10 Smart Money Viib ühe 20ndates

Home » Finance » 10 Smart Money Viib ühe 20ndates

10 Smart Money Viib ühe 20ndates

Making smart filmid on oluline mis tahes etapis oma elu. Oluline on hakata läbi tugev ja teha valikuid, mis valmistab teid kõikjal elu viib teid. Sa võid jääda ühe, lõpuks koos partneriga või alustage pere, kuid positiivne rahalise valikuid teete oma 20s saab määrata teile kuni kohtuvad järgmisel seiklus ja tean, et oma tulevikku on hoolitseda. Õpi kümme samme peate võtma nüüd.

Alustage planeerimine pensionile

Esimene asi, mida peaks tegema, on kava pensionile. Toetav alguses ja regulaarselt tähendab, et saad, mida on aidata kaasa madalama üldise protsenti oma sissetulekust ja sa ei pea muretsema järelejõudmisest hiljem. On mõistlik planeerida nii, nagu sa ei kavatse olla vastutav oma pensionile ise. See võimaldab salvestada piisavalt ja jätan teid valmis. See võib aidata teil oleks võimalik ennetähtaegselt pensionile. Kui sul ei ole võimalik saada 401 (k) veel, avada IRA ja algavad aidates seal. Kui sa kvalifitseeruvad 401 (k) kindlasti ära oma tööandja mängu isegi kui te töötate teistes majanduslikke eesmärke.

Säästa oma tulevikku

Lisaks pensionisäästude, on oluline raha kõrvale oma teise majanduslikke eesmärke, et soovite jõuda tulevikus. Võib tulla aeg, mil soovite osta oma kodus või Condo ja alustada hoone omakapitali asemel üürile.

Salvestamine üles kulud, nagu ostan uue auto aitab teil säästa raha huvi. Kui soovite lõpuks alustada oma äri, säästes kuni kapitali teha, et oleks suur eesmärk.

Loo Financial Plan

Rahastamiskava võib hõlmata kõike alates oma karjääri plaan oma pensionisüsteemiga. Kui see tundub liiga palju hakata läbi viie aasta plaan.

Kui sa tahad olla viie aasta pärast? Mida sa pead tegema rahaliselt sinna? Siis jaotada see aastate ja kuude eesmärgid ja sammud. Lisage kindlasti ka pikaajalised eesmärgid nagu pensionile osana oma plaani. See võib hõlmata läheb kooli tagasi saada oma hariduse aidata oma järgmise karjääri eesmärk.

Keskendu Latt karjääriredelil

Nüüd on õige aeg keskenduda karjääriredelil. See võtab aega ja rasket tööd, et liikuda üles. Tee selged eesmärgid ja määrata, mida sa pead tegema, et nendeni jõuda. See võib tähendada, lülitades ettevõtted, kes liiguvad teise linna või läheb tagasi kooli. See võib tähendada, et sa pool tööd või luua professionaalse võrgustiku ja leida mentor aitab teil saavutada seda eesmärki. Murda sammud karjääri soovite teha ning alustada neid. See on okei minna suunas mingil hetkel ja valima minna uue suuna, kui leiate paremini sobib teile. Dreams saab muuta, kuid oluline on hoida liigub edasi suunas, et unistus.

Veenduge, et olete eelarvestamine

Eelarve on üks suuremaid vahendeid hallata oma raha korralikult. Kui te olete ühe, see on lihtne, et õigustada ei looda eelarve. Teie kulud on lihtne ja kui maksate oma arveid, mida see küsimus, millal ja kuidas oma raha kulutada?

Kuid oma eelarve aitab teil leida valdkondades saab kärpida kulutusi panna rohkem raha kokkuhoiu või võlgade. Tee oma tulu vahend ja eelarvet tõhusalt. See ei tähenda, et sa ei peaks lõbutseda, kuid määrata, kui palju võite endale lubada kulutada töötades oma rahastamiskava ja jääda selle summa.

Hoolitse oma krediitkaardi / Võlgade

Teie krediit- ja võla võib mõjutada teie võimet võtta oma järgmisel majandusaastal samm osta koju väljaviimine äri laenu, et avada oma uue äri. Pöörates üles oma võla vabaneb lisaraha saab kasutada suunas kokkuhoid. Hilinenud maksed teha seda raske saada laenu. Võttes aega, et lahendada kõik minevikus tehtud vigu ja selgineb oma krediitkaardi aruanne oleks lihtsam teil saavutada oma eesmärke tulevikus.

Veenduge, et olete õige Kindlustus

Kindlustus on olemas, et kaitsta teid.

See võib olla heidutav, et näha oma tulu läheb kindlustus iga kuu, kuid see on olemas, et kaitsta teid. Kui olete ühe, lühiajalised ja pikaajalised puude kindlustus võib olla elu saver, eriti kui sa ei ole erakorralise fondi kogunenud. See kindlustus kaitseb teid, kui olete äkki ei suuda töötada tõttu vigastuse või haiguse. Ravikindlustuse võib hoida sind pankrotti, kui olete äkki haigeks. Rentniku kindlustus aitab teil vältida stressi asendada kõike, kui sa röövitud. Võtke aega, et veenduge, et olete kaitstud.

Ära unusta Life Insurance

Kui te olete ühe, see võib tunduda nagu sa ei pea elukindlustus. See kehtib eriti juhul, kui sul ei ole lapse või keegi olete rahaliselt vastutavad. Kuid te peaks olema piisav, et katta oma matmise kulud. Saate vältida jättes koormust nende kulude kohta oma pere või sõpradega. Paljud tööandjad pakuvad eeskirjade alusel, mis peaks nende kulude katmiseks. Kui olete vastutav aidates keegi rahaliselt, võiksite kaaluda läbi piisavalt suur poliitika, et nad saaksid elada off huvi, kui nad investeerinud seda.

Ehita Emergency Fund

Hädaolukordade fond on oluline, kui olete ühe. See võib olla asi, et säästa on kodutu, kui sa olid äkki kaotada oma töö. See võib aidata kaas ootamatuid kulutusi ja võtta mure ja kaalu maha. Elavate inimeste ühel tulu aastas väärtuses kulu on hea eesmärk. See annab teile aega, et leida uus töökoht ilma liiga palju survet.

Pane kõik korras

Lõpuks võtab aega, et panna kõik järjekorras. See võib tunduda see on liiga vara muretseda, kuid mille tahet ja viimane soove saab teha asju lihtsamaks oma lähedastele, kui sa olid läbida ootamatult või kui sa olid haigestunud äkki. Otsuste tegemisel elu on või DNRs, elundidoonorluse matuseplaanid ja kelle poole pöörduda, kui te kaotate ei võta kaua, ja kui teha, siis ei pea muretsema see uuesti. Dokument, mis sisaldab mis tahes kindlustus teavet, panga ja laenu kontod oleks lihtsam, et keegi teid aidata, kui sa seda vajad. Tavaliselt vanem on hea inimene anda seda teavet, kuid kui sa ei saa anda usaldusväärsele sõbrale, kes mõistab olukorda.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.