4 סיבות עיקריות עבור שימוש בנקים באינטרנט

Home » Banking and Loans » 4 סיבות עיקריות עבור שימוש בנקים באינטרנט

4 סיבות עיקריות עבור שימוש בנקים באינטרנט

אם מעולם לא השתמש לבנק מקוון, אתה עשוי לתהות מה החוויה היא כמו. מדוע הם פופולרי, ומה שמבדיל אותם משאר הגדה-לבנים וטיח שבהם השתמשת לאחרונה? יש הרבה קווי דמיון, אבל כמה הבדלים עיקריים להפוך בנקים מקוונים לאטרקטיביים במיוחד עבור צרכנים מתמצא אינטרנט.

בדיקה חינם

בנקים מקוונים הם הפתרון הטוב שלכם בביצוע בדיקה חינם. בדיקה חינם פעם נתונה כמעט בכל בנק, אבל זה מתחיל להיות קשה יותר למצוא.

ברוב המקרים, אתה צריך להעפיל בדיקה חינם במוסדות לבנים וטיח ידי בעל המשכורת שלך מופקדת באופן אוטומטי או על ידי שמירה על איזון גדול בחשבון שלך.

זה לא המקרה נותרים בנקים-הם מקוונים מציעים חשבונות צקים חופשיים באמת לאף אחד עם לפחות דולר אחד להפקדה. מה יותר, ייתכן שתוכל להרוויח ריבית על מזומנים בחשבון העו”ש שלך אם אתה משתמש לבנק מקוון. שיעור הריבית הוא בדרך כלל לא גבוה ככל ריבית בחשבון חיסכון, אבל זה הרבה יותר ממה שאתה מרוויח על בנקים מסורתיים.

חלק מהבנקים-לבנים וטיח איגודי אשראי מציעים גם בדיקה חינם, ואפילו עלולים לשלם ריבית עם חשבונות צקי גמול. בדרך כלל אתה צריך למצוא מוסדות קטנים יותר כדי ליהנות מיתרונות אלה. אם אתה לא מרגיש כמו חיפוש, הבנקים המקוונים הגדולים יכולים לטפל בך.

שיעורי ריבית גבוהים יותר

בנקים באינטרנט ידועים משלם ריבית גבוהה יותר (או APY) על חשבונות חיסכון תעודות פיקדון (תקליטורים).

הרעיון הוא שהם לא צריכים לשלם את הוצאות התקורה הקשורות בנייה ותחזוקה של סניף, כדי שיוכלו לשלם קצת יותר. בימים הראשונים של בנקאות מקוונת, שיעורים גבוהים יותר היו האטרקציה העיקרית – ואתה עדיין עשוי למצוא שיעורים טובים יותר באינטרנט – למרות שאתה נאלץ להמתין על הדואר כדי לקבל צקים שהופקדו.

אם אתם מחפשים את הריבית הגבוהה ביותר המוחלטת הזמינה, לבנק מקוון הוא כנראה שם תמצא אותו. רק לא להיות מאוכזב לגלות כי לבנק אחר פעימות השיעור שלך בעתיד הקרוב. יש אנשים לשמור על חשבונות פתוחים בכמה בנקים מקוונים ולהעביר כספים בין החשבונות כמו שיעורים לשנות. אסטרטגיה זו עשויה להשתלם, אך הקפידי לשים לב לכל ימים “העברה” שבמהלכה הכסף שלך הוא לא בכל חשבון להרוויח ריבית.

טֶכנוֹלוֹגִיָה

בנקים באינטרנט להוביל בדרך כלל כשמדובר בטכנולוגיה הבנקאות. הם לא תמיד ראשונים, אבל הם נוטים להציע תכונות חדשות לפני לעשות בנקים-לבנים וטיח stodgier. לדוגמא, להפקדה שיקים ניידת היא דרך מצוינת כדי לממן חשבונות הבנק מקוונים מבלי לשלוח בפיקדונות (מה שאומר שאתה יכול להתחיל להרוויח כי שיעור ריבית גבוהה יותר מהר). כמה בנקים קטנים ואיגודי אשראי המוצעים שירות זה לפני שאפילו הבנקים המקוונים הגדולים ביותר. אז אתה לא יכול לקבל את הטכנולוגיה החדשה ביותר ראשון, אך תקבל אותו בקרוב.

בנקים באינטרנט גם מאפשרים לך לקבל תכונות שכבר אין לך אחרת גישה. אם הבנק שלך עדיין אינו מציע תשלום חשבונות באינטרנט בחינם או אדם אל אדם תשלומים, יש סיכוי טוב כי אתה יכול למצוא לבנק מקוון המציע תוכניות אלה.

ייתכן גם ליהנות רשת ATM גדולה, תלוי איפה אתה גר, מה שהופך אותו קל יותר לעשות משייכות בחינם.

דילוג על הסניף

בסופו של דבר, חשבונות בנק מקוונים הם על מטפלת דברים בעצמך, בלי הצורך לבקר בסניף. אם אתה זקוק לעזרה, רוב הבנקים מציעים שירות לקוחות מקוון (באמצעות צ’אט או דוא”ל) ובאמצעות קווי טלפון לחיוג חינם. כפי התחרות גדלה, כך יש את איכות השירות ללקוח.

אתה באמת עשוי להיות מאושר להימנע סניפי בנקים. כאשר אתה משתמש לבנק מקוון, אתה לא צריך לסבול באמצעות מסרים מכירות כי לעיתים קרובות אתה מוצא בסניפי הבנק; אתה יכול פשוט להשלים את העסקה שלך ולהמשיך הלאה עם היום שלך. בנוסף, אנשים בקהילות קטנות עשויים להעריך את האנונימיות שיוכלו ליהנות עם בנק באינטרנט: אף אחד בעיר צריך לדעת על העסקות הפיננסיות שלך.

האם בנקים מקוונים מושלמים?

בנקים מקוונים הם תוספת נהדרת בעולם הבנקאות, אך הם אינם מושלמים. אם אתה מעדיף לעבוד עם אנשים פנים אל פנים, מומלץ לדבוק מוסד לבנים וטיח. אתה גם צריך להיות נוח באמצעות מחשבים, ואתה צריך הבנה בסיסית של Internet Security (שמירת המערכות שלך מעודכן, הימנעות הונאות פישינג, וכן הלאה). מפעם לפעם, אתה עלול להיתקל תקלות טכניות, אבל שאר היתרונות יהיו בתקווה להכריע כל טרדות.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.