10 Smart Money Pārvieto par vientuļajām sievietēm to 20s

Home » Finance » 10 Smart Money Pārvieto par vientuļajām sievietēm to 20s

10 Smart Money Pārvieto par vientuļajām sievietēm to 20s

Making smart filmas ir būtiska jebkurā posmā savu dzīvi. Ir svarīgi sākt spēcīga un izdarīt izvēli, kas sagatavos jūs ikvienā dzīves situācijā. Jūs varat palikt viena, galu galā ar partneri vai sākt ģimeni, bet pozitīvās finanšu izvēli jūs veicat savā 20s, var sākt darbu, lai sasniegtu nākamo piedzīvojumu un zinu, ka jūsu nākotne ir rūpēsies. Uzzināt desmit soļus, jums ir nepieciešams veikt tagad.

Sāciet plānot Pensiju

Pirmā lieta, jums vajadzētu darīt, ir plāns pensionēšanās. Ieguldījums agri un regulāri nozīmē, ka jūs varat saņemt līdz ar ieguldījumu mazāku procentuālo daudzumu jūsu ienākumi, un jums nav jāuztraucas par tuvojas vēlāk. Tas ir jēga, lai plānotu, it kā jūs gatavojaties būt atbildīgs par savu pensijas par savu. Tas ļauj jums ietaupīt pietiekami daudz, un atstās tevi sagatavoti. Tas var palīdzēt jums, lai varētu pensionēties. Ja jums nav pretendēt uz 401 (k) vēl, atveriet IRA un sākt veicinot tur. Ja jūs pretendēt uz 401 (k), pārliecinieties, lai izmantotu sava darba devēja spēles, pat tad, ja jūs strādājat ar citiem finanšu mērķiem.

Saglabājiet savu nākotni

Papildus pensijas uzkrājumu, ir svarīgi atcelt naudu citiem jūsu finanšu mērķus, kurus vēlaties sasniegt nākotnē. Tur var būt laiks, kad jūs vēlaties iegādāties savu māju vai condo un sākt veidot taisnīgumu, nevis īri.

Ietaupot līdz pat izdevumus, piemēram, iegādājoties jaunu automašīnu, var palīdzēt jums ietaupīt naudu uz procentiem. Ja jūs vēlaties, lai beidzot sāktu savu biznesu, ietaupot līdz kapitālu, lai to izdarītu, būtu liels mērķis.

Izveidot finanšu plānu

Finanšu plāns var ietvert visu, sākot no jūsu karjeras plānu, lai jūsu pensijas plānu. Ja tas jūtas kā pārāk daudz sākt ar piecu gadu plānu.

Kur jūs vēlaties būt pēc pieciem gadiem? Kas jums jādara finansiāli tur nokļūt? Tad sadalīt minēto ikgadējus un ikmēneša mērķu un darbības. Noteikti jāiekļauj ilgtermiņa mērķus, piemēram, pensijas, kā daļu no sava plāna. Tas var ietvert dodas atpakaļ uz skolu, lai saņemtu savu izglītību, lai palīdzētu ar savu nākamo karjeras mērķi.

Koncentrējieties uz Kāpšanas karjeras kāpnēm

Tagad ir lielisks laiks, lai koncentrētos uz karjeras kāpnēm. Tas aizņem laiku un smagu darbu, lai pārvietotos uz augšu. Padarīt skaidrus mērķus un noteikt, kas jums jādara, lai sasniegtu tos. Tas var nozīmēt, pārejot uzņēmumiem, pārcelšanās uz citu pilsētu vai dodas atpakaļ uz skolu. Tas var nozīmēt, ka jums sānu darbu vai izveidot profesionālu tīklu un atrast mentors, lai palīdzētu jums sasniegt šo mērķi. Sadalīt soļus karjeras vēlaties veikt, un sākt lietot tos. Tas ir labi, lai pārslēgtu virzienus kādā brīdī un izvēlēties iet jaunā virzienā, ja jums atrast labāku fit jums. Sapņi var mainīties, bet galvenais ir saglabāt pārvietojas uz priekšu uz šo sapni.

Pārliecinieties, ka esat Budžeta plānošana

Budžeta, ir viens no lielākajiem instrumentu, lai pienācīgi pārvaldīt savu naudu. Kad esat viena, tas ir viegli pamatot ne izveidot budžetu. Jūsu izdevumi ir vienkārši, un, ja jūs samaksāt rēķinus, ko tas jautājums, kad un kā jūs tērēt savu naudu?

