10 “Smart Money juda vienišų moterų jų 20s

Home » Finance » 10 “Smart Money juda vienišų moterų jų 20s

10 "Smart Money juda vienišų moterų jų 20s

Padaryti Smart filmus yra svarbu bet kurioje jūsų gyvenimo etape. Svarbu pradėti stiprus ir rinktis, kad parengs jums kur gyvybė, pateksite. Galite likti nevedęs, galų gale su partneriu ar kurti šeimą, tačiau teigiami finansiniai sprendimai, kuriuos atliekate savo 20s gali sukurti tau susitikti kitą nuotykį ir žinoti, kad jūsų ateitis yra pasirūpinta. Sužinokite dešimt žingsnių jums reikia imtis dabar.

Pradėkite planuoti pensijai

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, tai planas pensiją. Indėlis anksti ir reguliariai reiškia, kad jūs galite gauti su prisidėti mažesnę bendrą procentą savo pajamų ir jums nereikia jaudintis vejasi vėliau. Prasminga planuoti taip, lyg jūs ketinate būti atsakingas už savo išėjimo į pensiją dėl savo. Tai leidžia sutaupyti pakankamai ir paliks tave pasiruošę. Tai gali padėti jums galės anksčiau išeiti į pensiją. Jei neturite gauti 401 (k) dar atidaryti IRA ir pradėti ten prisideda. Jei gauti 401 (k) būtinai pasinaudoti savo darbdavio rungtynių, net jei dirbate kitų finansinių tikslų.

Išsaugoti savo ateitį

Be santaupų pensijai, svarbu atidėti pinigų kitiems savo finansinius tikslus, kuriuos norite pasiekti ateityje. Gali ateiti laikas, kai norite įsigyti savo namus ar butų tipo ir pradėti kurti nuosavą vietoj nuomos.

Sutaupyti iki išlaidų, pavyzdžiui, perkant naują automobilį gali padėti jums sutaupyti pinigų interesų. Jei norite, kad galų gale pradėti savo verslą, taupyti kapitalą daryti, kad būtų puikus tikslas.

Sukurti finansinis planas

Finansinis planas gali apimti viską, nuo savo karjeros planą, savo pensijų planą. Jei tai jaučiasi per daug pradėti su penkerių metų planą.

Kur norite, kad būtų penkerius metus? Ką jums reikia padaryti finansiškai, kad ten patekti? Tada ją padalyti į metines ir mėnesines tikslus ir veiksmus. Būtinai nurodykite ilgalaikius tikslus, pavyzdžiui, išėjus į pensiją, kaip dalį savo planą. Tai gali būti grįžta į mokyklą gauti savo išsilavinimą, siekiant padėti su savo kitą karjeros tikslas.

Dėmesys Laipiojimo karjeros laiptais

Dabar yra puikus laikas sutelkti dėmesį į karjeros laiptais. Tai užima laiko ir sunkaus darbo judėti. Padaryti aiškius tikslus ir nustatyti, ką reikia padaryti, norint juos pasiekti. Tai gali reikšti, perjungimo įmonėms, juda į kitą miestą ar grįžta į mokyklą. Tai gali reikšti, kad jūs darote šoninį darbą ar sukurti profesionalų tinklą ir susirasti globėją, siekiant padėti jums pasiekti šį tikslą. Sugriauti dėl karjeros norite imtis ir pradėti juos veiksmus. Tai gerai, kad pereiti kryptis tam tikru momentu ir pasirinkti eiti nauja kryptimi, jei jums rasti geriau tinka jums. Svajonės gali pakeisti, bet svarbiausia yra judėti pirmyn link to sapno.

Įsitikinkite, kad esate į biudžetą

Biudžeto yra viena didžiausių įrankių tinkamai valdyti savo pinigus. Kai esate vienišas, tai lengva pateisinti ne sukurti biudžetą. Jūsų išlaidos yra paprasta ir, jei mokate savo sąskaitas, ką tai svarbu, kada ir kaip jūs išleisti savo pinigus?

