100 Miinus Vanus: eraldamise eeskirja, mis paneb pensionäre Risk

Home » Retirement » 100 Miinus Vanus: eraldamise eeskirja, mis paneb pensionäre Risk

Muud jaotamise lähenemisviise pakkuda paremaid tulemusi pensionäre.

100 Miinus Vanus: eraldamise eeskirja, mis paneb pensionäre Risk

Kas määrata oma investeeringute jaotumise abil “100 miinus vanus” reegel tark lähenemine investeerida oma pensionile raha? Uuringud näitavad seda rusikareegel võib kahjustada teie üle see aitab.

Mis on “100 Miinus Age” Reegel?

Kui te investeerida oma raha, otsustab teete, mis on kõige suurem mõju oma tulemusi, kui palju teil hoida varude vs võlakirju. Aastate jooksul on paljud rusikareeglitel loonud püüdes anda juhiseid selle otsuse.

Üks selline populaarne reegel on “100 miinus vanus” reegel, mis ütleb, et sa peaksid võtma 100 ja lahutada oma vanus: Tulemuseks on osa teie vara eraldada varud (nimetatakse ka aktsiad).

Kasutades seda reeglit, 40 siis oleks 60% paigutatud varud; vanuse 65, siis oleks vähendanud oma eraldamise varud 35%. Tehnilises mõttes nimetatakse seda kui “väheneb omakapitali glidepath”. Igal aastal (või pigem iga paari aasta tagant), siis oleks vähendada oma eraldamise varud, vähendades seega volatiilsust ja riskitaseme oma investeerimisportfelli.

Praktilised probleemid selle reegli

Probleemiks on see reegel ei ole kooskõlastatakse oma majanduslikke eesmärke kuidagi. Investeerimine otsused peaksid põhinema tööd oma raha peab tegema teile. Kui olete praegu 55, ja ei plaani võttes väljavõtmine oma pensionile kontod kuni olete kohustatud seda tegema 70-aastastest ½, siis oma raha on palju aastaid tööta enne peate seda puudutada.

Kui soovite oma raha on suurim tõenäosus teenida tulu, mis ületab 5% aastas, siis võttes ainult 50% nendest vahenditest eraldatud varud võib olla liiga konservatiivne, võttes aluseks oma eesmärgid ja ajakava.

Teiselt poolt, võite olla 62 ja umbes pensionile. Selles olukorras on paljud pensionärid saavad alguse edasilükkamine kuupäevast sotsiaalkindlustushüvitiste ja kasutades pensionile konto väljavõtmine rahastada elamiskulud kuni nad jõuavad vanus 70.

Sel juhul võib tekkida vajadus kasutada suur hulk oma investeeringu raha järgmise kaheksa aasta jooksul, ja võib-olla 38% paigutatud varud oleks liiga kõrge.

Mida uuringud näitavad

Akadeemikud on hakanud läbi pensionile uuringuid, kui hästi väheneb omakapitali glissaadita (mis on see, mida 100 miinus vanus reegel toob) täidab võrreldes teiste võimalusi. Muud võimalused hõlmavad kasutades staatilist eraldamise lähenemisviisi, nagu 60% aktsia / 40% võlakirjade aastane tasakaalustamist või kasutades tõuseb omakapitali glissaadita, kuhu sisestad pensionile kõrge jaotamise võlakirjade ja kulutada neid võlakirju samas lastes oma aktsia jaotamise kasvada.

Research Wade Pfau ja Michael Kitces näitab, et vaeses aktsiaturg, nagu mida sa võisid kogenud, kui te pensionile aastal 1966, 100 miinus vanus eraldamise lähenemisviisi tarnitud halvim tulemus, jättes teid välja raha kolmkümmend aastat pärast pensionile jäämist. Kasutades tõuseb omakapitali glidepath kus sa veeta oma võlakirjade esimese tarnitud parim tulemus.

Nad testisid ka nende tulemused erinevate jaotamise läheneb üle tugev aktsiaturg, nagu mida sa võisid kogenud, kui te pensionile 1982. aastal tugev aktsiaturg kõik kolm lähenemist jättis teile heas korras staatilise lähenemine pakkuda tugevaim lõpp konto väärtused ja tõuseb omakapitali glidepath lähenemisviisi jättes teile madalaima lõppeva konto väärtused (mis olid ikka palju rohkem kui sa alustada).

100 miinus vanus lähenemine andnud tulemusi keset teise kaks võimalust.

Plaani halvimaks, loodame parimat

Kui pensionile, ei ole kuidagi võimalik teada, kas siis sisestades kümne aasta jooksul või kaks tugevat aktsiaturg tulemuste või mitte. See on kõige parem ehitada oma jaotuskava nii, et see toimib põhineb halvima tulemuse. Nagu näiteks, 100 miinus vanus lähenemine ei tundu olevat parim eraldamise lähenemisviisi kasutada pensionäridele ei hinda hästi halbades aktsiaturg tingimused.

Asemel eraldamise portfelle sellisel viisil, pensionäre peaks kaaluma täpselt vastupidine lähenemine: Ametiaja kõrgema jaotamise võlakirjadele, mida saab tahtlikult kulutatud, jättes omakapitali osa üksi kasvatada. See tõenäoliselt kaasa järkjärgulist suurendamist oma jaotamise aktsiatele kogu pensionile.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.