40 דברים שאתה לא צריך לעשות כשאתה שבור

Home » Finance » 40 דברים שאתה לא צריך לעשות כשאתה שבור

 40 דברים שאתה לא צריך לעשות כשאתה שבור

אף אחד לא רוצה להיות שבר. זה מלחיץ, לא נוח, ולא מועיל להשגת היעדים הפיננסיים שלך. אמנם ייתכנו כמה דברים מחוץ לשליטתך, כמו אם הבוס שלך הוא מוכן לתת לך העלאה, יש כמה דברים שאתה יכול לשלוט.

אתה יכול ביודעין להאריך הפוגה הפיננסית שלך בכך שהיא ממשיכה לקבל החלטות פיננסיות רעות, כלומר להוציא כסף כאשר אתה צריך להיות במקום קיצוץ ההוצאות שלך.

אתה יכול לנסות להצדיק רכישות מסוימות, רציונליזציה שאתה “צריך” או שהחיים יהיו נוחים מדי בלעדיו. אבל, לעתים קרובות יותר מאשר לא, אתה תהיה בסדר גמור ללא רכישות נוספות אלה. עזיבת רשימה של דברים שאתה לא צריך לעשות כשאתה מרושש.

 1. לקחת הלוואה עבור מכונית חדשה, או מכל סיבה אחרת: אם אתה מרושש, אתה לא יכול להרשות לעצמו עוד תשלום חודשי וזה בדיוק מה שאתה מוסיף הצלחת שלך כאשר אתה לקחת הלוואה.
 2. לך על חופשה יקרה: אתה מרושש, אתה לא יכול להרשות לעצמו חופשה. אם יש לך כסף שחסך עבור חופשה, יש כנראה משהו יותר לחיצה אתה יכול להוציא את הכסף על-כמו בעבר עקב חשבונות או תיקוני רכב, למשל.
 3. כסף הלוואה למישהו אחר, או CoSign עבורם: בלית כסף עבור עצמך אומר שאתה גם לא צריך כסף בשביל מישהו אחר. Cosigning נכללת כאן בגלל cosigning הלוואה בעצם מקבלת את האחריות לתשלום החודשי אם החותם האחר לא יכול לעשות את זה.
 4. לבזבז את הכסף על-צורכים הלא: אחד הדברים הקשים ביותר לעשות, כשאתה נשבר במיוחד, הוא לרסן את ההוצאות שלך ולשמור אותו רק את הדברים שאתה צריך. חשוב, עם זאת, כדי לשמור על ההוצאות שלך למינימום עד שאתה יכול להרשות לעצמו להוציא יותר.
 5. לאכול במסעדות: קנו מצרכים להכין את הארוחות שלכם בבית. קח את ארוחת הצהריים שלכם לעבודה, אפילו אם זה אומר שאריות שיש.
 6. יש טלוויזיה בכבלים: רשתות רבות מאפשרות לך לראות את מראה באינטרנט בחינם יום או יומיים לאחר משודרת הסדרה. זוהי דרך טובה להישאר מעודכן עם המופעים המועדפים שלכם ללא עלות נוספת.
 7. לכו לחגוג עם החברים שלך: אתה פשוט לא יכול להרשות לעצמי לעשות את זה אם אתה מרושש-אלא אם אתה לא משלם כיסוי ואיכשהו מקבל משקאות חינם. מצא צורה פחות יקרה של בידור והנאה.
 8. שלם יותר מהמינימום על כרטיסי האשראי שלך: בדרך כלל, את העצה תהיה לשלם יותר מהמינימום כך שתוכל לשלם את יתרות הכרטיס שלך. עם זאת, אם אתה נאבק כלכלית, אתה יכול לקצץ בתשלומים, באופן זמני, כך להפיק את המירב הכסף שלך.
 9. לעבור לדירה יקרה יותר: לשמור על ההוצאות המחיות שלך נמוכים ככל האפשר. אם השכירות שלך בבית המגורים הנוכחי שלך מתקרב לסיומו, לדבר המשכיר שלך על חידוש זה באותו שיעור (או שיעור נמוך יותר אם היית שוכר טוב.)
