12 Bohatství Stavební tajemství, co potřebujete vědět

Home » Finance » 12 Bohatství Stavební tajemství, co potřebujete vědět

12 Bohatství Stavební tajemství, co potřebujete vědět

Pokud jste nečetli knihu milionář vedle, to je absolutní nutností, aby na seznamu čtení. Nejprodávanější kniha uvádí několik společných rysů, které ukazují, až několikanásobně více mezi lidi, kteří se nahromadily bohatství. Pokud uvažujete mega sídla a jachty, zamyslete se znovu. Dále jen „milionáři odvedle“, jsou lidé, kteří nevypadají část. Jsou to lidé, stojící za sebou v obchodu s potravinami lince nebo čerpací plyn vedle sebe v jejich „ne tak efektní“ auto. Ve většině případů, tito lidé jsou pod spotřebitelů .

Dosáhli postavení milionář, protože důsledně zaměstnal několik bohatství budování strategie, které každý z nás může Pouľívaná začíná dnes. Zde je dvanáct rysy milionáři odvedle:

1. Stanovují cíle. Bohatí lidé nejsou pouze očekávat, že vydělat více peněz; plánují a pracovat na své finanční cíle. Mají jasnou představu o tom, co chtějí, a učinit nezbytné kroky, aby se tam dostat.

2. Aktivně spořit a investovat. Většina bohatých důchodců začal dělat maximální příspěvek k jejich 401 (k), s v jejich 20s nebo 30s. Nezapomeňte, že každý dolar vložíte do 401 (k) je daňově uznatelné a staví hnízdo vejce. Mnoho společností nabízí také, aby odpovídal určité procento vašeho contributions-bonus.

3. Jsou udržovány stabilní zaměstnání. Náš výzkum ukázal, že nejbohatší důchodce zůstal u jednoho zaměstnavatele po dobu 30 až 40 let. Zůstat u stejné společnosti může nabídnout velké odměny, včetně velmi hezké zakončení platu, významných důchodových dávek a robustní 401 (k) zůstatků. I když jsme neustále slyšet o vysokou míru fluktuace zaměstnanců v těchto dnech, stále existuje celá řada lidí, kteří mají to štěstí, že tento druh stability pracovních míst, stejně jako učitelů a státních zaměstnanců. To dokazuje, nemusíte být v high-powered, rychlá kariéra být bohatý.

4. Mají požádat o radu a obklopit se s odborníky. Bohatí penzisté nedělají své vlastní daně a nejsou do-it-yourself (DIY) investory. Vědí, jaké jsou jejich silné stránky, a je-li jejich silné neleží v investování, daně a finanční plánování, které necháme na specializované odborníky.

5. Mají chránit své kreditní skóre. Tato skupina střeží jejich FICO skóre těsně tak, aby mohli udržet nižší úrokové sazby na hlavních nákupy, jako jsou hypotéky a půjčky na auta. Také to tím, že omezuje jejich dluhu.

6. Cení má více zdrojů příjmů. S ohledem na značný význam příjmů, bohatí důchodci jít ještě o krok dále zajistit alespoň tři zdroje příjmů. Tyto zdroje mají tendenci přijít z kombinace sociálního zabezpečení, důchod, práce na částečný úvazek, příjmy z pronájmu, jiných státních dávek, a co je nejdůležitější, příjmy z kapitálového majetku.

7. Věří v hodně práce. Zaměstnanějších důchodci mají tendenci být šťastnější plnily své koníčky a sociální aktivity. Druhým úkolem, která pohání vaše vášeň a udržuje se nenudili a zároveň přinášejí další peníze je ideální scénář. Přemýšlejte o tom, kolik peněz budeme věnovat jen z nudy bavit sami. Vaše strana koncert nemusí být dřina. Ještě něco, co by se nyní, i když nebylo výplatu k němu připojené, jako ohlašovat v místních sportovních událostech nebo clerking v knihkupectví.

8. Jsou opatrní o svých výdajích. Bohatí důchodci dávat pozor, aby se stal terčem pro podvodníky. Vědí, že bohatší se stanete, každý z internetových podvodníků na domácí kutily podvodníků je pravděpodobné, že vás zaměřit. Tyto důchodci vzít svůj čas a klást správné otázky od poskytovatelů služeb a vyhledávat doporučení dříve podnikající s kýmkoli.

9. Jsou to nehospodárné. Bohatí důchodci věří, pokud ji nepoužíváte, přestat platit za to. To může být cokoliv, od kabelových předplatné klubové členství na bezpečnostní systémy. Sledují měsíční rozpočet, který jim pomáhá vidět, kde jejich peníze jdou, aby se mohli škrty v případě potřeby.

10. Uznávají peníze nekoupí štěstí. Tam je, ve skutečnosti snižuje návratnost štěstí. Náš průzkum na šťastné, bohaté důchodce zjistil, že tito důchodci každý má vysokou čistého jmění, ale síla jejich peníze k posílení štěstí zmenšil po $ 550,000.

11. Oni nejprve zaplatit sami. Pro tuto skupinu důchodců, chápou hodnotu v nastavení peníze stranou pro sebe jako první. Pro ně je základním principem osobních financí a dává jim způsob, jak udržet si finanční disciplínu.

12. Věří, že trpělivost je ctnost. Bohatí důchodci dostali tam, kde jsou skrze trpělivost. Mají základní přesvědčení, že bohatí přichází postupně a hromadí se přes usilovné spoření, investování a rozpočtování v průběhu několika desetiletí.

Sečteno podtrženo

Bohatství mentalita není tak tajemný, jak si mnoho lidí myslí. Drobné vylepšení, stanovení cílů a dlouhodobé finanční plánování vám může posunout o krok blíž k bohaté důchodu. Další skvělé tipy a postřehy o tom, jak moc se může stát „milionář vedle,“ stáhněte si tuto bezplatnou e-knihu Bohatství Stavební tajemství bohatých důchodců.

Zveřejňování:   Tato informace je poskytována jako zdroj pouze pro informační účely. To je předkládán bez zohlednění investičních cílů, toleranci rizik nebo finanční situací jakéhokoliv konkrétního investora a nemusí být vhodné pro všechny investory. Minulá výkonnost není indikátorem budoucích výsledků. Investice zahrnuje riziko, včetně případné ztráty jistiny. Tyto informace nejsou určeny k, a neměla by vytvářet primární základ pro jakékoliv investiční rozhodnutí, které můžete udělat.

Před provedením jakékoli / Daňové / nemovitosti / úvahy nebo rozhodnutí investiční finanční plánování se vždy poraďte s vlastní právní, daňové nebo investiční poradce.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.