20 Finanšu Prasmes jums vajadzētu meistars Jūsu divdesmitajiem

Home » Finance » 20 Finanšu Prasmes jums vajadzētu meistars Jūsu divdesmitajiem

20 Finanšu Prasmes jums vajadzētu meistars Jūsu divdesmitajiem

Šīs prasmes un paradumi, kas tiek veidotas divdesmitie var ietekmēt jūsu finanses, lai gados. Ir svarīgi, lai būtu aktīvi un smagi strādāt, lai attīstītu finanšu prasmes, jums ir nepieciešams, lai tiešām veikt kontroli pār savām finansēm. Šeit ir divdesmit prasmes, jums vajadzētu apgūt jūsu divdesmitie.

1. Sniedziet katru dolāru, Nopelnīt Purpose

Budžeta ļauj jums izlemt, kad un kā tērēt savu naudu. Tas ir labi, lai tērēt naudu par jautru vai crazy lietām, ja vien jums ir plāns, un jūs zināt, jūs varat atļauties to. Jūsu budžets dod jums šo varu. Sākt veidot un pēc savu budžetu tagad, lai jūs varētu pārtraukt uzsverot par naudu.

2. Vai regulārajā budžetā tikšanās

Veikt piecas minūtes katru nakti iet pār savu budžetu. Tas palīdzēs jums palikt saskaņā ar savu izdevumu un dot sev skaidru priekšstatu par to, kā jūs darāt par mēnesi. Ja jūs darīt to katru nakti, tas aizņem tikai apmēram piecas minūtes. Jums vajadzētu pabeigt budžeta pārbaudi, vai jums ir viena vai jums ir precējies. Kad esat precējies, ir svarīgi plānot, lai jūs varētu būt ātri un efektīvi budžeta sanāksmes.

3. Balance Jūsu konti Katrs mēnesis

Tas var šķist daudz darba ir ļoti maz atmaksājušies, bet līdzsvarojot savus kontus, ir nepieciešamība. Tas var glabāt jūs no overdrawing kontu un darbojas uz citām problēmām. Tas var arī palīdzēt jums panākt identificēt zādzību vai redzēt, ja kāds ir nozadzis jūsu konta informāciju. Jūs varat darīt ikdienas pārbaudi ar savu budžetu, bet jums vajadzētu līdzsvarot ar bankas paziņojumu katru mēnesi.

4. Set Regulāras Finanšu mērķi

Tas palīdz budžetā, ja jums ir skaidri mērķi un plānu prātā. Jums ir jābūt ilgtermiņa, termiņa vidusposma un īstermiņa finanšu mērķus, ka jūs strādājat par katru gadu. Jūs nevēlaties, lai sarežģītu pievienotās to, bet jums vajadzētu pārbaudīt jūsu progresu ikmēneša finanšu reģistrēšanās sesijas laikā.

5. izveidot finanšu plānu

Šajā plānā aizvedīs jūs cauri visiem jūsu lielākajiem finanšu soļus no pērkot mājās, lai maksāt par jūsu bērnu koledžā. Tas var justies milzīgs sēdēt un plānot to visu uzreiz, bet tas var palīdzēt jums noteikt prioritātes jūsu mērķus un zina, kad un kā pavadīt savu laiku.

6. līdzdarbotos pensijai

Jums vajadzētu sākt ieguldījumu ar savu pirmo darbu. Labs mērķis ir strādāt līdz ieguldījumu piecpadsmit procentus no jūsu ienākumiem uz pensionēšanos. Jūs varat strādāt līdz šim, izmantojot paceļ un kā jūs atmaksāties savu parādu. Ja jūs veicat jūsu pensijas prioritāte, tagad, jums nav jāuztraucas par to nākotnē.

7. Perfect māksla Meklējot Deal

Ir daudz veidu, kā jūs varat ietaupīt naudu par pirkumiem. Tas var nozīmēt mācību labākais laiks gadā, lai iegādātos veļu vai, lai atrastu vienošanos par savu automašīnu. Jūs varat atrast veidus, kā ietaupīt uz visu, sākot no jūsu pārtikas preces uz jūsu mēbeles. Ja veicat meklē vienošanos ieradums, jūs varēsiet ievērojami ietaupīt gaitā savu dzīvi.

