20 Finansinės įgūdžiai turėtumėte meistras Jūsų dvidešimties

Home » Finance » 20 Finansinės įgūdžiai turėtumėte meistras Jūsų dvidešimties

20 Finansinės įgūdžiai turėtumėte meistras Jūsų dvidešimties

Įgūdžiai ir įpročiai, kad jums sukurti savo dvidešimties gali paveikti savo finansus už metus į priekį. Svarbu, kad būtų iniciatyvus ir sunkiai dirbti, kurti finansinių įgūdžių jums reikia tikrai imtis kontroliuoti savo finansus. Čia yra dvidešimt įgūdžiai turėtumėte meistras savo dvidešimties.

1. Duoti kiekvienas doleris You Earn a Paskirtis

Biudžetas leidžia jums nuspręsti, kada ir kaip išleisti savo pinigus. Tai gerai, kad pinigus įdomus ar kvailų dalykų, kaip ilgai, kaip jūs turite planą, ir jūs žinote, jūs galite sau tai leisti. Jūsų biudžetas suteikia jums tą galią. Pradėti kurti ir po savo biudžetą dabar, kad jūs galite sustabdyti pabrėždamas apie pinigus.

2. Ar reguliaraus biudžeto Susitikimai

Paimkite penkias minutes kiekvieną naktį eiti per savo biudžetą. Tai padės jums likti pagal savo išlaidas ir suteikti sau aiškų vaizdą, kaip tu darai per mėnesį. Jei jūs tai darote kiekvieną naktį, jis turėtų būti tik apie penkias minutes. Jūs turite užpildyti biudžeto patikrinimas, ar esate vienišas ar esate vedęs. Kai esate susituokęs, svarbu planuoti taip, kad jūs galite turėti greitus ir veiksmingus biudžeto posėdžiuose.

3. subalansuoti savo sąskaitas Kiekviena Mėnesio

Ji gali atrodyti kaip daug darbo labai mažai atsiperka, bet savo sąskaitas balansavimas yra būtinybė. Tai gali išlaikyti jus nuo kreditinio likučio savo sąskaitą ir veikia į kitų problemas. Jis taip pat gali padėti jums sugauti nustatyti vagystės arba pamatyti, jei kas nors buvo pavogti savo sąskaitos informaciją. Jūs galite padaryti kasdien patikrinti su savo biudžetą, tačiau turėtumėte subalansuoti savo banko sąskaitos išrašo kiekvieną mėnesį.

4. Nustatyti Nuolatinis finansinius tikslus

Tai padeda biudžetą, jei turite aiškius tikslus ir į tai, planą. Jūs turėtumėte turėti ilgalaikių, vidutinės trukmės ir trumpalaikius finansinius tikslus, kad jūs dirbate kiekvienais metais. Jūs nenorite overcomplicate tai, bet jūs turėtumėte patikrinti savo pažangą per mėnesį finansų įsiregistravimo sesijos metu.

5. Nustatyti finansinis planas

Šis planas bus priimti jus per visus savo pagrindinių finansinių žingsnių nuo namo pirkimo, kad mokėti už savo vaikų kolegijoje. Jis gali jaustis didžioji susėsti ir planuoti jį visi vienu metu, tačiau ji gali padėti jums prioritetus savo tikslus ir žinoti, kada ir kaip praleisti savo laiką.

6. Pradėti Indėlis į pensiją

Jūs turėtumėte pradėti prisidėti su savo pirmojo darbo. Geras tikslas yra dirbti iki prisidėti penkiolika procentų savo pajamų išėjus į pensiją. Galite dirbti iki šio per kėlimai ir kaip jums mokėti savo skolą. Jei jums padaryti jūsų išėjimo į pensiją prioritetas dabar, jums nereikia jaudintis dėl to ateityje.

