2018 Best Credit Cards Millennials

Home » Credit and Debt » 2018 Best Credit Cards Millennials

 2018 Best Credit Cards Millennials

Vähem kui üks kolmandik Millennials krediitkaarti, vastavalt 2016. alates Bankrate.com . See tähendab Millennials on kaotanud mõned väga krediitkaardi perks samuti võimalus alustada hoone oma krediidi. Millennials on unikaalne põlvkonna, mitte ainult krediitkaardi sobiks oma armastust reisi ja pühapäeval brunches. Siin on parim krediitkaarte Millennials.

Parim Restoran Lovers: Uber Visa väljastanud Barclays

Mis uber Visa Card, saad teenida $ 100 boonus (vastab 10000 punkti) pärast kulutuste $ 500 ostude jooksul esimese 90 päeva jooksul.

Boonus on vahetatavad Uber krediidi avalduse krediidi või kinkekaarte.

Uber Visa Card on üsna atraktiivne premeerib programmi. Kaardiomanikele teenida 4 protsenti tagasi söögituba, sealhulgas uber sööb; 3 protsenti tagasi hotelli ja lennupiletite; 2 protsenti tagasi veebiostude, sealhulgas Uber ja muusika voogesituse teenused; ja 1 protsenti tagasi kõik muu.

Ei ole aastamaksu, mis on suurepärane nõrguma jaoks premeerib krediitkaardi ja pole välismaa tehingu tasu krediitkaardiga. See tähendab, et ostudega teistes valuutades ei võeta lisatasu.

Lisaks premeerib ja registreerumise boonust, saad $ 50 krediiti võrguteenuste pärast sa kulutad $ 5000 või rohkem oma krediitkaardi aastas. Peal, et saate $ 600 mobiiltelefoni kahju või varguse kui maksad oma arve oma krediitkaardiga. See tähendab, et sa võiksid kraavi oma mobiiltelefoni vedaja kindlustus kava ja säästa raha.

(Plus teenida auhindu makstes oma telefoniarvele oma krediitkaardiga.)

Lunastada oma punkte uber krediiti, kinkekaardid, või raha tagasi. Uber krediidi start 500 punkti $ 5. Ainult esmane kaardiomaniku saab lunastada punkte uber krediiti kaudu app.

Ei ole limiiti premeerib võite teenida ja nad ei aegu nii kaua kui hoida oma konto heas seisukorras.

Punkte saab üle kanda või müüa.

Hinnakujundus : muutuja aprill on kas 15.99 protsenti, 21,74 protsenti või 24,74 protsenti, sõltuvalt teie krediidivõime. Krediidi kulukuse aastamäära avansirahad on 25.99 protsenti. Saldoülekanded on laetud 3 protsenti tasu ja sularaha ettemaksed tasuda 5 protsenti tasu.

Taotleda uber Visa Card alustades 2. november 2017.

Parim Travel Lovers: Chase Sapphire Reserve

Millennials meeldib reisida.

Chase Sapphire Reserve maksab 50,000 boonuspunkti pärast kulutuste $ 4000 ostude esimese kolme kuu jooksul konto avamist. Boonus on väärt $ 750 reisi, kui sa lunastada läbi Chase Ultimate Rewards.

Kaardiomanikele $ 300 iga-aastase reisi krediidi vahetata reisi ostude kaardi.

Sul teenida 3 punkti per dollar reisimise, sealhulgas hotellid, taksod ja rongid; 3 punkti iga dollari kohta söögituba kogu maailmas; ja 1 punkt ühe dollari kohta kõike muud.

Punkte olete teeninud on väärt 50 protsenti rohkem kui neid lunastada reisimiseks oste Chase Ultimate Soodustused, Chase on broneerimiseks tööriist. Puuduvad elektrikatkestus kuupäevad või piiranguid, kui saate lunastada auhindu.

Chase Sapphire Reserve on mõned muud perks kaardiomanikele:

  • Kuni $ 100 taotluse tasu krediiti Global Entry või TSA Precheck
  • Juurdepääs lennujaama salongides
  • Special rendiauto privileegid National Car Rental, Avis ja Silvercar kui teil broneerida oma kaardi

At $ 450 aastas, Chase Sapphire Reserve on üks suurem krediitkaardi aastamaks. Teil on samuti maksma $ 75 aastas iga volitatud kasutaja. Registreerumislehe boonus ja reisimine avaldus krediidi moodustavad aastamaksu vähemalt kahe esimese aasta jooksul. Majanduslikel põhjustel, pead olema võimeline maksma aastamaksu täielikult esimese kuu kui sa heaks. Vastasel juhul saate lõpuks maksta intressi tasu.

Hinnakujundus : oste ja tasakaalu üle aprill ulatub 16,9-23,99 protsenti põhineb krediidivõime. Avansiraha aprill on 25.99 protsenti. Saldoülekanded on tasu $ 5 või 5 protsenti ja sularaha ettemaksed laetud $ 10 või 5 protsenti.