 10. התעלם החשבונות שלך ובנק: בורות אינה ברכה במקרה הזה. בעוד אתה צריך את הראש בחול, סערה הוא מבשל כל סביבך ואתה לא יכול להתעלם ממנה לנצח. מול המציאות של המצב שלך הוא הדרך היחידה לעשות את המקסימום ולנסות לצאת מזה.
 11. משיכת יתר בחשבון עו”ש שלך: לתת שלילית הופכים את יתרת חשבונך יגרום המצב הפיננסי שלך גרוע. לא רק אתה מול עמלות בגין משיכת יתר, כאשר אתה סוף סוף להפקיד כסף בחשבון עובר ושב שלך יהיה נאכל על ידי מאזן נטו שלילי. לעבוד קשה כדי לשמור את יתרת החשבון שלך חיובי.
 12. לשלם את החשבונות שלך באיחור: עמלות בגין איחור מסתכמות ולאכול לתוך הכסף יש לך. אם אתה הופך עבריין מדי, כמה שירותים עלולים להתנתק ואתה תצטרך לשלם את המלוא יתרה בשל בנוסף דמי חיבור מחדש. זה קל יותר, זול יותר, וטוב יותר עבור ניקוד האשראי שלך רק כדי להישאר מעודכן על האיזון.
 13. להעמיד פנים שיש לך יותר כסף ממה שאתה עושה: אם אנשים חושבים שיש לך כסף, הם מצפים ממך להוציא כסף. אתה לא בהכרח צריך לאפשר לאנשים לדעת את חומרת המצב הכלכלי שלך, אבל לא מתיימר יש לך כסף כדי לפוצץ כאשר אתה לא (אפילו לעצמך).
 14. עזבת את מקום העבודה שלך מבלי עוד אחד בשורה:  לפחות עם עבודה נוספת בתור, לא יהיה לך לשגות לשלם. להתנערות בלי עבודה אחרת היא מסוכנת.
 15. תבל בזמנך הפנוי עושה משהו פרודוקטיבי: יש כל כך הרבה דברים שאתה יכול לעשות במהלך בזמנך הפנוי כדי להרוויח יותר כסף-במישרין או בעקיפין. לדוגמא, אתה יכול להשיג עבודה במשרה חלקית, ללמוד תחביב עשיית כסף, או ללמוד כדי לשפר את היכולות שלך, כך שאתה יכול לדרוש יותר כסף.
 16. תשקר בן הזוג שלך על הכסף:  זה לעתים קרובות, אמר כי כסף הוא אחד הגורמים הגדולים ביותר של גירושין. שמירה סודות על כסף כנראה יגרום יותר נזק מתועלת.
 17. תבל החיסכון שלך או קרן חירום על דברים שאינם חירום: אם יש לך חיסכון, לגרום לו להימשך זמן רב ככל האפשר. הייה מודע מאוד על מה שאתה למשיכת כספים עבור. ודא זה עבור הוצאות הכרחיות ולא מותרים.
 18. חשמל או מים פסולת:  אלה הם שני שירותי שירות שמחירו אתה יכול לשלוט. לכבות את האורות אינך משתמש. אל תתנו למים לזרום. השתמשו מגיני ברקים ולכבות אותן כאשר אתה לא משתמש במוצרים אלה. לכבס את הבגדים שלך במים קרים. שמור כסף רב ככל שתוכל על הוצאות אלה.
 19. קח על הוצאות חדשות, חוזרות:  בשלב זה, המצב הכלכלי שלך הוא בטוח גם לקחת על עצמנו אחריות חדשה.
 20. מקומות דרייב שלא לצורך: מערבבים סידורים למינימום את משך הנהיגה שלך כדי לחסוך כסף על דלק. אתה יכול גם לקחת תחבורה ציבורית, הליכה, carpool, או לרכב על אופניים כדי להפחית את כמות הכסף שאתה מוציא על גז.
 21. לצאת לדייטים יקרים: יש המון רעיונות זולים בחינם תאריכים דמויים סרט מהספרייה (כן, יש להם אלה!), פופקורן, ויין 10 $. אתה לא צריך לשבור את הבנק בכל פעם שאתה יוצא-ואם אתה עושה, אתה כנראה צריך לשקול מחדש את האדם שאתה היכרויות.
