3 rzeczy wiedzieć o Refinansowanie kredytu hipotecznego

Home » Real Estate » 3 rzeczy wiedzieć o Refinansowanie kredytu hipotecznego

Refinansowanie kredytu hipotecznego nie jest w porządku dla każdego domu właściciela

 Refinansowanie kredytu hipotecznego nie jest w porządku dla każdego domu właściciela

Refinansowanie kredytu hipotecznego jest modne, gdy stopy procentowe spadać. Ceny nie muszą spaść bardzo daleko, albo przed dziesiątki właścicieli domów zdecydować, że refinansowanie kredytów hipotecznych ma sens. Ale to nie zawsze ma sens finansowy na refinansowanie. Zdarza się, że refinansowanie kredytu hipotecznego jest najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić.

Co jest Refinansowanie kredytu hipotecznego?

Refinansowanie kredytu hipotecznego oznacza, że ​​właściciele są spłatę dotychczasowego kredytu hipotecznego i zastępujący kredyt z nowego kredytu.

Ogólnie rzecz biorąc, koszty związane z refinansowania kredytów hipotecznych są przywracane do kredytu, co oznacza, że ​​są dodawane do istniejącej równowagi, zwiększenie kwoty kredytu.

Gdy kwota kredytu zostanie zwiększona, kapitał właściciela jest zmniejszona.

Jest możliwe, aby zwiększyć podstawową równowagę hipoteki i obniżenia istniejącego płatności hipotecznych. Dlatego wielu kredytobiorców ciążyć ku refinansowania kredytów hipotecznych. Aby obniżyć istniejące spłaty kredytu hipotecznego, okres kredytu zostanie przedłużony. Ale niższa wpłata może nie opłacać w dłuższej perspektywie. To często rozdzielczości krótkoterminowy.

Dlaczego Refinansowanie kredytu hipotecznego Wydłuża okres trwania kredytu

Gdy termin kredytu zostanie przedłużony, potrwa to dłużej płacić ten kredyt w całości. Jeśli wziął pożyczkę przy zakupie domu, to prawdopodobnie kredyt 30 lat. Załóżmy, że zdecydujesz się na refinansowanie kredytu na koniec 5 lat. Zamiast doczekać spłacać swój kredyt na 25 lat w tym miejscu, będzie teraz płacić w tym kredytów hipotecznych na łączną okres 35 lat.

Jeśli oryginalny pożyczka została amortyzowane przez 30 lat na $ 100.000 hipotecznych na poziomie 6% odsetek, miesięczne płatności wynosi $ 599,55. Jeśli refinansować kredyt hipoteczny, że w $ 103.000, na poziomie 5,5%, nowy płatności $ +584,82. Kredytu zostanie ustawione na okres 30 lat. Większość kredytobiorców wybrać okres amortyzacji 30 lat.

Będziesz się dodatkowe 60 miesięcy płatności i zapłacić 35.065 $ więcej przez cały okres kredytu, należy żyć w nieruchomości wystarczająco długi do spłacenia kredytu.

Jeśli użytkownik zdecyduje się sprzedać po refinansowania kredytów hipotecznych, stracisz $ 3.000 kapitał plus cokolwiek główny bilans Ci zapłacił w dół na oryginalnym $ 100.000 kredytu.

Koszty związane z refinansowania kredytów hipotecznych

Będziesz albo zapłacić za koszty refinansowania kredytów hipotecznych poprzez wyższe oprocentowanie lub opłaty te zostaną dodane do niespłaconego salda kredytów hipotecznych, ponieważ kilka domów zapłacić te koszty w gotówce. Nie ma free ride. Poniżej przedstawiono typowe opłaty wnoszone do uzyskania refinansowania:

 • Ocena
 • Polityka tytuł
 • Escrow
 • Punkty kredytowe
 • Powstawanie
 • Przetwarzanie
 • Underwriting
 • Drut
 • beneficjent Demand
 • Podanie
 • Administracja
 • Reconveyance
 • Raport kredytowy
 • Notariusz
 • E-mail doc
 • Tax service
 • Nagranie

To ledwo warto refinansować kredyt hipoteczny zaoszczędzić $ 15 a miesiąc w tych okolicznościach. Większość ekspertów hipotecznych powiedzieć, powinieneś być w stanie odzyskać swoje koszty z refinansowania kredytów hipotecznych w ciągu 3 lat. Jeśli zapisane tylko $ 15 a miesiąc i kosztuje $ 3000 w opłatach, zajęłoby 200 miesięcy do progu rentowności.

Jednakże, jeśli całkowite koszty na refinansowanie kosztów kredytów hipotecznych ty $ do 3000 na przykład, i zapisano 50 $ miesięcznie w płatności hipotecznych przez obniżenie go o tę kwotę, by złamać nawet na końcu 5 lat. Czasami ludzie zamieniają się w refinancers szeregowych i za każdym razem oprocentowanie spadnie połowę punkt lub punkt, pędzą na refinansowanie, myśląc, że robią mądrą rzeczą, kiedy często jest odwrotnie.

Ponadto, Twój osobisty sytuacja może być wyjątkowa, a refinansowanie może mieć sens dla ciebie, jeśli nie do innych na pierwszy rzut oka. Na przykład, można powiedzieć, posiadał drugi dom z równowagi hipotecznych w wysokości $ 200.000. Że hipoteka może być wypłacona w nieco szybszym tempie niż dzisiejszych cenach. Jeśli hipotecznych swój podstawowy gospodarzy był, powiedzmy, amortyzowane przez 15 lat, prawdopodobnie można refinansować swój podstawowy domu ponad 30 lat, zachować płatność taka sama, i spłacić hipotekę na swoim drugim domu.

Jeśli masz wątpliwości, zapytaj prawdziwym profesjonalistą nieruchomości, który nie ma psa w wyścigu, jak rzeczoznawca lub oficera escrow, a nawet agenta nieruchomości w celu obliczenia matematyczne dla ciebie. Bo jeśli zapytać pożyczkodawcy hipotecznego, czy należy refinansować, najczęściej odpowiedź na to pytanie jest twierdząca.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.