11 viisi välja tulla Võlg Kiirem

Home » Credit and Debt » 11 viisi välja tulla Võlg Kiirem

Alates 2015. aasta alguses, et keskmine ameeriklane leibkonna võlgu $ 7281 oma krediitkaarte. Ja kui sa eemaldad võla-free kodumajapidamiste võrrandi – inimesed kas ei ole võlgu või ei ole krediiti rääkida –  keskmine võlakoormus oli rohkem kui kaks korda, kell $ 15.609.

Lisa asjaolu, et keskmine 2015 kolledži lõpetaja jätan kooli  rohkem kui $ 35.000 laenudega , ja see on lihtne näha, kuidas nii paljud inimesed on hädas – ja miks mõned valida matta oma pead liiva. Paljude võlgu tegelikkust tõttu nii palju raha on liiga palju kandma näkku – nii nad lihtsalt ei soovi.

Aga mõnikord, katastroofi ja inimesed on sunnitud silmitsi nende asjaolude peaga. Kuhjumise sündmused – ootamatu töökoha kaotus, ootamatu (ja kallis) koduremont või tõsine haigus – võib koputama oma rahanduse nii rajalt nad vaevalt kursis nende igakuised maksed. Ja see on nende hetki katastroofi, kui me lõpuks aru, kuidas ebakindel meie rahanduslik olukord on.

Teinekord me lihtsalt saada haige elavad Palk Palk ja otsustada tahame paremat elu – ja see on OK, liiga. Sa ei peaks astuma katastroofi otsustada sa ei taha vaeva enam, ja et te soovite lihtsamat olemasolu. Paljude inimeste jaoks, muutub võla-free raske tee on parim ja ainus võimalus võtta kontrolli oma elu ja oma tulevikku.

Kuidas välja tulla Võlg Kiirem

Kahjuks ruumi vahel aru, mida pead tasuma võla ja saada välja võla saab sepistatud raske töö ja südamevalu. Ükskõik millist võlga olete, pöörates seda välja võib kesta aastaid – või isegi aastakümneid.

Õnneks on mõned strateegiad olemas, mida saab teha ära maksta oma võlga kiiremini – ja palju vähem valus. Kui olete valmis, et saada välja võlg, leiavad need proovitud ja tõsi meetodid:

1. Pöörake rohkem kui minimaalselt makse.

Kui kannad keskmine krediitkaardi tasakaalu $ 15.609, maksma tüüpiline 15% aprill, ja teha minimaalne kuumakse on $ 625, see viib teid 13,5 aastat maksma see välja. Ja see on ainult siis, kui sa ei lisada tasakaalu vahepeal, mis võib olla väljakutse omaette.

Kas sa kannad krediitkaardi võlg, isiklikud laenud, või õppelaenu, üks parimaid viise, kuidas maksta neile ette varem on teha rohkem kui minimaalselt kuumakse. Nii ei aita mitte ainult säästa huvi kogu elu oma laenu, kuid see on ka kiirendada pistis protsessi. Et vältida peavalu, veenduge, et teie laenu ei võta mingeid ettemaksu karistused enne alustamist.

Kui teil on vaja müks selles suunas, saate värbama abi mõned tasuta online ja mobiilside võlgade tagasimaksmise tööriistad, liiga, nagu Tally, Unbury.Me või ReadyForZero, mis kõik aitab teil kaardistada ja jälgida oma edusamme kui maksad alla saldod.

2. Pick up pool sagin.

Rünnata oma võlad võla lumepall meetod protsessi kiirendada, kuid teenivad rohkem raha saab võimendada oma jõupingutusi veelgi. Peaaegu igaühel on annet või oskusi nad saavad teenida raha, kas see lastehoid, niitmine raad, puhastamiseks maja või muutub virtuaalne assistent.

Mis saidid nagu TaskRabbit.com ja Upwork.com peaaegu igaüks saab leida mingi võimalus teenida lisaraha küljel. Võti on mingeid ekstra raha saab teenida ja kasutavad seda, et maksta ära laenud kohe.

3. Proovige võla lumepallimeetodit.

Kui olete tuju maksma rohkem kui minimaalselt igakuised maksed oma krediitkaardid ja muud võlad, kaaluge võla lumepall meetod kiirendada protsessi isegi rohkem ja ehitada hoogu.