 22. שלם עבור שירותי מנוי: שירותי מנוי הם בדרך כלל תוספות מיותרות. לבטל חוזר הוצאות עבור דברים כמו רדיו לווינים, ניטור אשראי, נטפליקס, Hulu, ו מועדון נעל. כן, תצטרך להתרגל לחיים בלי שירותיך אך תוכלו גם לחסוך כסף.
 23. לשלם כדי לקבל שטפה את המכונית שלך, הבית שלך לנקות, או לחתוך את הדשא : אין לשלם למישהו אחר לעשות דברים שאתה יכול לעשות בעצמך. לשלם למישהו עשוי לחסוך קצת זמן ועבודה, אבל כשאתה חגור כלכלי, אתה פשוט לא יכול להרשות לעצמו לשלם עבור הדברים האלה. אם אתה יכול להתמקח על אותם, זה כבר סיפור אחר.
 24. לשלול עבודה במשרה חלקית: לעשות עוד קצת כסף אם אתה יכול. שקול למצוא עבודה במשרה חלקית בערבים או בסופי השבוע. אם אתה מנהל אותו היטב, את הכסף הנוסף יכול לעזור למשוך אותך מהחור הפיננסי שלך.
 25. קנה מתנות יקרות – או כל מתנה: אם החגים, ימי הולדת, או מקרים אחרים באים, רואים את התקציב שלך לפני שאתה הולך לקניות. להעריך עד כמה אתה יכול להשקיע מבלי לשבש את יתרת הבנק שלך לחלוטין. אם אתה לא יכול להרשות לעצמי לקנות כל דבר, לשים קצת מחשבה לתוך מתנה שאתה יכול לעשות.
 26. הפוך שיער תכוף, מסמר, או פגישות ספא: אתה יכול לעשות את הציפורניים ולתת לעצמך פן עבור חלק מן העלות שאתה מוכן לשלם מקצועי. אתה לא בהכרח יוכל לתת לעצמך תספורת, אבל אתה יכול ללכת עוד קצת בין trims, למשל חודש או חודשיים במקום-אחת לשבועיים.
 27. תביא את הקפה מכל מקום אחר מאשר במטבח שלכם או בחדר ההפסקה בעבודה:  $ שלך הרגל 4-כוס-א-יום צריך ללכת אם אתה מרושש – זה יותר מ 100 $ לחודש אם אתה קונה כוס מדי יום. ואם אתה קונה יותר מאחד ביום, אתה מבלה הרבה כסף. אתה יכול לקנות מערכת לבישול כוס אחת עבור על זה הרבה ולחסוך טונות של כסף כל חודש לאחר מכן.
 28. קנה מכשירים אלקטרוניים חדשים: בקושי יש לך זמן לפרוץ למכשיר לפני שיש אחדחדש, יותר קל משקל עם מסך טוב יותר. אל תתפתה לשמור על קשר עם הגאדג’טים האחרונים. השינויים הם בדרך כלל כל כך מינורי כי אתה באמת לא מבין את יתרון משמעותי על ידי מעבר לגרסה חדשה.
 29. קניית יישומים, משחקים, או תוספות עבור המכשירים שבהם כבר יש: אהמ, מכורים קנדי קראש. זה כל כך קל לקנות יישומים; אתה אפילו לא מבין שאתה מוציא את הכסף בגלל זה גם הוסיף על חשבון הטלפון שלך, יחויבו בכרטיס האשראי שלך, או לנכות מחשבון הבנק שלך. אל תנסה למזער את מה שאתה מוציא על אפליקציות, פשוט לא להוציא שום דבר בכלל.
 30. קנה סיגריות כל יום:  החבילה הזולה של סיגריות בארצות הברית היא כמה סנאטים פחות מ 5 $. היקר ביותר הוא 14.50 $ חבילה בניו יורק. עישון חפיסה ליום יכול לעלות בין 150 $ ל 435 $ לחודש או 1825 $ ל 5293 $ בכל שנה. זה לא רגל אדם מרושש יכול להרשות לעצמו.
 31. לשכור רכב יקר יותר: אם אתה מתקרב לסוף החכירה של המכונית שלך אתה מתכנן לחכור אחרת, לא ללכת עם רכב יקר יותר, במיוחד אם הייתם מתקשה לבצע את התשלומים של השכירות הנוכחית שלך. בין אם אתם צריכים להשכיר או לקנות הרכב שלך הוא ויכוח אחר לגמרי.