Tačiau, jūsų biudžetas gali padėti jums rasti sritis galite iškirpti atgal išlaidų įdėti daugiau pinigų į santaupų ar skolos. Padaryti efektyviai jūsų pajamos įrankis, ir biudžetą. Tai nereiškia, kad jums nereikėtų smagiai, bet nustatyti, kiek galite sau leisti išleisti, o darbo savo finansinį planą ir laikytis šios sumos.

Rūpinkitės savo kredito / skolos

Jūsų kredito ir skolos gali paveikti Jūsų gebėjimą priimti kitą finansinį žingsnį nuo namo pirkimo ir imant verslo paskolą atidaryti savo naują verslą. Mokėti žemyn savo skolų bus atlaisvinti papildomą pinigus galite naudoti į santaupas. Pavėluoti mokėjimai gali būti sunku gauti paskolą. Atsižvelgiant į laiko ištaisyti visas praeities klaidas ir išvalyti savo kredito ataskaitą bus lengviau jums pasiekti savo tikslus ateityje.

Įsitikinkite, kad turite teisę draudimo

Draudimas yra ten, kad apsaugotų jus.

Jis gali būti varginantis pamatyti jūsų pajamos ketina draudimo kiekvieną mėnesį, bet ji yra skirta apsaugoti jus. Jei esate vienas, trumpalaikė ir ilgalaikė invalidumo draudimas gali būti gyvenimo užsklandą, ypač jei jūs neturite avarinis fondas išsaugoti iki. Šis draudimas bus apsaugoti jus, jei esate staiga negali dirbti dėl traumos ar ligos. Sveikatos draudimas gali jus bankrutuoja, kai staiga susirgo. Nuomininko draudimas gali padėti jums išvengti pakeičiant viską, jei jūs apiplėšė stresą. Paimkite laiko įsitikinkite, kad esate apsaugoti.

Nepamirškite Gyvybės draudimas

Kai esate vienišas, tai gali atrodyti kaip jums nereikia gyvybės draudimas. Tai ypač aktualu, jei neturite vaikų ar kas nors esate finansiškai atsakingas už. Tačiau, jūs turėtumėte turėti pakankamai padengti savo laidojimo išlaidas. Jūs galite nepalikti šių išlaidų naštą savo šeima ar draugais. Daugelis darbdavių suteikia pagrindinę politiką, kuri turėtų padengti šias išlaidas. Jei esate atsakingas už pagalbą ką nors finansiškai, galbūt norėsite apsvarstyti imti pakankamai didelis politiką, kad jie gali gyventi ne iš palūkanų, jei jie investavo ją.

Sukurkite savo neatidėliotinos pagalbos fondo

Avarinis fondas yra svarbu, jei esate vienišas. Jis gali būti dalykas, kad išgelbėti jus gražu benamiai jei buvo staiga prarasite savo darbą. Jis gali padėti padengti nenumatytas išlaidas ir imtis nerimauti ir svorio išjungti. Žmonių, gyvenančių vienoje pajamų, per metus verta sąskaita yra geras tikslas. Tai suteiks jums laiko susirasti naują darbą be pernelyg daug spaudimo.

Įdėti viską, kad

Galiausiai laiko įdėti viską į tam. Ji gali atrodyti kaip ji yra per anksti nerimauti apie tai, bet turintys valios ir galutinius norus gali padaryti lengviau jūsų artimuosius, jei buvo perduoti netikėtai arba jei buvo susirgote staiga. Priimant sprendimus dėl gyvenimo bus ar DNRs, organų donorystė, laidojimo planai ir kurie susisiekti, jei jums perduoti nebus ilgai, ir kai padaryta, jums nereikia jaudintis dėl to dar kartą. Dokumentas, kuris apima bet kokią informaciją draudimo, banko ir paskolų sąskaitos bus lengviau ką nors padėti jums, jei jums reikia. Paprastai vienas iš tėvų yra geras žmogus, parašęs šią informaciją, bet jei ne, galite duoti patikimo draugo, kuris supranta situaciją.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.