Esimese sammuna, tahad loetleda kõik võlad sa võlgned väikseimast suurim. Viska kõik oma raha ülejääk on väikseim tasakaalu, tehes vähemalt makseid kõigile oma suuremat laenu. Kui väikseim saldo tasunud, alustada pannes, et lisaraha poole järgmise väikseima võla kuni maksad, et ühekordne, ja nii edasi.

Aja jooksul oma väike saldosid tuleks ükshaaval kaduma, vabastades rohkem dollareid visata oma suuremat võlad ja laenud. See “lumepalliefekti” võimaldab teil maksta ette väiksemad saldod esimene – logib paar “võitu” psühholoogiline mõju – samas lastes teil säästa suurima laenu viimase. Lõplik eesmärk on snowballing kõik oma ekstra dollarit poole oma võlad kuni nad lammutati – ja sa oled lõpuks võla-free.

4. Loo (ja elada) kondikavaga eelarvest.

Kui sa tõesti tahad, et maksta ette võla kiiremini, peate lõigata oma kulusid nii palju kui võimalik. Üks vahend, mida saab luua ja kasutada on paljad luud eelarvest. Selle strateegia, saate vähendada oma kulusid nii madalal kui nad saavad minna ja elada nii vähe kui võimalik nii kaua kui võimalik.

Kondikavaga eelarve näeb kõigi jaoks erinevad, kuid see peab olema ilma igasuguse “lisad” nagu läheb välja sööma, kaabeltelevisiooni või mittevajalikud kulutused. Kuigi sa elavad range eelarve, siis peaks olema võimalik maksta oluliselt rohkem poole oma võlad.

Pidage meeles, et paljad luud eelarved on mõeldud vaid ajutine. Kui olete välja võla – või palju lähemale oma eesmärgi – võite alustada lisades kulutusi ka tagasi oma igakuise kava.

5. Müü kõike ei pea.

Kui te otsite viis Koguda mõned raha kiiresti, võib see maksma teha kokkuvõtteid oma asjad kõigepealt. Enamik meist on asju vedelema, et me harva kasutada ja võib elada ilma, kui me tõesti vaja. Miks mitte müüa oma ekstra kraam ja kasutada vahendeid, et maksta ette oma võlad?

Kui elate naabruses, mis võimaldab seda, hea vanamoodne garaaž müük on tavaliselt odavam ja lihtsam viis mahalaadimiseks oma soovimatu asjade kasumit. Vastasel juhul võite kaaluda müüa oma elemendid üks erinevate online turuplatsid.

6. Get hooajaline, osalise tööajaga tööd.

Mis pühad tulemas, kohalikud jaemüüjad on valvel paindlik, hooajatöötajaid, kes suudavad hoida kauplustes tegevuse ajal hõivatud, pidulik hooaja. Kui olete valmis ja võimeline võid kiirenemist üks neist osalise tööajaga töökohtade ja teenida ekstra raha kasutada poole oma võlad.

Isegi väljaspool pühad, palju hooajalisi töökohti võib olla saadaval. Kevadised toob vajadust hooajaline kasvuhoonegaaside töötajate ja talu töökohti, samas suvel nõuab reisikorraldajad ja igat liiki väljas ajutised töötajad vetelpääste, et Maastikuplaneerijate. Sügis toob hooajatöö kummitab maja, kõrvits plaastrid ja langevad saagi.

Alumine rida: Ükskõik millise hooajal on ajutine töö ilma pikaajalist pühendumist võiks olla käeulatuses.

7. Küsi madalamad intressimäärad oma krediitkaardid – ja rääkida teiste arveid.

Kui teie krediitkaart intressimäärad on nii kõrge tundub peaaegu võimatu edeneda oma saldod, see on väärt kutsudes oma pangaga läbirääkimisi. Uskuge või mitte, küsib madalamad intressimäärad on tegelikult üsna tavaline. Ja kui sul on hea maksmise ajalugu oma arveid õigeaegselt, seal on hea võimalus saada madalama intressimääraga.

Beyond krediitkaardi intressi, aga ka mitmed muud arved saab tavaliselt läbirääkimisi alla või elimineeritakse samuti. Alati pidage meeles, et halvim igaüks saab öelda ole. Ja vähem maksate oma püsikulud, seda rohkem raha sa ei viska oma võlad.