8. Kļūsti Smart Shopper un Stop Impulsu iepirkumi

Gudrs pircējs ir nedaudz atšķiras no darījuma mednieks. Kad esat pilnveidojuši mākslu atrast labu darījumu, jums ir nepieciešams, lai kļūtu par gudru pircējs, un noteiktu, vai jums ir nepieciešams, objektu, pirms jūs iegādāties. Tas nenozīmē, ka jums nevajadzētu pirkt lietas, tikai jautri, bet jums vajadzētu būt iespējai klasificēt to kā vēlaties, un pārliecinieties, ka jums ir naudas, kas pieejama, lai segtu to bez iegremdējot ietaupījumus. Laba ideja ir jāgaida vismaz divdesmit četras stundas pirms lielu pirkumu.

9. Veikals ar sarakstu

Viens no lielākajiem veidiem, kā jūs varat ietaupīt naudu, kad esat iepirkšanās iepirkties ar sarakstu un pieturēties pie tā. Tas ir vienkāršs ieradums, lai sāktu un aizņem tikai dažas minūtes pirms katra brauciena. Ja jums ir skaidrs sarakstu prātā, tas var palīdzēt jums valdīt savu impulsu izdevumu, un tas var ietaupīt laiku un naudu. Plus sarakstu var palīdzēt novērst nepieciešamību doties atpakaļ uz veikalu, jo esat aizmirsis kaut ko. Veikt laiks, lai veiktu sarakstu pirms katra jūsu iepirkšanās braucieniem un ietaupījumiem sāks saskaitot.

10. plāns sezonas izdevumu

Šie izdevumi var būt lietas, piemēram, brīvdienu iepirkšanās, atvaļinājuma izdevumi, nodokļi, mājas remontu. Ja jūs zināt, ka izdevumi nāk reizi gadā, jūs varat atcelt naudu, lai segtu tos katru mēnesi. Šādā veidā tas ir daudz vieglāk, lai samaksātu par visiem galvenajiem izdevumiem, kas nāk savu ceļu tikai vienu reizi vai divas reizes gadā. Ja jūs varat noteikt tos tagad un plānot to, jums nebūs jāveic pārsteigums, un jums nav pazudināt savu budžetu mēnesi tie ir radušies.

11. Stop Atsaucoties uz kredītkartēm

Viens no sliktākajiem ieradumiem, jūs varat attīstīt, ir paļauties uz kredītkartes, lai segtu jums, kad jums ir īsi par naudu. Ir svarīgi, lai būtu labs ārkārtas fondu un plānot tā, ka jums nav nepieciešams izmantot jūsu kredītkartes. Viens no pirmajiem soļiem, lai palīdzētu jums pārtraukt jūsu kredītkartes ir, lai apturētu tās tiek vestas ar jums.

12. Gūt labumu no Darbinieka pabalsti

Vēl viena lieliska lieta, ko jūs varat darīt, ir, lai pilnībā izmantotu savu darbinieku pabalstus. Veselības apdrošināšana jums tiek piedāvātas, izmantojot savu darbu ir nodokļu priekšrocība, jo tas var samazināt savu ar nodokli apliekamo ienākumu. Darba devējs saskaņošana ieguldījums ir būtībā bez naudas jūsu pensijas, un jums vajadzētu pilnībā izmantot jebkura darba devēja atbilstu jūsu uzņēmums var piedāvāt jums. Citas priekšrocības, piemēram, akciju opcijas un citi apdrošināšana var gūt labumu jums, atkarībā no jūsu situāciju. Esi pārliecināts, ka jums saprast un izmantot savas priekšrocības.

13. Turpināt Tīkla

Ir svarīgi, lai saglabātu savu CV atjaunošana tā, ka tad, kad jūs dzirdat par labu darba iespēju, jūs varat ņemt to. Tas ir tikpat svarīgi, lai turpinātu veidot savu profesionālo tīklu. Spēcīga profesionāla tīkla padara to daudz vieglāk atrast jaunu darbu, kad esat gatavs. Ir svarīgi, lai koptu savu profesionālo tīklu.

