20 Фінансові навички Ви повинні освоїти в двадцяті роки

Home » Finance » 20 Фінансові навички Ви повинні освоїти в двадцяті роки

20 Фінансові навички Ви повинні освоїти в двадцяті роки

Навички і звички, які ви створюєте в вашому двадцятих можуть вплинути на ваші фінанси на довгі роки. Важливо, щоб бути активним і працювати, щоб розвивати фінансові навички, необхідні, щоб дійсно взяти контроль над своїми фінансами. Тут двадцять навичок, які ви повинні освоїти в двадцятих роках.

1. Дайте кожен долар Заробити Мета

Бюджет дозволяє вирішити, коли і як витрачати свої гроші. Це добре, щоб витрачати гроші на розваги або божевільні речі, до тих пір, поки у вас є план, і ви знаєте, що ви можете собі це дозволити. Ваш бюджет дає вам цю владу. Початок створення і після вашого бюджету зараз, так що ви можете зупинити підкресливши, про гроші.

2. регулярні зустрічі бюджету

Візьміть п’ять хвилин щоночі, щоб перейти на ваш бюджет. Це допоможе вам залишатися відповідно до ваших витратами і дати собі чітку картину того, як ви робите протягом місяця. Якщо ви робите це щоночі, це займе всього близько п’яти хвилин. Ви повинні виконати перевірку бюджету в ви одинарні або ви одружені. Після того, як ви одружені, це важливо планувати, так що ви можете мати швидкі і ефективні зустрічі бюджету.

3. Баланс ваших рахунків кожен місяць

Може здатися, що багато роботи дуже мало окупляться, але балансування ваших рахунків є необхідністю. Це може тримати вас від овердрафту вашого профілю і запуску в інші проблеми. Вона також може допомогти вам зловити ідентифікувати крадіжки або побачити, якщо хтось вкрав інформацію про обліковий запис. Ви можете зробити щоденну перевірку в свій бюджет, але ви повинні збалансувати в банківській виписці щомісяця.

4. Встановіть регулярні фінансові цілі

Це допомагає в бюджет, якщо у вас є чіткі цілі і план на увазі. Ви повинні мати довгострокові, середньострокові і короткострокові фінансові цілі, які ви працюєте на кожен рік. Ви не хочете ускладнювати, але ви повинні зареєструватися на ваш прогрес в ході щомісячної сесії фінансової перевірки в.

5. Налаштування фінансового плану

Цей план буде вважати вас через всі ваші основні фінансові кроки від покупки будинку, щоб платити за коледж ваших дітей. Він може відчувати себе переважною, щоб сісти і планувати його відразу, але він може допомогти вам розставити пріоритети цілей і знати, коли і як провести свій час.

6. Початок Внесок у відставку

Ви повинні почати робити внесок в свою першу роботу. Гарна мета полягає в тому, щоб працювати до сприяння п’ятнадцяти відсотків від вашого доходу на пенсію. Ви можете працювати до цього через підйоми і, як ви погасити свій борг. Якщо ви зробите свій вихід на пенсію пріоритету, вам не доведеться турбуватися про це в майбутньому.

7. Досконала мистецтво Пошук Deal

Є багато способів, ви можете заощадити гроші на покупках. Це може означати, навчання найкраща пора року, щоб купити постільна білизна або знайти угоду на Вашому автомобілі. Ви можете знайти способи заощадити на всьому від вашої бакалії до ваших меблів. Якщо ви шукаєте угоду звички, ви зможете значно заощадити протягом свого життя.

8. Стати розумним покупцем і Stop Імпульсні покупки

Розумний покупець трохи відрізняється від мисливця угоди. Після того, як ви вдосконалили мистецтво знайти гарну угоду, ви повинні стати розумним покупцем і визначити, якщо вам потрібна деталь, перш ніж купити його. Це не означає, що ви не повинні купувати речі тільки заради задоволення, але ви повинні бути в змозі класифікувати його як хоче, і переконайтеся, що у вас є гроші для покриття без занурення в заощадження. Гарна ідея полягає в тому, щоб чекати, принаймні, двадцять чотири години, перш ніж зробити велику покупку.

9. Магазин зі списком

Одна з найбільших способів, ви можете заощадити гроші, коли ви ходите по магазинам ходити по магазинах зі списком і дотримуватися його. Це просто звичка, щоб почати і займає всього кілька хвилин перед кожною поїздкою. Якщо у вас є чіткий список у вигляді, що це може допомогти вам царювати в ваших імпульсних витратах, і це може заощадити час і гроші. Плюс список може допомогти усунути необхідність в голову назад в магазин, тому що ви забули щось. Витратьте час, щоб зробити список перед кожним з ваших торгових поїздок і економії почнуть складанням.

10. План сезонних витрат

Ці витрати можуть бути такими речами, як свято покупки, відпустку витрати, податки ремонт будинку. Якщо ви знаєте, що витрати приходять один раз на рік, ви можете виділити гроші, щоб покрити їх кожен місяць. Таким чином, це набагато простіше заплатити за всі основні витрати, які прийдуть на ваш сайт тільки один раз або два рази на рік. Якщо ви можете визначити їх зараз і планувати їх, ви не будете захоплені зненацька, і ви не зіпсуєте ваш бюджет місяці вони обумовлені.

