100 Мінус Age: The Allocation Правило, яке ставить Пенсіонер в небезпеці

Home » Retirement » 100 Мінус Age: The Allocation Правило, яке ставить Пенсіонер в небезпеці

Інші підходи розподілу запропонувати кращі результати для пенсіонерів.

100 Мінус Age: The Allocation Правило, яке ставить Пенсіонер в небезпеці

Чи є визначення вашого розподілу інвестицій за допомогою «100 мінус вік» виключає інтелектуальний підхід до інвестування ваші пенсійні гроші? Дослідження показують, це правило може пошкодити вам більше, ніж допомагає.

Що таке «100 мінус вік» Rule?

Коли ви вкладаєте свої гроші, то рішення, яке ви зробити це буде мати найбільший вплив на ваші результати, скільки ви тримаєте в акції проти облігацій. Протягом багатьох років багато емпіричні правила були розроблені в спробі дати вказівки щодо цього рішення.

Одним з таких популярних правило є «100 мінус вік» правило, яке говорить, що ви повинні взяти 100 і відняти свій вік: Результат відсоток ваших активів виділити на акції (також звані акції).

Використовуючи це правило, в 40 ви б розподілила акції 60%; по 65 років, ви б скоротили ваше розподіл в акції до 35%. З технічної точки зору це називається «зниженням власного капіталу глиссаде». Щороку (або більш імовірно, кожні кілька років) ви б зменшити виділення на акції, тим самим знижуючи ризик волатильності і рівень вашого інвестиційного портфеля.

Практичні проблеми з цим правилом

Проблема з цим правилом є щось не координується з вашими фінансовими цілями в будь-якому випадку. Інвестиції рішення має грунтуватися на роботі ваших грошей потрібно зробити для вас. Якщо ви в даний час 55, і не планує брати зняття з вашого пенсійного рахунку, поки ви не зобов’язані робити це в віці 70 ½, то ваші гроші є ще багато років, щоб працювати для вас, перш ніж вам потрібно доторкнутися до неї.

Якщо ви хочете, щоб ваші гроші, щоб мати найвищу ймовірність отримання повернення перевищує 5% в рік, то маючи тільки 50% цих коштів, що виділяються на акції може бути занадто консервативним на основі ваших цілей і термінів.

З іншого боку, ви могли б бути 62, і про те, щоб піти у відставку. У цій ситуації багато пенсіонерів виграють від затримки дати початку їх допомоги по соціальному забезпеченню і використовувати зняття пенсійного рахунку для фінансування витрат на проживання, поки вони не досягнуть віку 70.

В цьому випадку вам, можливо, буде потрібно використовувати значну кількість ваших інвестиційних грошей протягом наступних восьми років, і, можливо, розподіл запасів 38% буде занадто високою.

Що дослідження показує

Академіки почали проводити дослідження пенсійного того, наскільки добре скорочується шлях справедливостей ковзають (який є те, що 100 мінус вік правило доставить) виконує в порівнянні з іншими варіантами. Інші варіанти включають використання статичного підходу розподілу, наприклад, 60% акції / 40% облігацій з річним перебалансування, або використовуючи висхідний шлях справедливості глісади, де ви входите на пенсію з високим виділенням на облігацію, і витратити ці облігації, дозволяючи ваше розподіл акцій рости.

Дослідження Wade Пфау і Майкл Кітсес показує, що в бідному фондовому ринку, наприклад, що ви, можливо, зазнали, якщо ви на пенсію в 1966 році, метод розподілу 100 мінус вік доставлений найгірший результат, залишивши вас гроші через тридцять років після виходу на пенсію. Використовуючи зростання власного капіталу глісади, де ви проводите ваші облігації першої доставлені кращий результат.

Вони також перевірили результати цього різних підходи розподілу над сильним фондовим ринком, наприклад, що ви, можливо, зазнали, якщо ви на пенсію в 1982 р сильному фондовому ринку все три підхід залишив вас в хорошій формі зі статичним підходом доставки найсильнішого кінця значення рахунків і зростання власного капіталу глиссада підхід залишаючи вас з найнижчими значеннями кінцівки рахунку (які до сих пір були набагато більше, ніж ви почали с).

Віковий підхід 100 мінус доставлені результати прямо в середині двох інших варіантів.

План на гірше, сподівайся на краще

Коли ви на пенсію, немає ніякого способу дізнатися, чи входитиме десятиліття або два високих показників фондового ринку чи ні. Найкраще, щоб побудувати свій план розподілу так, що він працює на основі результатів найгірших. Таким чином, вік підхід 100 мінус чи не здається, найкращий підхід розподілу для використання у відставці, оскільки він не досягає успіху в поганих умовах фондового ринку.

Замість розподілу портфелів таким чином, пенсіонери повинні розглядати саме протилежний підхід: Рік, що минає з більш високим виділенням на облігацію, які можуть бути навмисно витраченої, залишаючи частину власного капіталу в спокої, щоб рости. Це, швидше за все, призведе до поступового збільшення вашого розподілу на акцію протягом виходу на пенсії.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.