3 סוגי פוליסות ביטוח שאתה לא צריך

Home » Insurance » 3 סוגי פוליסות ביטוח שאתה לא צריך

ביטוח יכול להיות מאוד חשוב, אבל זה גם יכול להיות מיותר

סוגי פוליסות ביטוח שאתה לא צריך

ישנם ללא ספק כמה סוגים של ביטוח שכולם בהחלט צריך. ביטוח רכב, ביטוח בריאות וביטוח של בעל הבית (אם אתה בעל הבית) הם בקלות בשלושת המקומות הראשונים.

ביטוח הוא עסק גדול וחדש המוצרים והמדיניות נוצרות באופן שגרתי לפגוש כל מיני צרכים. חלקם עשוי כמובן להיות בכושר רע, בעוד שאחרים עשויים להישמע כמו רעיון טוב. קצר של עבודה עם מתכנן פיננסי בתשלום, איך לקבוע איזה ביטוח לך ולמשפחתך צריכה?

אני ממליץ להתחיל עם סוגי פוליסות ביטוח אתה צריך לוודא שאתה מכסה את הבסיסים החשובים ביותר. ברגע מדיניות אלה נמצאים במקום, אתה יכול להסתעף ולשקול סוגי ביטוח אחרים שעשויים להיות חשובים המצב הייחודי שלך (כמו ביטוח איש המפתח עבור בעלי עסקים או מדיניות סיעודי כדי לקזז את העלייה בעלויות טיפול בקשישים). וכמובן, אתה יכול לקבוע אילו פוליסות הביטוח אינן מתאימות לסוג התוכנית הפיננסית שלך.

פוליסות ביטוח 3 שאינך צריכים

אמנם יש בהחלט יותר מכמה סוגים של פוליסות ביטוח כי יש המקום שלהם בתיקים של אנשים, יש רק כמה שאתה כנראה עדיף בלי. למרות שהם אולי נשמעים מושכים בתאוריה, במציאות, אתה יכול להיות מבזבז כסף על הפרמיות. סוגי הביטוח הבאים לקטגוריה של סוגי כיסוי רוב האנשים לא צריכים.

1. ביטוח חיים למשכנתא

סוג של ביטוח זה מקבל סיקור תקשורתי יותר בזמן האחרון, אבל זה כנראה מדיניות שאתה יכול לעשות בלי.

ביטוח חיים למשכנתאות הוא מדיניות שמבטיחה לשלם תשלום המשכנתא שלך במקרה שאתה להיות נכה או למות. אם אתה נשוי זה נשמע כמו רעיון די טוב, נכון?

ובכן, לא בדיוק. סוג זה של מדיניות באמת רק חופף פוליסות הביטוח הקיימים שלך, כי אתה מקווה שכבר יש לך דרך המעסיק שלך או באמצעות מדיניות נפרדת (זוכר את הרשימה של כולם ביטוח צריך?).

במקרה של מוות עם פוליסת ביטוח חיים רגילה, המוטב של המדיניות מקבל את התועלת שניתן להשתמש בם עבור כל הוצאה שיבחרו, כולל לשלם את המשכנתא המשותפת שלכם.

זה אופייני מתכננים פיננסיים ממליצים פוליסת ביטוח חיים להוציא בסכום שלא רק מכסה את אובדן ההכנסה של המנוח, אך כמה סכום נוסף כדי לכסות עלויות אחרות. ביטוח חיים למשכנתאות יכול להיות יקרה – ומיותר – תוספת ביטוח חיים מסורתי. בסופו של הדבר, למה לשלם פרמיה נוספת עבור משהו כי פוליסת ביטוח חיים חסכונית יכולה לכסות?

מה זה מסתכם הוא כי ביטוח משכנתא חיים הוא צר מאוד בסיקור, ולכן אולי לא השימוש הטוב ביותר של פרמיות ביטוח. אתה בדרך כלל עדיף דבק עם פוליסת ביטוח חיים טובה . תמיד תוכל להגדיל את הכיסוי הביטוחי החיים שלך כדי לכסות את יתרת המשכנתא שלך אם זה משהו שאתה מודאג במיוחד.

