12 Дивовижні Звички Гроші Ви не повинні пропустити

Home » Finance » 12 Дивовижні Звички Гроші Ви не повинні пропустити

12 Дивовижні Звички Гроші Ви не повинні пропустити

Заманливо думати, що підтримку бюджету є тільки майстерність управління капіталом, що вам може знадобитися.

Насправді, бюджетування є симптомом , а не рішення. Якщо ви регулярно робите бюджет, ви , ймовірно , типу людини, це зазвичай уважними до грошей. Це реальний ключ до фінансового успіху.

Це не обов’язково сам бюджет, це той факт, що ви звернули увагу.

Якими є деякі інші хороші звички, що люди, які звертають увагу на гроші проступати?

Here список моїх небагатьох обраних. Спробуйте слідувати за ними, як краще, як ви можете!

1. Кожного разу , коли ви отримаєте підвищення заробітної плати, зберігати і інвестувати . Багато людей використовують надбавки , щоб роздути свій образ життя. Якщо застосувати підвищення до підвищення ваших заощаджень та інвестицій , натомість, ви будете мати набагато більше шансів на перемогу в грі.

2. Підтримувати спосіб життя , ви можете підтримувати . Якщо ви живете в такий спосіб , що це занадто мізерними і позбавляти себе постійно, ви будете в кінцевому підсумку противагу на перевитрату. Якщо ви підтримуєте образ життя , що це стійке, в комплекті з рідкісними послабленнями в речах , ви цінуєте більше за все, ви будете підтримувати сильні фінансові звички в довгостроковій перспективі.

3. Практика деякого типу бюджету , навіть якщо це основний бюджет дві категорій. Це включає в себе перший потягнувши свої заощадження від верхньої частини, а потім жити на спокої. Якщо ви хочете більш детальний бюджет, перевірити бюджет 50/20/30, бюджетну категорію п’ять, або традиційний всіляку лінії бюджету.

4. Чи не кладіть нічого на кредитній карті , якщо ви не можете оплатити його в кінці місяця . Справді, якщо ви не впевнені в цьому, йти вперед і оплатити ваші кредитні карти від щотижня або навіть щодня , щоб переконатися , що ви залишаєтеся в чеку. З іншого боку , перемикання на дебетову карту або готівкою. Особисто я віддаю перевагу кредитні карти , тому що я люблю милі авіакомпаній, але я тільки цим шляхом , тому що я ніколи в житті НЕ було жодної копійки заборгованості кредитної картки.

Якщо ви не впевнені, якщо ви можете використовувати кредитні карти без риття себе в борги, палиця з готівкою.

5. Будьте терплячі . Якщо ви хочете що – то купити, накопичити на нього заздалегідь.

6. Будьте вдячні . Подяка є ключем до відпускаючи важливості ви розміщуєте на матеріальні предмети.

7. Чи не таємно витрачати гроші за спиною вашого чоловіка. Це зруйнує обидві ваші фінанси і ваші відносини.

8. Чи не ототожнювати із задоволенням з витрачати гроші . Є багато способів , щоб весело провести час , не привертати витрачати цілу купу бабла.

9. Уникайте імпульсивних покупок . Якщо є то , що ви хочете купити, подумайте про це в протягом тижня. Якщо ви все ще хочете його через тиждень, повернутися , щоб отримати його (якщо у вас є заощадження для нього).

10. Чи отримає принаймні три цитати для домашньої роботи . Коли ви наймаєте на ремонт людей, підрядників, електрики, сантехніки та інші види допомоги по дому, він платить , щоб отримати кілька оцінок.

11. Дотримуйтеся низьким гонораром індексних фондів , і дивитися ваші інвестиційні збори тісно.

12. Не довіряти третій стороні , як ваші акції брокера , щоб зробити хороші фінансові рішення для Вас . Ви не можете зробити свій мозок. Ви господар своєї власної фінансової долі. Не варто сліпо покладатися на кого – то ще , щоб прийняти рішення.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.