10 Smart Money Moves для одиноких жінок у віці від 20

Home » Finance » 10 Smart Money Moves для одиноких жінок у віці від 20

10 Smart Money Moves для одиноких жінок у віці від 20

Створення інтелектуальних фільмів необхідно на будь-якому етапі свого життя. Важливо, щоб почати сильним і зробити вибір, який підготує вас, де б ви. Ви можете залишитися один, в кінцевому підсумку з партнером або завести сім’ю, але позитивний фінансовий вибір, який ви робите у вашому 20s може встановити вас зустріти наступне пригода і знати, що ваше майбутнє подбають. Дізнайтеся десять кроків, які ви повинні прийняти зараз.

Початок планування для виходу на пенсію

Перше, що ви повинні зробити, це план для виходу на пенсію. Сприяння рано і регулярно означає, що ви можете отримати з сприяючи більш низький загальний відсоток вашого доходу, і вам не потрібно турбуватися про лов пізніше. Це має сенс планувати, як ніби ви збираєтеся нести відповідальність за ваш вихід на пенсію на свій розсуд. Це дозволяє зберегти досить, і залишить вас готові. Це може допомогти вам, щоб мати можливість вийти на пенсію рано. Якщо ви не маєте прав на 401 (к) все ж, відкрити ІР і почати вносити внески там. Якщо ви претендувати на 401 (к) обов’язково скористатися матчем вашого роботодавця, навіть якщо ви працюєте на інших фінансових цілях.

Зберегти для вашого майбутнього

У доповненні до пенсійних накопичень, важливо виділити гроші для інших фінансових цілей, які ви хочете досягти в майбутньому. Там може наступити час, коли ви хочете купити свій власний будинок або квартиру і почати будівництво справедливості, а не оренди.

Економія на витратах, як покупка нового автомобіля може допомогти вам заощадити гроші на відсотки. Якщо ви хочете, щоб врешті-решт почати свій власний бізнес, економлячи капітал, щоб зробити це було б великою метою.

Створення фінансового плану

Фінансовий план може включати в себе все, від вашого плану кар’єри для вашого пенсійного плану. Якщо це відчуває себе занадто багато починати з планом на п’ять років.

Де ви хочете бути через п’ять років? Що вам потрібно зробити в фінансовому відношенні, щоб туди потрапити? Потім розбити його на щорічні та щомісячні мети і кроки. Обов’язково включати довгострокові цілі, як вихід на пенсію, як частина вашого плану. Це може включати в себе, повернутися в школу, щоб здобути освіту, щоб допомогти з вашої наступної метою кар’єри.

Фокус на сходження по сходах кар’єри

Зараз прекрасний час, щоб зосередитися на кар’єрних сходах. Це вимагає часу і напруженої роботи, щоб рухатися вгору. Зробити чіткі цілі і визначити, що вам потрібно зробити, щоб досягти їх. Це може означати перехід компанії, переїзд в інше місто або повернутися в школу. Це може означати, що ви на стороні роботу або створити професійну мережу і знайти наставника, щоб допомогти вам досягти цієї мети. Розбийте кроки по шляху кар’єри ви хочете взяти і почати приймати їх. Це нормально для перемикання напрямку в якийсь момент і вирішили піти на новий напрямок, якщо ви знайдете більш відповідний варіант для вас. Сни можуть змінюватися, але ключ, щоб продовжувати рухатися вперед до досягнення цієї мрії.

Переконайтеся, що ви Бюджетування

Бюджетування є одним з найбільших інструментів для управління своїми грошима правильно. Коли ви самотні, це легко обгрунтувати не створюючи бюджет. Ваші витрати є прямими і, якщо ви оплачуєте свої рахунки, що робить це незалежно від того, коли і як ви витрачаєте свої гроші?

Проте, ваш бюджет може допомогти вам знайти області, ви можете урізати витрати, щоб вкласти більше грошей в сторону заощадження або боргу. Зробіть свій дохід інструментом, і бюджет ефективно. Це зовсім не означає, що ви не повинні отримувати задоволення, але визначити, скільки ви можете дозволити собі витрачати час роботи на фінансовому плані і дотримуватися цієї суми.

Подбайте про вашому кредитному / борг

Ваш кредит і борг може вплинути на вашу здатність приймати ваш наступний фінансовий крок від покупки будинку, щоб виймаючи бізнес-кредит, щоб відкрити новий бізнес. Віддаючи свій борг дозволить вивільнити додаткові гроші, які ви можете використовувати в сторону економії. Прострочені платежі можуть зробити це важко, щоб претендувати на отримання кредиту. Беручи час, щоб виправити всі помилки минулого і прояснить ваш кредитний звіт буде зробити його простіше для вас досягти своїх цілей в майбутньому.

Переконайтеся, що ви маєте право страхування

Страхування там, щоб захистити вас.

Це може бути неприємно бачити ваш дохід буде страховка кожного місяця, але це там, щоб захистити вас. Коли ви один, короткострокові і довгострокові страхування на випадок інвалідності може бути рятувальником життя, особливо якщо ви не маєте надзвичайний фонд накопичив. Це страхування буде захищати вас, якщо ви раптом не в змозі працювати через травму або хворобу. Медичне страхування може вберегти вас від розоряється, коли ви раптово захворіли. страхування Орендаря може допомогти вам уникнути стресу замінити всі, якщо ви пограбували. Витратьте час, щоб переконатися, що ви захищені.

Не забудьте страхування життя

Коли ви самотні, це може здатися, що вам не потрібно страхування життя. Це особливо вірно, якщо у вас немає дитини або кого ви фінансову відповідальність за. Тим не менш, ви повинні мати достатньо, щоб покрити витрати на поховання. Ви можете не залишати тягар цих витрат на вашій сім’ї або друзів. Багато роботодавців пропонують базову політику, яка повинна покривати ці витрати. Якщо ви відповідальні за допомогу когось у фінансовому відношенні, ви можете розглянути питання про прийняття досить велика політики, що вони можуть жити за рахунок інтересу, якщо вони вклали його.

Побудувати свій надзвичайний фонд

Резервний фонд має важливе значення, якщо ви самотні. Це може бути річ, яка врятує вас від бездомного, якщо ви раптом втратите роботу. Це може допомогти покрити непередбачені витрати і прийняти занепокоєння і вага. Для людей, що живуть на один дохід, річна цінність витрати хороша мета. Це дасть вам час, щоб знайти нову роботу, не надто багато тиску.

Помістіть все в порядку

Нарешті взяти час, щоб покласти все в порядку. Може здатися, що це занадто рано, щоб турбуватися про це, але маючи волю і заключні побажання може зробити речі простіше для ваших близьких, якщо ви повинні були пройти або несподівано, якби ви захворіли раптово. Прийняття рішень про життя будуть або DNRs, донорство, плани похоронних і до кого звертатися, якщо ви передаєте не займуть багато часу, і колись зробили, ви не повинні хвилюватися про це. Документ, який включає в себе будь-яку інформацію про страховку, банківські та кредитні рахунки полегшить для кого-то, щоб допомогти вам, якщо вам це потрібно. Зазвичай один з батьків є хорошою людиною, щоб дати цю інформацію, але якщо ви не можете дати йому надійного друга, який розуміє ситуацію.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.