 32. קנה בגד שתלבש רק פעם אחת: מקרים מסוימים ייקראו להרכבים שאתה יכול ללבוש רק פעם אחת. נסה להימנע מקרים אלה אם אתה לא במקום טוב, מבחינה כלכלית. שכירה (או שאילה) בגד עשויה להיות זולה יותר. במקרה הגרוע, לקנות אותו, הקפד לשמור אותו במצב מצוין, ולמכור אותו מיד לאחר מכן, על קרייגסליסט, למשל.
 33. קנה ויתורים בקולנוע: כרטיסים לסרטים הם יקרים מספיק ואני יכול לטעון כי אתה לא צריך ללכת לקולנוע כשאתה מרושש. אבל, אתה בהחלט לא צריך לקנות משקאות במחירים מופרזים, פופקורן, סוכריות או בקולנוע. כן, התיאטרון עושה רוב רווחיה ממכירת זיכיונות, אבל אם אתה נמצא משבר פיננסי, אתה לא יכול להרשות לעצמו לתרום לשורה התחתונה שלהם.
 34. אם ניקח את תחביב יקר חדש, אלא אולי אתה יכול להרוויח ממנו כסף: Investopedia מפרטת חמישה תחביבים יקרים: ריקודים סלוניים, תעופה, צניחה חופשית, טיפוס הרים, צלילה. מצד השני, אם אתה יכול להרוויח את התחביב שלך, זה עשוי להיות שווה את זה. רעיונות לתחביבים רווחיים: למכור האמנות שלך או ללמד כיתות על הטיוטה, מציעים שירותי צילום או למכור הצילומים שלך באינטרנט, או להיות קייטרינג או שף.
 35. גמבל: הימורים הוא לא באמת רעיון טוב – הוא יכול להסיע אנשים אמידים מבחינה כלכלית לבית העני. אבל כאשר אתה כבר נשברת, הימורים הוא רעיון נורא, במיוחד אם אתה חושב הימורים הולכים לשנות את המצב שלך. זה מסוכן מדי, רוב הסיכויים הם נגדך, ואת העלות של מפסיד היא גדולה מדי – לא משנה מה סוג של הימורים תבחרו.
 36. לשלם את החשבונות של הילד הבוגר שלכם : מתן כסף לילדים שלך לשים ביטחונך הפיננסי בסיכון, במיוחד אם אתה מעכב את החשבונות ואת החיסכון שלך, או נסיגת החיסכון או סליק פרישה שלך. אם הם מבוגרים ומסוגלים לעבוד, הם צריכים לפרנס את עצמם. יתכנו חריגים נדירים, אבל הילדים הבוגרים תומכים לא צריך להיות הכלל.
 37. להוציא כסף על בגדים, נעליים, ארנקים, אביזרים, וכו ‘כי אתה לא צריך: רוב הסיכויים הם, אם כבר יש לך כל הפריטים האלה, אתה לא צריך יותר מהם. אל תתפתה להמשיך קניות, במיוחד עבור פריטים עונתיים אופנתיים. אם יש לך בעית קניות, לנקוט צעדים נוספים כדי לשמור על עצמך מפני הוצאות – כמו הקפאת כרטיסי האשראי שלך או לבטל אותן.
 38. קנה ספרים חדשים , במיוחד כאשר הספרייה היא בחינם, יש הרבה ספריות אלקטרוניות לזמין לבדוק ולקרוא על הטאבלט האהוב עליכם או קריאה אלקטרונית. אתה אפילו יכול לשאול ספרים אלקטרוניים, כי החברים שלך שרכשו.
 39. תחשוב המצב הפיננסי שלך הולך לתקן את עצמו: הכסף שלך לא הולך לשנות את עצמה. אתה יכול לשפר את המצב על ידי קיצוץ בהוצאות שלך מחפש דרכים להגדיל את ההכנסה שלך.
 40. היצמד הרגלי ההוצאות הישנים שלך: הרגלי ההוצאות הישנים שלך עזרו לתרום למדינה הפיננסית הנוכחית שלך. תצטרך לשנות אותם אם אתה רוצה לשפר את כספינו. לשקול ברצינות איך אתה כבר הוצאות ולבצע שינויים, כך שאתה לא צריך להיות שבר לנצח.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.