2. נסיעות וביטוח טיסה

מסעות ומדיניות טיסת הביטוח להציע סוג אחר של כיסוי אשר יחייב לשלם פרמיה עבור ביטוח שיכול לחפוף עם כיסוי או הטבות כבר יש לך.

לפני שאתה מוציא כסף על ביטוח נסיעות, בדוק את מדיניות הבריאות והחיים הנוכחית שלך כדי לראות איך תאונות או פציעות במהלך נסיעות או טיסות מכוסות. יותר סביר שיש איזושהי כיסוי כלל. וגם במקרה של אסון, פוליסת ביטוח החיים שלך צריכה לכסות לך אם אתה עובר הלאה תוך כדי נסיעה.

אם אתה משתמש בכרטיס אשראי כדי להזמין כרטיסים או סידורי נסיעה, מומלץ גם לבדוק עם חברת האשראי שלך כדי לראות אם בכלל גנויות נסיעות כלולות עם החשבון שלך. חברות כרטיסי אשראי רבות מספקות יתרונות אוטומטיים כמו ביטוח השכרת רכב, אבדו ביטוח מטען או ביטוח נסיעות תאונה כחלק מהסכם cardmember שלך. אם תגלה שאתה עדיין צריך קצת ביטוח נוסף כדי לשמור על המוח שלך בשלום, אתה תמיד יכול לרכוש פוליסת נסיעות קטנה כדי לכסות את הפערים בכיסוי הקיים שלך.

3. ביטוח הסרטן / ביטוח מחלות

כיסוי מחלה קריטי כמו ביטוח הסרטן אהיה יותר פופולרי כמו שיעורי סרטן עליית מודעות. אבל האם זה באמת השקעה כדאית? בעוד הטיפול בסרטן יכול לבוא עם כמה חשבונות רפואיים אסטרונומי, ייתכן שתרצה לדחות על הוצאת פוליסת ביטוח ספציפי לסרטן.

הסיבה? ברוב המקרים, פוליסת הביטוח רפואי הראשונית שלך מכסה הוצאות רפואיות הקשורות לטיפול בסרטן. אם אתה מודאג פוטנציאלית לטיפולים יקרים, כמו טיפול בסרטן, ישאיר אותך עם עלויות out-of-pocket פעם שתגיע למגבלה כיסוי לכל החיים, לסקור הכיסוי הנוכחי שלך כדי לראות עד כמה המדיניות משלם.

אחת מדיניות מזעזע סיבת ביטוח הסרטן יכולה להיות בזבוז של כסף הוא שרוב ביטוח הסרטן אפילו אינו מכסה סרטן העור, סוג מוביל של הסרטן. לא רק זה, אלא ביטוח הסרטן בדרך כלל אינו מכסה הוצאות אשפוז הקשור לטיפול בסרטן. וגם, תמיד יש את האפשרות כי אתה לא יכול לקבל סרטן בכלל. בתרחישים אלו, אתה צריך לשאול בדיוק מה שאתה משלם עבור עם סוגים אלה של מדיניות.

אם ביטוח הבריאות שלך במיוחד אינו מכסה הוצאות הקשורות לסרטן או יש לך סיכוי גבוה לקבל סוג מסוים של סרטן שיכול להיות מכוסה על ידי הפוליסה, אתה יותר לבזבז כסף סביר על פרמיה אתה יכול להיות באמצעות במקום אחר. ובמקרים מסוימים, המדיניות הרפואית הראשונית שלך לא יכול לכסות אותך אם יש לך כיסוי משלים במקום אחר עבור אותם סוגי הטיפול. כמו עם כל סוג של ביטוח, להיות בטוח שאתה מבין את יתרונות ומגבלות לפני רכישת פוליסה.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.