11. Стоп Спираючись на кредитних картах

Одна з найгірших звичок, які можуть бути розроблені, щоб покладатися на кредитні карти, щоб покрити вас, коли вам не вистачає на гроші. Важливо мати хороший надзвичайний фонд і планувати таким чином, що вам не потрібно використовувати свої кредитні картки. Одним з перших кроків, щоб допомогти вам припинити використання вашої кредитної картки, щоб зупинити проведення їх разом з вами.

12. Скористатися Виплати працівникам

Ще одна цікава річ, яку ви можете зробити, це в повній мірі використовувати ваші пільги для співробітників. Медичне страхування вам пропонується через роботу має податкові переваги, так як це може знизити свій оподатковуваний дохід. Відповідний роботодавець внесок в основному вільні гроші для вашого виходу на пенсію, і ви повинні повною мірою скористатися будь-якого роботодавця відповідати вашій компанії може запропонувати вам. Інші переваги, такі як опціони на акції та інше страхування можуть допомогти вам в залежності від ситуації. Переконайтеся, що ви розумієте, і скористатися вашою вигоди.

13. Продовжити Мережа

Важливо, щоб ваше резюме оновлюється, так що, коли ви чуєте гарну можливість роботи ви можете взяти його. Це так само важливо, щоб продовжувати будувати свою професійну мережу. Сильна професійна мережа робить його набагато легше знайти нову роботу, коли ви будете готові. Важливо, щоб культивувати свою професійну мережу.

14. Економте гроші кожен місяць

Важливо регулярно вкладати гроші в свій ощадний рахунок щомісяця. Ви можете мати ваші заощадження автоматично розроблені для вашого ощадного рахунку або налаштувати автоматичну передачу, щоб зробити його ще простіше для вас. Ви можете встановити мету, щоб врятувати десять або п’ятнадцять відсотків від вашого доходу для ваших довгострокових цілей кожного місяця і Відкладаючи гроші автоматично може зробити це набагато простіше.

15. Дайте свої заощадження в Мета

Це допомагає зберегти мотивацію до ваших заощадженнями, даючи кожен долар ви збережете мета. Ви можете виділити гроші для відпочинку вашої мрії, деякі для початкового внеску на вашому будинку, деякі для фонду коледжу вашої дитини. Ви також можете мати деякі, які використовуються в основному для інвестування і створення багатства. Слідкуйте за те, що гроші для кожної цілі, і взяти час, щоб відстежувати свій прогрес.

16. Захистіть свої заощадження

Якщо вам легко занурити в свій ощадний рахунок, коли ви працюєте Коротше кажучи, вам потрібно знайти спосіб, щоб захистити свої заощадження. Ваш резервний фонд повинен бути легко доступні, так що ви можете покрити непередбачені витрати відразу, але ви можете перемістити решту своїх заощаджень на рахунку, які є більш важкодоступними. Наприклад інтернет-банк для ощадного рахунку може додати кілька додаткових днів, щоб час, який потрібен, щоб передати свої гроші, які може дати вам період охолодження вам потрібно, перш ніж зробити імпульсну покупку. Компакт-диски є ще одним варіантом, якщо ви можете знайти будь-яку конкурентоспроможні процентні ставки.

17. Побудувати мережу підтримки

Це допомагає мати друзів, які можуть підтримати ваші фінансові рішення. Хоча ви, ймовірно, не буде витрачати багато часу на розмови про ваших фінансових варіантів, це добре мати друзів, які люблять полювати на угоди або що рекомендуємо вам заощадити гроші, коли це необхідно. Деякі друзі хочуть, щоб ви постійно витрачати гроші в той час як інші більше підтримують вас досягти своїх цілей. Побудова хорошою мережі фінансової підтримки може допомогти вам досягти ваших цілей більш ефективно.

18. Перевірте свій кредитний звіт Регулярно

Ви повинні перевірити ваші кредитні звіти регулярно, щоб запобігти від крадіжки особистих даних. Якщо потягнути один звіт кожні чотири місяці, ви повинні бути в змозі регулярно контролювати свій кредитний звіт. Це може допомогти вам зловити крадіжки особистих даних набагато швидше і захистити ваш рахунок кредиту.

19. Дайте Назад

Важливо, щоб віддати в деякому роді. Це може означати, що робить благодійні пожертви причин, які ви підтримуєте. Іншим варіантом є добровольцем для місцевої організації.

20. Пошук Баланс

І, нарешті, важливо знайти баланс між роботою, збереження і насолоджуватися життям. Важливо, щоб зайняти час, щоб регулярно відпочивати, і щоб переконатися, що ви зберігаєте досить вашого доходу, щоб бути зручним. Це важко вміння розвиватися, але необхідно, якщо ви хочете, щоб бути щасливим.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.