10 Smart Money Posune pro svobodné ženy ve věku 20

Home » Finance » 10 Smart Money Posune pro svobodné ženy ve věku 20

10 Smart Money Posune pro svobodné ženy ve věku 20

Tvorba inteligentních filmů má zásadní význam v kterékoli fázi svého života. Je důležité začít silný a učinit rozhodnutí, která vás připraví na kamkoli vás život zavede. Můžete zůstat svobodný, skončit s partnerem nebo založit rodinu, ale pozitivní finanční možnosti, které provedete ve vašich 20s lze nastavit si splnit další dobrodružství a vědět, že vaše budoucnost je postaráno. Naučit deset kroků, které musíte učinit nyní.

Začít plánovat pro odchod do důchodu

První věc, kterou byste měli udělat, je plán pro odchod do důchodu. Přispívání brzy a pravidelně znamená, že můžete dostat se přispět k nižší celkové procento svého příjmu a nemusíte se obávat dohání později. Má smysl plánovat, jako byste se bude zodpovědný za svůj odchod do důchodu na vlastní pěst. To vám umožní ušetřit dost a opustí vás připraven. To vám může pomoci, aby bylo možné odejít do předčasného důchodu. Pokud nemáte nárok na 401 (k), přesto otevřít IRA a začít tam přispívá. Máte-li dělat nárok na 401 (k), ujistěte se, že využít zápas svého zaměstnavatele, i když se pracuje na dalších finančních cílů.

Uložení pro vaši budoucnost

Kromě úspory na penzi, je důležité, aby zrušil peníze na Vaše další finanční cíle, které chcete dosáhnout v budoucnosti. Tam může přijít doba, kdy si chcete koupit svůj vlastní domov nebo condo a začít budovat vlastní kapitál namísto pronájmu.

Šetřit na výdaje, jako je pořízení nového vozu vám může pomoci ušetřit peníze na zájmu. Chcete-li se nakonec založit svůj vlastní podnik, šetří kapitál k tomu, že by bylo velkým cílem.

Vytvoření finančního plánu

Finanční plán může zahrnovat vše od vaší kariéry plánu do svého odchodu do důchodu plánu. Pokud to připadá jako příliš mnoho začít s plánem pětileté.

Kde chcete být za pět let? Co musíte udělat, finančně se tam dostat? Pak vyrazit do ročních a měsíčních cílů a kroků. Nezapomeňte uvést dlouhodobé cíle, jako je odchod do důchodu jako součást svého plánu. To může zahrnovat vrací do školy, aby si své vzdělání na pomoc s vaší další kariérní cíl.

Zaměřit se na Povýšení

Nyní je skvělý čas zaměřit se na kariérním žebříčku. Chce to čas a tvrdé práce pro pohyb nahoru. Aby bylo jasné, cíle a určit, co je třeba udělat, aby jejich dosažení. To může znamenat, přepínání firem, stěhování do jiného města nebo jít zpátky do školy. To může znamenat, že budete dělat boční práci nebo vytvořit profesionální síť a najít učitele, který vám pomůže dosáhnout tohoto cíle. Rozebrat kroky pro cestu kariéry, kterou chcete vzít a začít užívat je. To je v pořádku přepínat směry v určitém okamžiku a rozhodnou jít novým směrem, pokud najdete lepší fit pro vás. Sny se mohou měnit, ale klíčové je, být neustále v pohybu vpřed směrem k tomuto snu.

Ujistěte se, že rozpočtování

Rozpočtování je jedním z největších nástrojů pro správu peněz správně. Když jste svobodný, je snadné ospravedlnit nevytváří rozpočet. Vaše náklady jsou jednoduché a pokud budete platit své účty, co to záleží na tom, kdy a jak budete trávit své peníze?

Nicméně, váš rozpočet vám pomůže najít oblasti, které mohou snížit zpět na utrácení, aby více peněz k úsporám nebo dluhu. Udělej si svůj příjem nástroj a rozpočet efektivně. To neznamená, že byste neměli bavit, ale zjistit, kolik si můžete dovolit utratit při práci na svém finančním plánu a držet se této částce.

Pečujte o své kreditní / dluh

Vaší kreditní a dluh může ovlivnit vaši schopnost vzít svůj další finanční krok od nákupu domů, aby vytáhl podnikatelský úvěr pro otevření své nové podnikání. Placení se váš dluh bude uvolnit další peníze můžete použít k úsporám. Opožděné platby mohou ztížit nárok na úvěr. Vezmeme-li čas opravit případné chyby z minulosti a vyjasnění vaší kreditní zprávy bude dělat to pro vás jednodušší dosáhnout svých cílů v budoucnosti.

Ujistěte se, že máte právo pojištění

Pojištění je tam, aby tě chránil.

To může být frustrující vidět váš příjem bude pojištění každý měsíc, ale je to tam, aby tě chránil. Když jste jediný, krátkodobé a dlouhodobé zdravotní postižení pojištění může být zachránce života, a to zejména v případě, že nemáte nouzového fondu uloženy nahoru. Toto pojištění Vás ochrání, pokud jste najednou není schopen pracovat v důsledku úrazu nebo nemoci. Zdravotního pojištění vám zabrání úpadku, když se náhle onemocněl. Nájemce je pojištění vám pomůže vyhnout se stresu nahradit vše, pokud jste okradeni. Udělejte si čas, aby se ujistil, jste chráněni.

Nezapomeňte životní pojištění

Když jste jediný, může se zdát, že nemusíte životní pojištění. To platí zejména, pokud nechcete mít dítě, ani nikoho jste finančně zodpovědný za. Nicméně, měli byste mít dost na pokrytí nákladů pohřbu. Můžete se vyhnout opouštět břemeno těchto nákladů na vaší rodinou nebo přáteli. Mnozí zaměstnavatelé nabízejí základní zásady, které by měly pokrýt tyto náklady. Pokud jste zodpovědní za pomoc někoho finančně, možná budete chtít přemýšlet o dostatečně velký politiku, která mohou žít z úroků v případě, že ji investoval.

Sestavte si svůj Emergency Fund

Nouzový fond je nezbytný, pokud jste single. Může to být věc, která vás zachrání od domova, pokud jste se náhle ztratí svou práci. To může pomoci krytu neočekávané výdaje a vzít bez obav a váhu off. Pro lidi žijící na jednom příjmu za rok stojí za náklady, je dobrý cíl. To vám dá čas najít si novou práci, aniž by příliš velký tlak.

Dát všechno do pořádku

A konečně mít čas, aby dal vše do pořádku. Může se to zdát jako to je příliš brzy na starosti, ale s poslední vůli a konečné přání může zjednodušit věci pro své blízké, pokud jste byli projít neočekávaně nebo pokud jste se stal nemocný náhle. Rozhodování o bydlení bude nebo DNRs, dárcovství orgánů, pohřební plány a na koho se obrátit, pokud si projít nebude trvat dlouho, a jakmile udělal, nemusíte znovu starat o to. Dokument, který obsahuje veškeré informace, pojištění, bude bankovní a úvěrové účty usnadňují někoho, aby vám pomohl ven, pokud ji budete potřebovat. Obvykle rodič je dobrý člověk dát tyto informace, ale pokud ne, můžete jej do důvěryhodného přítele, který zná situaci.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.