8. Mõtle tasakaalu üle.

Kui teie krediitkaart ettevõte ei nihutama intressimäärad, see võib olla väärt saldo ülekannet. Paljude ülejäänud üleandmise pakkumised, saate tagada 0% aprill kuni 15 kuud, kuigi sul võib olla vaja maksta tasakaalu ülekande tasu umbes 3% privileeg.

Chase Slate kaardi, teiselt poolt, ei võta ülejäänud üleandmise eest esimese 60 päeva jooksul. Lisaks kaardile pakub 0% sissejuhatav aprill kokkuvõttes ülekandeid ja ostud esimest 15 kuud. Kui teil on krediitkaardi tasakaalu võid teostatav maksta ära selle aja jooksul raami, kandes tasakaal 0% sissejuhatav aprill kaardi nagu see võib säästa raha huvi samal ajal aitab teil maksta ette võla kiiremini.

9. Kasuta “leidis raha”, et maksta ära saldod.

Enamik inimesi kohanud teatud tüüpi “leidis raha” aastaringselt. Võibolla saad igal tõsta, pärimise või boonus tööl. Või äkki sa loota suur, rasva maksutagastuse igal kevadel. Mis iganes tüüpi “leidis raha” on, see võiks minna pikk tee suunas aitavad sul saada võla-free.

Iga kord, kui sattuda ebaharilikke sissetulekuallikaid, saate neid dollareid, et maksta ära suure tüki võlga. Kui sa teed võla lumepallimeetodit, kasutada raha, et maksta ette oma väikseima tasakaalu. Ja kui sa oled jäänud ainult suured saldod, saate neid dollarit võtta tohutu patakas välja iganes on jäänud.

10. Drop kallis harjumusi.

Kui olete võla ja järjekindlalt tulemas lühike iga kuu hinnata oma harjumusi võib olla parim idee veel. Ükskõik mida, on mõttekas vaadata väike viise kulutate raha iga päev. Nii saate hinnata, kas need ostud on seda väärt – ja tulla kuidas vähendada neid või neist lahti saada.

Kui teie kallis harjumus suitsetamisest või joomine, see on lihtne ühe –  loobuda . Alkohol ja tubakas tee midagi teile välja paistma vahel teid ja teie pikaajalised eesmärgid. Kui teie kallis harjumus on veidi vähem süütaja – nagu igapäevane latte, restoran lõuna- tööajal või kiirtoit – parim plaani rünnata tavaliselt lõikamine tee alla, mille eesmärk on kõrvaldada nende käitumist või asendades need midagi odavamad.

11. Etapp eemale _____.

Me kõik kiusata midagi. Paljude jaoks võib see olla kohalikus kaubanduskeskuses või meie lemmik poe. Teiste jaoks võib see olla sõidu lemmik restoran ja soovivad võiksime pop sees jaoks lemmik sööki. Ja need, kellel on kalduvus kulutusi, võttes krediitkaardi oma rahakoti on liiga palju kiusatus kanda.

Mis iganes on Sinu suurim kiusatus on, see on parim, et vältida seda täielikult, kui maksad ette võla. Kui olete pidevalt kiusatus kulutada, see võib olla raske vältida uusi võlgu, rääkimata maksta ära vanad.

Niisiis, vältida kiusatus kus saad, isegi kui see tähendab, võttes teistmoodi kodu, vältides internetis või hoida külmkapis varustatud nii et sa ei kiusatus laiutamine. Ja kui sa pead, peidavad need krediitkaardid ära sokk sahtlis praegu. Teil on alati võimalik tuua nad tagasi saada, kui sa oled võla-free.

Alumine rida

See on lihtne jätkata elu võlgu, kui te ei pea kunagi silmitsi tegelikkusega oma olukorda. Aga kui katastroof, võite saada täiesti uus väljavaade on kiire. Samuti lihtne saada haige Palk-to-Palk elustiili ja otsida viise, kuidas saada alt välja purusti kaalu liiga palju igakuised maksed.

Pole tähtis, millist tüüpi võla olete – kas see on krediitkaardi võlg, õppelaenu võla, auto laenud, või midagi muud – see on oluline teada, seal on väljapääs. See ei pruugi juhtuda üleöö, kuid võla vaba tulevikus võiks olla sinu kui loote kava – ja jääda temaga piisavalt kaua.

Ükskõik, mis see plaan on, mõni neist strateegiad aitavad teil maksta ära võla kiiremini. Ja mida kiiremini te saada võla-free, seda kiiremini saate alustada elu elu sa tõesti tahad.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.