12 הרגלי כסף מדהימים אתה לא צריך לדלג

Home » Finance » 12 הרגלי כסף מדהימים אתה לא צריך לדלג

12 הרגלי כסף מדהימים אתה לא צריך לדלג

זה מפתה לחשוב כי שמירה על תקציב היא מיומנות ניהול כספים רק ייתכן שיצטרך.

במציאות, תקצוב הוא סימפטום ולא פתרון. אם אתה באופן קבוע עושה תקציב, אתה כנראה הסוג של אדם זה קשוב כלל כסף. זה המפתח האמיתי להצלחה כלכלית.

זה לא בהכרח בתקציב עצמו, זה את העובדה שאתה שם לב.

מה הם חלק מן הרגלים טובים אחרים כי אנשים לשים לב כסף להפריש?

הנה רשימה של המועדפים כמה שלי. נסו לעקוב אחריהם עד כמה שאתה יכול!

1. בכל פעם שאתה מקבל תוספת שכר, לחסוך ולהשקיע אותו . אנשים רבים משתמשים העלאות לנפח אורח החיים שלהם. אם תחיל העלאה כלפי גברת החיסכון וההשקעות שלך במקום, יהיה לך הרבה יותר סיכוי לנצח את המשחק.

2. לשמור על אורח חיים אתה יכול לקיים . אם אתה גר באופן בולט מכדי חסכני לשלול את עצמך כל הזמן, אתה יהיה בסופו של דבר נגד איזון ידי לבזבוז יתר. אם אתה שומר על אורח חיים זה בר קיימא, להשלים עם פינוקים מדי פעם הדברים שחשובים לך, תוכל לשמור על הרגלים פיננסיים חזקים בטווח הארוך.

3. תרגל כמה סוג של תקצוב , גם אם זה תקציב בקטגוריה שני בסיסי. זה כרוך הראשון משיכת החיסכון שלך מחוץ העליון, ולאחר מכן חי על השאר. אם תרצה תקציב מפורט יותר, לבדוק את התקציב 50/20/30, חמש מתקציב הקטגוריה, או תקציב פריטי קו מסורתי.

4. אין לשים שום דבר על כרטיס אשראי אם אתה לא יכול לשלם את זה בסוף החודש . למעשה, אם אתה לא בטוח לגבי זה, קדימה, לשלם את כרטיסי האשראי שלך מחוץ שבועי או אפילו יומי כדי לוודא שאתה שוהה צק. לחלופין, לעבור כרטיס חיוב או במזומן. באופן אישי, אני מעדיף כרטיסי אשראי כי אני אוהב את חברת תעופת מיילים, אבל אני רק לעלות על המסלול הזה, כי אני כבר לא בחיים שלי היה ולו אגורה אחת של חוב כרטיס אשראי.

אם אינך בטוח אם אתה יכול להשתמש בכרטיסי אשראי מבלי לחפור את עצמך לתוך חוב, להישאר עם מזומן.

5. היו סבלניים . אם אתה רוצה לקנות משהו, לשמור על זה מראש.

6. להיות אסיר תודה . הכרת תודה היא המפתח להרפות את החשיבות שאתה מייחס פריטי חומר.

7. אל תבזבזו בחשאי כסף מאחורי גבו של בן הזוג שלך. זה יהרוס שניהם הכספים שלך ואת הקשר שלך.

8. אין להשוות כיף עם מוציאים כסף . יש הרבה דרכים לעשות כיף שאינו כרוך הוצאות המון בצק.

9. הימנעו רכישות דחף . אם יש משהו שאתה רוצה לקנות, לחשוב על זה במשך שבוע. אם אתה עדיין רוצה את זה אחרי שבוע, לחזור ולקבל את זה (אם יש לך את החיסכון על זה).

10. קבלו לפחות שלושה ציטוטים לעבודה ביתית . כאשר אתה שכירת אנשים תיקון, קבלנים, חשמלאים, שרברבים, וסוגים אחרים של עוזרות בית, היא משלמת כדי לקבל הערכות מרובות.

11. סטיק לקרנות אינדקס נמוך בתשלום , ולצפות עמלות ההשקעה שלך מקרוב.

12. אל תסמכו על צד שלישי כמו ברוקר המניות שלך לקבל החלטות פיננסיות טובות בשבילך . אתה לא יכול למיקור חוץ המוח שלך. אתה האדון של הגורל הפיננסי שלך. אל תסתמכו בצורה עיוורת על מישהו אחר כדי לקבל את ההחלטה.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.