12 Wealth Building Secrets jums jāzina

Home » Finance » 12 Wealth Building Secrets jums jāzina

12 Wealth Building Secrets jums jāzina

Ja jūs neesat izlasījis grāmatas miljonāram Next Door, tas ir absolūti nepieciešams, lai uz jūsu lasīšanas sarakstā. Dižpārdokli identificē vairākas kopīgas iezīmes, kas parādās vairākas reizes vairāk nekā tiem cilvēkiem, kuri ir uzkrājuši bagātību vidū. Ja jūs domājat mega savrupmājas un jahtas, padomājiet vēlreiz. Par “miljonāru Nākamie durvīm”, ir cilvēki, kas nav izskatās daļu. Tie ir cilvēki stāv aiz jums, kas pārtikas veikalā līnijas vai sūkņu gāzes blakus tev viņu “ne tik iedomātā” automašīnu. Attiecībā uz lielāko daļu, šie cilvēki ir zem patērētājiem .

Viņi ir sasnieguši miljonārs statuss, jo tie ir pastāvīgi nodarbināti vairāki Wealth Building stratēģijas, ka jebkurš no mums var Ar lietošanu sākot ar šodienu. Šeit ir divpadsmit iezīmes par miljonāru blakus durvīm:

1. Tās nosaka mērķus. Bagātie cilvēki nav vienkārši gaidīt, lai vairāk naudas; viņi plānot un strādāt pie to finanšu mērķiem. Viņiem ir skaidra vīzija par to, ko viņi vēlas, un veikt nepieciešamos pasākumus, lai tur nokļūtu.

2. Tās aktīvi uzkrāt un ieguldīt. No turīgo pensionāru vairākums sāka padarot maksimālo ieguldījumu to 401 (k) s, to 20s un 30s. Atcerieties, ka katru dolāru jūs nodot savu 401 (k), ir nodokļu atskaitāms, un būvē savu ligzdu olu. Daudzi uzņēmumi piedāvā arī saskaņot procentus no jūsu iemaksas-papildu piemaksu.

3. Viņi uztur stabilu darbu. Mūsu pētījumi liecina, ka bagātākie pensionāri palika pie viena darba devēja, lai 30 līdz 40 gadiem. Uzturas ar paša uzņēmuma var piedāvāt lielas atlīdzības, tai skaitā ļoti jauku nebeidzami algu, nozīmīgus pensiju pabalsti un dūšīgs 401 (k) atlikumiem. Kamēr mēs pastāvīgi dzirdam par augsto kadru mainība šajās dienās, ir vēl vairāki cilvēki, kuri ir paveicies pietiekami, lai būtu šāda veida darba stabilitāti, piemēram, skolotāju un valdības darbiniekiem. Tas pierāda, jums nav jābūt jaudīgi, fast-paced karjeras būt bagāti.

4. Viņi lūdz padomu un surround sevi ar ekspertiem. Bagātie pensionāri nedariet savus nodokļus, un tie nav do-it-yourself (DIY) investorus. Viņi zina, kādi ir viņu stiprās puses ir, un, ja to stiprās nav gulēt investēšanu, nodokļu un finanšu plānošanu, viņi atstāj to līdz augsti kvalificētu speciālistu.

5. Tie aizsargā savu kredīta rezultātu. Šī grupa sargā savu Fico score cieši, lai viņi varētu saglabāt zemākas procentu likmes par lielāku pirkumu, piemēram, hipotēkas un auto aizdevumiem. Viņi arī to izdarītu, ierobežojot savu parādu.

6. Tās augstu kam vairākus ienākumu avotus. Ņemot vērā ārkārtīgi svarīga ienākumu, bagāti pensionāri iet soli tālāk, lai nodrošinātu vismaz trīs ienākumu avoti. Šie avoti parasti nāk no kombinācija sociālā nodrošinājuma pensija, nepilna laika darbs, īres ienākumiem, citiem valdības pabalstu, un vissvarīgāk, ieguldījumu ienākumus.

