3 דברים שכדאי לדעת על מימון מחדש למשכנתאות

Home » Real Estate » 3 דברים שכדאי לדעת על מימון מחדש למשכנתאות

מימון מחדש למשכנתאות לא מתאים לכל בית בעלים

 מימון מחדש למשכנתאות לא מתאים לכל בית בעלים

מיחזור משכנתא הוא כל הזעם כאשר שיעורי הריבית לרדת. מחירים אינם צריכים לרדת מאוד רחוק, או, לפני עשרות בעלי הבית להחליט כי מימון מחדש המשכנתאות שלהם הגיוניים. אבל זה לא תמיד הגיוני פיננסי למחזר. לפעמים, מחזור המשכנתא הוא הדבר הגרוע ביותר שאתה יכול לעשות.

מהו מימון מחדש למשכנתאות?

במחזור משכנתאות אומר הבעלים משלמים את המשכנתא הקיימת שלהם והחלפת משכנתא כי עם הלוואה חדשה.

באופן כללי, את העלויות כרוכות מימון מחדש למשכנתאות מוטמעות ההלוואה, כלומר הם מתווספים האיזון הקיים, הגדלת סכום ההלוואה.

כאשר סכום ההלוואה עולה, ההון העצמי של הבעלים הוא ירד.

אפשר להגדיל את יתרת הקרן של המשכנתא ולהפחית את תשלום המשכנתא הקיימת. זו הסיבה לווים רבים נטו לכיוון מיחזור משכנתא. כדי להפחית את תשלום המשכנתא הקיים, תקופת ההלוואה הוארכה. אבל תשלום נמוך אולי לא ישתלם בטווח הארוך. זה בדרך כלל ברזולוציה לטווח קצר.

למה מימון מחדש למשכנתאות מעמיד את תקופת המשכנתא שלך

כאשר תקופת ההלוואה, זה ייקח זמן רב יותר כדי לשלם משכנתא כי במלואו. אם הוציא הלוואה כאשר קנית את הבית שלך, זה היה כנראה הלוואה של 30 שנים. תגיד אתה מחליט למחזר משכנתא שלך בסוף 5 שנים. במקום מצפה לשלם את ההלוואה שלך 25 ​​שנים, בשלב זה, אתה עכשיו יהיה לשלם על המשכנתא כי במשך תקופה כוללת של 35 שנים.

אם ההלוואה המקורית שלך הופחתה עבור 30 שנים על משכנתא 100,000 $ ב 6% ריבית, התשלום החודשי שלך הוא 599.55 $. אם למחזר משכנתא כי 103,000 $, ב 5.5%, תשלום החדש 584.82 $. ההלוואה תאופס מונח 30 שנים. רוב הלווים לבחור תקופת הפחתה 30 שנים.

תוכל לבצע 60 חודשים נוספים של תשלומים ולשלם 35,065 $ יותר לאורך חיי ההלוואה, אתה צריך לחיות את הנכס מספיק זמן כדי לשלם את ההלוואה.

אם תחליט למכור לאחר מחזור המשכנתא, תאבד 3000 $ של העצמי, בתוספת כל יתרת קרן לך שלמו על ההלוואה 100,000 $ המקורית.

העלויות הכרוכות מימון מחדש למשכנתאות

אתה גם תשלם עבור עלויות של מיחזור משכנתא באמצעות ריבית גבוהה יותר או דמי אלה יתווספו יתרת המשכנתא שלך לפירעון כי כמה בעלי בתים לשלם עלויות אלה במזומן. אין נסיעה חופשית. להלן עמלות טיפוסיות שלמו להשיג למחזר:

 • הערכה
 • מדיניות הכותרת
 • בפקדון
 • נקודות הלוואה
 • מקור
 • מעבד
 • חיתום
 • חוּט
 • ביקוש מוטב
 • יישום
 • מִנהָל
 • Reconveyance
 • דוח אשראי
 • נוֹטָרִיוֹן
 • דוק דואר אלקטרוני
 • שירות מס
 • הקלטה

זה לא שווה את זה למחזר את המשכנתא כדי לחסוך 15 $ לחודש בנסיבות אלה. רוב מומחי המשכנתא לומר אתה צריך להיות מסוגל להחזיר העלויות שלך מפני מחזור משכנתא במשך 3 שנים. אם שמרת רק 15 $ לחודש וזה יעלה לך 3000 $ דמי, זה ייקח 200 חודשים כדי לשבור אפילו.

עם זאת, אם סך כל העלויות שלך למחזר עלות המשכנתא שלך אתה 3000 $, למשל, ואת שמרת 50 $ לחודש בתשלום המשכנתא שלך על ידי הורדת אותו הסכום, היית לשבור אפילו בסוף 5 שנים. לפעמים, אנשים הופכים refinancers סדר, וכל שיעורי ריבית בפעם טיפה וחצי נקודה או נקודה, הם ממהרים למחזר, לחשוב שהם עושים את הדבר החכם כאשר לעתים קרובות זה ההפך.

יתר על כן, המצב האישי שלך יכול להיות ייחודי, ומימון מחדש אולי לך הגיוני כששום דבר לא לאחרים במבט ראשון. לדוגמא, תניח שאתה בעל בית שני עם יתרת משכנתא של 200,000 $. משכנתא שאולי תשלם בשיעור גבוה מעט יותר מאשר שיעורי היום. אם המשכנתא של הבית הראשי שלך הייתה, למשל, מופחת על פני 15 שנים, סביר להניח שאתה יכול למחזר את הבית הראשי שלך מעל 30 שנים, לשמור על התשלום אותו, ולשלם את המשכנתא על הבית השני שלך.

אם יש לך ספק, לשאול איש מקצוע הנדל”ן שאין לו כלב במרוץ, כמו שמאי, או קצין שלשה, או אפילו סוכן הנדל”ן לחשב את החשבון למענך. כי אם אתה שואל משכנתאות אם כדאי למחזר, לרוב התשובה לשאלה זו היא כן.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.