12 Дивовижні Звички Гроші Ви не повинні пропустити

Home » Finance » 12 Дивовижні Звички Гроші Ви не повинні пропустити

12 Дивовижні Звички Гроші Ви не повинні пропустити

Заманливо думати, що підтримку бюджету є тільки майстерність управління капіталом, що вам може знадобитися.

Насправді, бюджетування є симптомом , а не рішення. Якщо ви регулярно робите бюджет, ви , ймовірно , типу людини, це зазвичай уважними до грошей. Це реальний ключ до фінансового успіху.

Це не обов’язково сам бюджет, це той факт, що ви звернули увагу.

Якими є деякі інші хороші звички, що люди, які звертають увагу на гроші проступати?

Here список моїх небагатьох обраних. Спробуйте слідувати за ними, як краще, як ви можете!

1. Кожного разу , коли ви отримаєте підвищення заробітної плати, зберігати і інвестувати . Багато людей використовують надбавки , щоб роздути свій образ життя. Якщо застосувати підвищення до підвищення ваших заощаджень та інвестицій , натомість, ви будете мати набагато більше шансів на перемогу в грі.

2. Підтримувати спосіб життя , ви можете підтримувати . Якщо ви живете в такий спосіб , що це занадто мізерними і позбавляти себе постійно, ви будете в кінцевому підсумку противагу на перевитрату. Якщо ви підтримуєте образ життя , що це стійке, в комплекті з рідкісними послабленнями в речах , ви цінуєте більше за все, ви будете підтримувати сильні фінансові звички в довгостроковій перспективі.

3. Практика деякого типу бюджету , навіть якщо це основний бюджет дві категорій. Це включає в себе перший потягнувши свої заощадження від верхньої частини, а потім жити на спокої. Якщо ви хочете більш детальний бюджет, перевірити бюджет 50/20/30, бюджетну категорію п’ять, або традиційний всіляку лінії бюджету.

4. Чи не кладіть нічого на кредитній карті , якщо ви не можете оплатити його в кінці місяця . Справді, якщо ви не впевнені в цьому, йти вперед і оплатити ваші кредитні карти від щотижня або навіть щодня , щоб переконатися , що ви залишаєтеся в чеку. З іншого боку , перемикання на дебетову карту або готівкою. Особисто я віддаю перевагу кредитні карти , тому що я люблю милі авіакомпаній, але я тільки цим шляхом , тому що я ніколи в житті НЕ було жодної копійки заборгованості кредитної картки.

Якщо ви не впевнені, якщо ви можете використовувати кредитні карти без риття себе в борги, палиця з готівкою.

5. Будьте терплячі . Якщо ви хочете що – то купити, накопичити на нього заздалегідь.

6. Будьте вдячні . Подяка є ключем до відпускаючи важливості ви розміщуєте на матеріальні предмети.

7. Чи не таємно витрачати гроші за спиною вашого чоловіка. Це зруйнує обидві ваші фінанси і ваші відносини.

8. Чи не ототожнювати із задоволенням з витрачати гроші . Є багато способів , щоб весело провести час , не привертати витрачати цілу купу бабла.

9. Уникайте імпульсивних покупок . Якщо є то , що ви хочете купити, подумайте про це в протягом тижня. Якщо ви все ще хочете його через тиждень, повернутися , щоб отримати його (якщо у вас є заощадження для нього).

10. Чи отримає принаймні три цитати для домашньої роботи . Коли ви наймаєте на ремонт людей, підрядників, електрики, сантехніки та інші види допомоги по дому, він платить , щоб отримати кілька оцінок.

11. Дотримуйтеся низьким гонораром індексних фондів , і дивитися ваші інвестиційні збори тісно.

12. Не довіряти третій стороні , як ваші акції брокера , щоб зробити хороші фінансові рішення для Вас . Ви не можете зробити свій мозок. Ви господар своєї власної фінансової долі. Не варто сліпо покладатися на кого – то ще , щоб прийняти рішення.