7. Puikiai rasti sandorį Menas

Yra daug būdų, kaip galite sutaupyti pinigų jūsų pirkinius daug. Tai gali reikšti, mokymosi Geriausias metas pirkti užvalkalai arba rasti daug ant jūsų automobilio. Galite ieškoti būdų, kaip sutaupyti apie viską iš jūsų bakalėja jūsų baldus. Jei jūs padarote ieško sandorį įprotį, jums galės žymiai sutaupyti per savo gyvenimą žinoma.

8. Tapti Smart Shopper ir sustabdyti Impulse pirkimai

Protingas pirkėjas yra šiek tiek skiriasi nuo sandorio medžiotojas. Kai jūs turite ištobulino rasti gerą sandorį meną, jums reikia tapti protingas pirkėjas ir nustatyti, ar jums reikia elementą, prieš jį nusipirkti. Tai nereiškia, kad jums nereikėtų pirkti daiktus tik for fun, bet jums turėtų būti suteikta klasifikuoti jį kaip nori, ir įsitikinkite, kad jūs turite pinigų, jį padengti be panirimas į santaupas. Gera idėja yra palaukti bent dvidešimt keturias valandas prieš priimant svarbų pirkinį.

9. parduotuvė su sąrašu

Vienas iš didžiausių būdų, kaip galite sutaupyti pinigų, kai jūs perkate yra parduotuvė su sąrašu ir lazdas į jį. Tai paprastas įprotis pradėti ir trunka tik keletą minučių prieš kiekvieną kelionę. Jei turite aiškų sąrašą omenyje, ji gali padėti jums viešpatauti savo impulsų išlaidų ir ji gali jums sutaupyti laiką ir pinigus. Plius sąrašas gali padėti pašalinti reikia galvą atgal į parduotuvę, nes jūs pamiršote ką nors. Imtis laiko padaryti sąrašą Prieš kiekvieną iš jūsų apsipirkti ir sutaupyti pradės sudėjus.

10. Planas sezoninių išlaidų

Šios išlaidos gali būti tokie dalykai kaip atostogų pirkinių, atostogos išlaidų, mokesčių namų remonto. Jei žinote, kad išlaidos būna kartą per metus, galite atidėti pinigų padengti juos kiekvieną mėnesį. Tokiu būdu ji yra daug lengviau mokėti už visų pagrindinių išlaidų, kurie ateina savo kelią tik vieną ar du kartus per metus. Jei galite nustatyti juos dabar ir planuoti jų, jums nebus imtasi netikėtai ir jums nebus sugadinti jūsų biudžetą mėnesį jie priklauso.

11. Sustabdyti Remdamasi kreditinės kortelės

Vienas iš blogiausių įpročių galite sukurti yra pasikliauti kredito kortelės padengti jums, kai esate trumpas pinigus. Svarbu turėti gerą neatidėliotinos pagalbos fondo ir planuoti taip, kad jums nereikia naudoti savo kreditinės kortelės. Vienas iš pirmųjų žingsnių, siekiant padėti jums nustoti naudoti jūsų kreditinės kortelės yra sustabdyti jas gabenančių su jumis.

12. Pasinaudokite Išmokos darbuotojams

Kitas puikus dalykas, kurį galite padaryti, tai iki galo pasinaudoti savo išmokas darbuotojams. Sveikatos draudimas jums yra siūlomi per savo darbą turi mokesčio lengvatą, nes jis gali sumažinti savo apmokestinamųjų pajamų. Darbdavys atitikimo indėlis yra iš esmės be pinigų už savo išėjimo į pensiją, ir jūs turėtumėte visapusiškai pasinaudoti bet darbdavys atitiktų jūsų įmonė gali Jums pasiūlyti. Kiti privalumai, kaip akcijų pasirinkimo sandoriais ar kitomis draudimo gali būti naudinga jums, priklausomai nuo jūsų situacijos. Būtinai jums suprasti ir pasinaudoti savo privalumais.