Nagu kõigi premeerib krediitkaardid, siis peaks pöörama oma tasakaalu täielikult ja vältida avansirahad nii et te ei maksa täiendavaid huvi ja teenustasusid.

Ei ole välismaa tehingutasu.

Best nr Aastamaks Travel: Blue Delta Skymiles American Express

Blue Delta Skymiles American Express maksab 10.000 Boonus miili pärast teha $ 500 sobilike ostude esimese kolme kuu jooksul pärast avamist oma krediitkaardi. Pange tähele, et te ei pruugi olla sobilik registreerumise boonust, kui sa ise teise Delta Skymiles krediitkaardiga.

Kaartidega teenida 2 miili per dollar ostude USA restorani, 2 miili per dollar Delta ostude ja 1 miil ühe dollari kõik muud abikõlblikud ostud. Teatud restoran ostud ei pruugi kvalifitseeruda 2 punkt tasu astme, nt restoranid sees hotellid.

Selle kaardiomaniku saate nautida 20 protsenti kokkuhoidu lennu ostud. Säästud tehtud avalduse vormis krediiti.

Kui olete saanud kohe kontonumber (põhineb Amex võimet kontrollida oma identiteeti), saate vähemalt $ 1000 krediidiliini kasutama kell Delta.com.

Hinnakujundus : Ei ole aastamaksu. Oste ja tasakaalu üle aprill on 16,74 protsenti 25,74 protsenti. Avansiraha aprill 26.24 protsenti. Saldoülekanded on tasu $ 5 või 3 protsenti ja sularaha ettemaksed tasu $ 5 või 3 protsenti. Välisministrid tehingutasu 2,7 protsenti.

Parim Ostjad: Amazon Prime Soodustused Visa Allkiri Card

Uuring tuhandeaastane tarbimisharjumused näitab, et tootmine on fänn raha kulutamist riideid. Nende lemmik jaemüüja Amazon. See muudab Amazon Prime Rewards Visa Allkiri Card suurepärane valik.

Kui olete kinnitatud, saad $ 60 Amazon.com kinkekaart kohe. Ei ole kulutuse nõuet ja sa ei pea ootama 90 päeva, et teenida boonust. Kuna teie kaart on seotud teie Amazon.com konto, saate hakata kasutama oma krediitkaardi kohe, kui olete kinnitatud.

Ostude Amazon.com teenida 5 protsenti nii kaua kui on abikõlblikud Amazon Prime liikmete ja avatud Amazon.com konto. Muidu Amazon.com ostude teenida 3 protsenti tagasi. Kaardiomanikele ka saada 2 protsenti tagasi restoranid, bensiinijaamad ja apteegid; ja 1 protsenti tagasi kõik ostud.

Võite lunastada premeerib Amazon.com ostud. Puudub minimaalne premeerib tasakaalu vajalik lunastada.

Muud kasu Amazon.com peaminister Soodustused Visa Allkiri Card hulka reisi- ja hädaabi, kaotatud pagasi hüvitamiseks, ostu kaitse ja laiendatud garantii kaitse.

Hinnakujundus : kulukuse aastamäära ostude ja tasakaalu ülekanded on 15,24 protsenti 23,24 protsenti. Sularaha väljavõtmise eest, krediidi kulukuse on 25.99 protsenti. Tasu saldoülekannete on $ 5 või 5 protsenti ja sularaha ettemaksete $ 10 või 5 protsenti. Ei ole aastamaksu ega välismaa tehingutasu.

Parim Lihtsus: Citi Double Raha Card

Millennials, kes tahavad hoida lihtsa ja premeeritakse nende ostude teeme hästi Citi Double Raha Card. Kaart maksab 1 protsenti premeerib kõiki oste ja siis veel 1 protsenti, kui maksta ära oma tasakaalu. Ükski teine ​​krediitkaardi stimuleerib ära maksta oma krediitkaardi.

Kui te kogemata unustada teha Krediitkaardimaksega Citi loobub esimese hilja tasu. Pärast seda, siis võiks tasuda viivist kuni $ 38. Sul on ka Citi Private Pass, mis annab erijuurdepääs ürituste pileteid, nagu eelmüügis kontserdipileteid. Ja koos Citi Hind Rewind, saad automaatselt hinna korrigeerimine, kui hind langeb elemendil ostsite oma krediitkaardiga jooksul viimase 60 päeva jooksul.

Citi Double Raha Card on sissejuhatav 0 protsenti saldo ülekanne pakkumine 18 kuu jooksul. Pärast reklaami perioodil saldo ülekanne aprill on 14,49 protsenti 24,49 protsenti. Saldo ülekanne suur nõrguma, kuid kuna ülekanne ei teeni kasu, see on parim seda kaarti kasutada ostude et maksate täielikult iga kuu.

Hinnakujundus : Regulaarne aprill on 14,49 protsenti 24,49 protsenti ja avansiraha aprill on 26,24 protsenti.

Hoiatus: Krediitkaart võib tingimusi muuta. Külasta krediitkaardi kodulehel kõige ajakohane premeerib ja hinnakujunduse üksikasjad.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.