7. Viņi tic tur aizņemts. Busier pensionāri mēdz būt laimīgāki īstenot saviem hobijiem un sociālās aktivitātes. Otrs darbs, kas dod enerģiju jūsu kaislība, un tur jums aizņemts, bet arī ieviešot papildu naudu ir ideāls scenārijs. Padomājiet par to, cik daudz naudas mēs tērēt vienkārši no garlaicības, lai amuse sevi. Jūsu pusē kabriolets nav nepieciešams būt sasmalcina. Vai kaut kas jūs varētu baudīt, pat tad, ja nebija piestiprināta tai, tāpat ushering vietējā sporta pasākumos vai clerking pie grāmatnīca paycheck.

8. Tie ir piesardzīgi par savu izdevumu. Bagātie pensionāri Uzmanieties, lai kļūtu par mērķi scammers. Viņi zina, ka bagātākie jums kļūt ikviens no interneta hustlers līdz labiekārtošanas con mākslinieki, iespējams, mērķa jums. Šie pensionāri ņem savu laiku un uzdot pareizos jautājumus no pakalpojumu sniedzējiem un meklēt nodošanu pirms uzņēmējdarbību ar kādu citu.

9. Viņi nav izšķērdīgs. Bagātie pensionāri uzskatu, ja jūs to nelietojat, pārtraukt maksāt par to. Tas var būt kaut kas no kabeļtelevīzijas abonēšanas kluba biedri uz mājas drošības sistēmas. Viņi seko ikmēneša budžetu, kas palīdz viņiem redzēt, kur viņu nauda iet, lai viņi varētu veikt samazinājumus, ja nepieciešams.

10. Viņi atzīst, nauda nav nopirkt laimi. Ir, faktiski, samazinās atdeve laimi. Mūsu aptauja apmierinātiem, turīgo pensionāru konstatēts, ka šie pensionāri katram ir turīgu, bet savu naudu ir pilnvaras, lai veicinātu laimi samazināta pēc 550,000 $.

11. Viņi maksā sevi vispirms. Par šo grupu pensionāriem, viņi saprot vērtību, nosakot naudas malā sev pirmās. Par tiem, tas ir būtisks princips personīgo finanšu un dod viņiem, kā sekot līdzi finanšu disciplīnu.

12. Viņi tic pacietība ir tikums. Bagātie pensionāri iegūt, ja tie ir cauri pacietību. Tie ir pamatā pārliecība, ka bagāti nāk pakāpeniski un uzkrājas caur centīgs ietaupījumu, ieguldījumu un budžeta pāri vairākām desmitgadēm.

Bottom Line

Bagātības mentalitāte nav tik noslēpumains kā daudzi cilvēki domā. Mazie tweaks, mērķu izvirzīšana un ilgtermiņa finanšu plānošanu var pārvietoties jums vienu soli tuvāk turīgas pensionēšanos. Lai iegūtu vairāk liels padomus un viedokļus par to, kā jūs pārāk var kļūt par “miljonārs blakus”, lūdzu, lejupielādējiet šo bezmaksas e-grāmata, Wealth Building Secrets bagāti pensionāri.

Atklāšana:   Šī informācija tiek sniegta, lai jūs kā resursu tikai informatīviem nolūkiem. Tas tiek iesniegts, neņemot vērā ieguldījumu mērķiem, riska toleranci vai finanšu apstākļiem kādas konkrētas investora un var nebūt piemēroti visiem investoriem. Pagātnes rezultāti nenorāda uz nākotnes rezultātiem. Ieguldījumi ir saistīta ar risku, tai skaitā iespējamo zaudējumu pamatsummas. Šī informācija nav paredzēta, un tās nedrīkst veido primāro pamatu jebkuru lēmumu par investīcijām, kas jums var veikt.

Vienmēr konsultējieties ar savu juridisko, nodokļu un investīciju konsultantu pirms jebkādu ieguldījumu / nodokli / īpašums / finanšu plānošanas apsvērumi vai lēmumus.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.