14. ietaupīt naudu katru mēnesi

Ir svarīgi regulāri nodot naudu jūsu krājkonta katru mēnesi. Jums var būt jūsu ietaupījumu automātiski sagatavojusi jūsu krājkontā vai iestatīt automātisku pārsūtīšanu, lai padarītu to vēl vieglāk jums. Varat iestatīt mērķi saglabāt desmit vai piecpadsmit procentus no jūsu ienākumiem, lai jūsu ilgtermiņa mērķus katru mēnesi, un kurā malā naudu automātiski var padarīt to daudz vieglāk.

15. Dodiet jūsu ietaupījumu mērķim

Tas palīdz apturēt motivēti ar saviem ietaupījumiem, dodot katru dolāru jums ietaupīt mērķim. Jūs varat atcelt naudu savu sapņu brīvdienas, daži pirmā iemaksa par jūsu mājās, daži jūsu bērna koledžas fonds. Jums var būt arī daži, kas tiek izmantots galvenokārt ieguldīt un labklājības ēku. Sekot kāda nauda par katru mērķi, un to laiku, lai izsekotu jūsu progresu.

16. Protect Your ietaupījumu

Ja jūs atradīsiet to viegli iegremdēt savu krājkontu, ja jūs izmantojat sakot, jums ir nepieciešams, lai atrastu veidu, kā aizsargāt savus ietaupījumus. Jūsu ārkārtas fonds ir jābūt viegli pieejamai, lai jūs varētu segt neparedzētus izdevumus uzreiz, bet jūs varat pārvietot pārējo savu uzkrājumu kontos, kas ir grūtāk piekļūt. Piemēram, tiešsaistes bankas jūsu krājkonta var pievienot dažas papildu dienas, lai laiku, kas nepieciešams, lai pārsūtītu savu naudu, kas var sniegt jums uzteikuma termiņš jums nepieciešams, pirms veicat impulsu pirkumu. CD ir vēl viena iespēja, ja jūs varat atrast kādu, ar konkurētspējīgām procentu likmēm.

17. Veidot atbalsta tīkls

Tas palīdz, lai būtu draugi, kas var atbalstīt jūsu finanšu izvēli. Lai gan jūs, iespējams, nebūs tērēt daudz laika, runājot par savu finanšu izvēli, tas ir labi, lai ir draugi, kas patīk medīt darījumiem vai mudināt jūs ietaupīt naudu, kad nepieciešams. Daži draugi var vēlēties, lai jūs pastāvīgi tērēt naudu, bet citi ir vairāk atbalsta no jums sasniegt savus mērķus. Building labu finanšu atbalsta tīkls var palīdzēt jums sasniegt savus mērķus efektīvāk.

18. Pārbaudiet savas kredītkartes ziņojumu Regulāri

Jums vajadzētu pārbaudīt jūsu kredīta ziņojumus regulāri, lai nepieļautu pret identitātes zādzību. Ja jūs pull vienu ziņojumu ik pēc četriem mēnešiem, jums vajadzētu būt iespējai regulāri kontrolēt savu kredīta ziņojumu. Tas var palīdzēt jums panākt identitātes zādzību daudz ātrāk un aizsargāt savu kredīta rezultātu.

19. Dodiet Atpakaļ

Ir svarīgi dot atpakaļ kaut kādā veidā. Tas var nozīmēt, padarot labdarības ziedojumus ar cēloņiem, kuru atbalsta. Vēl viena iespēja ir brīvprātīgi par vietējo organizāciju.

20. Atrast bilance

Visbeidzot, ir svarīgi atrast līdzsvaru starp darbu, ietaupot, un bauda savu dzīvi. Ir svarīgi, lai ņemtu laiku, lai regulāri atpūsties, un lai pārliecinātos, ka jūs ietaupīt pietiekami daudz no jūsu ienākumiem, lai būtu ērti. Tas ir grūts prasme attīstīt, bet svarīgi, ja jūs vēlaties, lai būtu laimīgs.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.