4 Společná kreditní karty omyly

Home » Credit and Debt » 4 Společná kreditní karty omyly

Společný Kreditní karta Misconceptions

Kreditní karta Mylné

Co je to nevýhoda podání žádosti o kreditní kartu s velkou zaregistrovat bonus? Ne moc. Ve skutečnosti se otevírá jeden nový účet bude skutečně zlepšit své kreditní skóre ve většině případů. To je jeden z několika populárních nedorozumění o tom, jak kreditní karty pracují.

1. Já platím zůstatek v plné výši, tak nemám žádné dluhové

Nejchytřejší způsob, jak používat platební kartu bylo vždy zaplatit zůstatek v plné výši každý měsíc, aby se vyhnul placení úroků. Z praktického hlediska, držitel karty není tím vznikl jakýkoliv dluh, ale to není, jak budou úvěrové agentury to ohlásit. Každá banka bude hlásit aktuální zůstatek jako dluh, ještě předtím, než jste obdrželi výpověď. V případě, že váš zůstatek je hlášeno den poté, co jste zaplatili své prohlášení v plné výši, bude banka nadále hlásit jako dluh všech poplatků provedené od posledního prohlášení období skončilo. Dokud tato částka označena není neobvykle velké procento dostupného úvěru, vaše kreditní skóre by neměla být dotčena. V opačném případě držitelů karet, kteří žádají o novou hypotéku může chtít zaplatit své zůstatky dolů před jejich splatnosti.

2. Žádost o novou platební kartu bude bolet vaší kreditní skóre

Když budete žádat a získat nové kreditní karty, stát dvě věci, které ovlivňují své kreditní skóre. Za prvé, je podána žádost o vaší kreditní historii s názvem „pull“. Jeden táhnout tu a tam má zanedbatelný vliv na vaší kreditní, ale příliš mnoho táhne v krátké době vyvolat dojem, že jste se potýkají s finančními obtížemi. Kromě toho byla poskytnuta další úvěr bude snižovat poměr využití úvěru, pokud nechcete vynakládat další dluh. Vzhledem k tomu, nižší poměr bude skutečně pomůže vaší kreditní skóre, mnoho držitelů karet hlásí, že jejich úvěrové skóre ve skutečnosti o něco zvyšuje, když obdrží novou kartu, ale nepřispívají k jejich dluhu.

3. Zrušení vaší kreditní karty bude váš kredit

Američané dostat do problémů s dluhy z kreditních karet až příliš snadno. V odezvě, mnoho z nich zruší své karty s nadějí rehabilitovat své kreditní historii. To funguje, ale pouze jako poslední možnost, aby vás z vynaložení větší dluh. Bohužel, prostý akt uzavření účtu bude bolet vaší kreditní skóre ze stejných důvodů, že otevření nového účtu mohou pomoci. Snížení dostupného úvěru, aniž se sníží svůj dluh zvyšuje poměr využití úvěru, který bolí své skóre. Pro některé, řešení může být, aby jejich účty otevřené a jednoduše snížit své karty na polovinu, takže nemohou být použity. Samozřejmě, náhradní karta je jen zavolat.

4. To je v rozporu se zákonem o obchodníka Přidat platební kartu Příplatky

Obchodníci by neměli přidají poplatek pro vás k použití vaší kreditní karty, ale zákon má málo co do činění s ním ve většině států. Ve Spojených státech, obchodníci uzavírat dohody s procesory kreditních karet, které zakazují takové příplatky (ačkoli některé zahraniční obchodníci nejsou vázány těmito smlouvami). Nicméně, pravděpodobně jste zjistili, že někteří obchodníci trvají na zpoplatnění těchto poplatků navzdory jejich smluv. Maloobchodníci se v Kongresu zasazovali zákony zakazující takové dohody, ale teď musí obchodníci stále svým podpisem, aby přijímat platební karty. Při konfrontaci s těmito přirážky, vaše jediné východisko je oznámit sítě kreditních karet, že jeden z jejich obchodníků porušuje svůj souhlas s nimi.

Sečteno a podtrženo

Kreditní karty jsou široce používány, ale tam je spousta dezinformací děje kolem o nich. Pochopením skutečnosti, můžete ta nejlepší rozhodnutí o používání těchto mocných finančních nástrojů.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.