13. Toliau Tinklas

Svarbu išlaikyti savo CV atnaujintas taip, kad, kai išgirsite geros darbo galimybę galite jį priimti. Tai lygiai taip pat svarbu toliau kurti savo profesionalų tinklą. Stipri profesinė tinklas leidžia daug lengviau surasti naują darbą, kai esate pasiruošę. Svarbu, kad ugdyti savo profesinę tinklų.

14. Įrašyti pinigų kiekvieną mėnesį

Svarbu reguliariai įdėti pinigus į savo santaupų sąskaitą kiekvieną mėnesį. Jūs galite turėti savo santaupas automatiškai parengti savo taupymo sąskaitą arba nustatyti automatinį perdavimo padaryti dar lengviau jums. Galite nustatyti tikslą sutaupyti dešimt ar penkiolika procentų savo pajamų už savo ilgalaikių tikslų kiekvieną mėnesį ir reikalauja panaikinti pinigus automatiškai gali padaryti daug lengviau.

15. Duoti savo santaupas tikslu

Tai padeda išlaikyti motyvaciją su savo santaupų, suteikiant kiekvieną dolerį galite išsaugoti tikslą. Jūs galite atidėti šiek tiek pinigų savo svajonių atostogų, kai įmoka jūsų namuose, kai už vaiko kolegijoje fondą. Jūs taip pat gali turėti kai kurie visų pirma yra naudojama investuoti ir gerovės kūrimo. Sekite, kas yra pinigai kiekvienam tikslui, ir laiko stebėti savo pažangą.

16. Apsaugokite savo santaupas

Jei radote lengvai panirti į savo taupomosios sąskaitos, kai dirbate Trumpai tariant, jums reikia rasti būdą, kaip apsaugoti savo santaupas. Jūsų Neatidėliotinos pagalbos fondas turi būti lengvai prieinama, kad būtų galima padengti nenumatytas išlaidas iš karto, bet jūs galite perkelti savo santaupas poilsio sąskaitų, kurios yra sunkiau pasiekti. Pavyzdžiui internetinis bankas savo taupomosios sąskaitos gali pridėti keletą papildomų dienų laiko reikia pervesti pinigus, kurie gali suteikti jums laikas apsigalvoti jums reikia, prieš jums padaryti impulsas pirkti. CD yra dar vienas variantas, jei galite rasti bet su konkurencingų palūkanų normų.

17. Sukurkite paramos tinklą

Ji padeda turėti draugų, kurie gali paremti savo finansinius sprendimus. Nors jūs tikriausiai nebus praleisti daug laiko kalbėti apie savo finansines pasirinkimų, ji yra gera turėti draugų, kad patinka medžioti sandorių arba kad raginame taupyti pinigus, kai reikia. Kai kurie draugai gali norime, kad jūs nuolat leisti pinigus, o kiti yra labiau palaikė jums pasiekti savo tikslus. Kurkime gerą finansinės paramos tinklas gali padėti jums efektyviau pasiekti savo tikslus.

18. Patikrinkite savo kredito ataskaitą Reguliariai

Jūs turėtumėte patikrinti savo kredito ataskaitas reguliariai išvengti nuo tapatybės vagystės. Jei jums traukite vieną ataskaitą kartą per keturis mėnesius, jums turėtų būti suteikta galimybė nuolat stebėti savo kredito ataskaitą. Tai gali padėti jums daug greičiau sugauti tapatybės vagystės ir apsaugoti savo kredito balas.

19. Duoti Atgal

Svarbu duoti atgal tam tikru būdu. Tai gali reikšti, todėl labdara, kad priežastis, kad jūs pritariate. Kitas variantas yra savanoriauti vietinėje organizacijoje.

20. Paieška balansas

Galiausiai, labai svarbu rasti pusiausvyrą tarp darbo pusiausvyrą, taupyti, ir mėgautis savo gyvenimą. Svarbu imtis laiko reguliariai atsipalaiduoti, ir įsitikinti, kad jūs taupymo pakankamai savo pajamas, kad būtų patogu. Tai yra sunku įgūdžių sukurti, bet svarbu, jei norite būti laimingas.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.