Tomēr jūsu budžets var palīdzēt jums atrast vietas, kuras Jūs varat apcirpt tērēt likt vairāk līdzekļu ietaupījumiem vai parādu. Padariet efektīvi jūsu ienākumi līdzeklis un budžetu. Tas nenozīmē, ka jums nevajadzētu būt jautri, bet noteikt, cik daudz jūs varat atļauties tērēt, strādājot pie savu finanšu plānu un pieturēties pie šīs summas.

Rūpēties par savu kredītu / parādu

Jūsu kredīta un parādu var ietekmēt jūsu spēju veikt savu nākamo finanšu soli no pērkot mājās, lai ārā biznesa aizdevums, lai atvērtu savu jauno biznesu. Maksājot uz leju savu parādu atbrīvos papildu naudu, jūs varat izmantot pret ietaupījumus. Novēloti maksājumi var apgrūtināt pretendēt uz aizdevumu. Ņemot vērā laiku, lai novērstu jebkādu no pagātnes kļūdām un mijieskaita jūsu kredīta ziņojumu, būs vieglāk sasniegt savus mērķus nākotnē.

Pārliecinieties, ka jums ir tiesības Apdrošināšana

Apdrošināšana ir tur, lai aizsargātu jūs.

Tas var būt nomākta, lai redzētu jūsu ienākumi būs apdrošināšanu katru mēnesi, bet tas ir tur, lai aizsargātu jūs. Kad esat viena, īstermiņa un ilgtermiņa invaliditātes apdrošināšanu, var būt dzīvības taupīšana, it īpaši, ja jums nav ārkārtas fonds iekrājusi. Šī apdrošināšana pasargās jūs, ja jūs pēkšņi nespēj strādāt, dēļ traumas vai slimības. Veselības apdrošināšana var glabāt jūs no bankrota, kad esat pēkšņi saslimis. Nomnieks ir apdrošināšana var palīdzēt jums izvairīties no stresa aizstāt visu, ja jums ir aplaupīti. Veikt laiks, lai pārliecinātos, ka Jums ir aizsargāti.

Neaizmirstiet Life Insurance

Kad esat viena, tas var šķist jums nav nepieciešams dzīvības apdrošināšana. Tas jo īpaši, ja jums nav bērns vai kāds jums ir finansiāli atbildīga. Tomēr, jums ir jābūt pietiekami, lai segtu savus apbedījumu izmaksas. Jūs varat izvairīties atstājot šo izdevumu slogu ģimeni vai draugiem. Daudzi darba devēji piedāvā pamata politiku, kas būtu, lai segtu šīs izmaksas. Ja jūs esat atbildīgs, lai palīdzētu kādam, kas finansiāli, jūs varat apsvērt ārā pietiekami liela politika, ka viņi var dzīvot nost interesi, ja viņi ieguldījuši to.

Build Your ārkārtas fonds

Ārkārtas fonds ir svarīgi, ja Jums ir viens. Tas var būt kaut kas glābt jūs no pajumtes, ja tu pēkšņi zaudēt savu darbu. Tas var palīdzēt segt neparedzētus izdevumus un veikt raizes un svaru off. Cilvēkiem, kas dzīvo vienā ienākumiem, gads ir vērts rēķina ir labs mērķis. Tas dos jums laika, lai atrastu jaunu darbu, bez pārāk lielu spiedienu.

Visu sakārtot

Beidzot veltiet laiku likt visu uz pasūtījuma. Tas var šķist, ka ir pāragri uztraukties par to, bet kam testamenta un galīgo vēlmes var padarīt lietas vieglāk par jūsu mīļajiem ja jūs nodot negaidīti, vai, ja jums bija saslimis pēkšņi. Pieņemot lēmumus par dzīves būs vai DNRs, orgānu ziedošana, apbedīšanas izdevumu plāni un ar ko sazināties, ja jums iet nav ilgs, un pēc tam, kad izdarīts, jums nav jāuztraucas par to vēlreiz. Dokuments, kas ietver jebkuru apdrošināšanas informāciju, bankas un kredīta konti būs vieglāk kāds, lai palīdzētu jums, ja jums to vajag. Parasti vecākiem ir labs cilvēks, lai sniegtu šo informāciju, bet, ja ne, jūs varat dot to kādam uzticamam draugam, kurš saprot situāciju.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.