5 Незручною правди про Агентах по нерухомості

Home » Real Estate » 5 Незручною правди про Агентах по нерухомості

5 Незручною правди про Агентах по нерухомості

Агенти можуть бути допомога – чи перешкода – в купівлі і продажу подорожі. Ось деякі речі, щоб знати, перш ніж найняти.

Купівля або продаж будинку, ймовірно, найбільша фінансова операція, ви будете коли-небудь завершені. Агенти з нерухомості може направляти вас через процес, але найняти неправильний, і ви можете втратити дорогоцінний час і гроші.

Як і в будь-якій професії, є першокласні агенти по операціях з нерухомістю, які роблять речі книги і тьмяними, хто зрізати кути. Для того, щоб уникнути поганого досвіду, що вам потрібно зробити деякі дослідження і ставить багато питань.

Вивчіть ці уроки зараз, щоб допомогти вам приймати кращі рішення пізніше.

1. Іноді вони працюють для обох сторін

У деяких штатах, той же агент з нерухомості може являти собою як покупець, так і продавець в угоді. Це називається подвійний агентство, і в той час як це може прискорити процес, дозволяючи покупцям і продавцям спілкуватися з тим же агентом, він може також запропонувати серйозні конфлікти інтересів. Подумайте про це: покупці і продавці рідко мають одні і ті ж цілі для угоди, так як може один агент робити те, що краще для обох?

Коли вони розкривають подвійне агентство, відповідно з вимогами закону, агенти повинні ретельно пояснити , що ви будете неустойки, погодившись на це, каже Річард Harty, ексклюзивний агент покупця і співвласником Harty Realty Group в Highland Park, штат Іллінойс.

Якщо ви не просите і нечесний агент не говорить, ви можете несвідомо відмовитися від нерозділеного лояльності вашого агента і очікування того, що вони вкажуть питання з майном або договором – як великі причинами для покупців і продавців один у їх власний агент, в першу чергу.

2. Вони не знають, що ваш будинок стоїть

Агенти, як правило, дивляться на недавнього продажу аналогічних будинків і дати вам свою думку про цінність вашого будинку на основі досвіду, але це само по собі не повинно вирішити вашу запитувану ціну.

Брехливий агент може перебільшувати значення, якщо вони думають, що це буде переконати домовласника підписати договір лістингу, або занижують його, якщо вони думають, що це означає швидкий продаж, говорить Даг Міллер, адвокат з нерухомості в районі Міннеаполіса і виконавчий директор Споживача адвокати в американській нерухомості, національної некомерційної організації.

Професійний оцінювач нерухомості може забезпечити найбільш точну оцінку вартості будинку . Хоча це може коштувати близько $ 300 або $ 400, отримати оцінку , перш ніж покласти ваш будинок на ринку може допомогти вам встановити реалістичні ціни.

3. Їх комісія є предметом переговорів

Listing агенти можуть очікувати вас прийняти свою комісію – як правило, близько 6% від продажної ціни – без питань, але ви, звичайно, не потрібні. Хоча це може бути незручно, переговори ставки комісійної повністю в свої права, і ви повинні обговорити це до підписання будь-якого договору. Почніть, задаючи конкретні питання про те, скільки буде йти безпосередньо до вашого агенту і рівню сервісу ви можете очікувати в обмін на зазначену комісію.

При проведенні переговорів, це важливо знати, що лістинг агенти, як правило, розділити комісію з агентом покупця. Кожен з них, можливо, доведеться заплатити частину отриманої комісії до їх брокерської фірмі, а також.

4. Вони не дійсно впевнені, відкритий будинок допоможе

Хоча деякі зі списку агенти наполягають відкриті будинки мають життєво важливе значення, статистика сказати ще одну історію: У 2017 році, тільки 7% покупців знайшли свій новий будинок на відкритому будинку або з двору знак, відповідно до Національної асоціації ріелторів (НАР) обстеження.

Покупці, які запланувати покази майже завжди в фінансовому відношенні перевірені, Білл Гассет, Агент з продажу нерухомості на Re / Max Executive Realty в Хопкінтон, штат Массачусетс, сказав в електронній пошті. Відкриті покупці будинку, з іншого боку, може не бути попередньо схвалений кредитором.

І тоді є аспект безпеки. Більшість продавців ніколи не думати про те, що будь-яка людина може прийти через двері відкритого будинку, сказав Гассет. «Найгірше недолік відкритого будинку крадіжка.»

В кінцевому рахунку, вибір, щоб мати відкритий будинок твій поодинці. Зважте ризики і вигоди ретельно, перш ніж прийняти рішення.

Відвідування відкритих дверей в якості покупця , це хороший спосіб , щоб отримати в халепу в двоїсте агентство, завдяки політиці NAR про «заготавливающих причини,» говорить Міллер – по суті, який , заподіяної вам придбати будинок. Правило говорить агент , який першим вводить вас в свій майбутній будинок , має право на повну комісію.

Якщо ви переглядаєте відкритий будинок і вирішити, щоб зробити пропозицію, лістинг агент може взяти кредит за ваш інтерес. «Без попередження до вас, ви просто анульовані своєму праву найняти свій власний агент і обговорити її гонорар,” говорить Міллер. Уникайте перетину над цією уявною лінією, будучи обережним про те, як займатися з відкритим домашнім агентом. Чи не ваше ім’я, підписувати будь-які документи або обговорити Ваша думка будинку з агентом з нерухомості, якщо Ви не повинні, каже Міллер. Якщо вам дійсно подобається відкритий будинок, залишити і знайти агент покупця, який може допомогти вам зробити пропозицію.

5. Їх постачальники послуг не завжди краще

Домашній інспектор, юрист з нерухомості, назва компанії або інший постачальник послуг запропонований вашим агентом не завжди кращий або найдоступніший варіант. Їх рекомендується постачальник може бути знайомий, або в деяких випадках, готовий надати агенту стимул для цього напрямку.

Споживачі повинні опитати декілька потенційних постачальників і приймати свої власні рішення про те, кого наймати, каже Harty.

Виберіть ваш агент з нерухомості ретельно

Для того, щоб не працювати з неправильним агентом, який не наймайте перші ви говорите, навіть якщо вони «один про одного.» Візьміть ці кроки, щоб контролювати ситуацію з самого початку.

Інтерв’ю кілька агентів по нерухомості. Попросіть кожен кандидат , як вони планують , щоб допомогти вам купити або продати за найкращою ціною. Завжди запитувати посилання, подивіться на список своїх недавніх угод і запитати , якщо вони готові вести переговори про їх комісії.

Зніму для точних навичок вам потрібно. Незважаючи на те, що вони в змозі зробити як покупки і продажу сторони угоди, багато агентів спеціалізуються на одній або іншій стороні. Використовуйте це в ваших інтересах. Якщо ви купуєте, знайти агент покупця, який буде взяти час , щоб допомогти вам знайти саме те , що ви шукаєте. Якщо ви продаєте, шукати лістинг агент , який має історію вибірки хорошу ціни і закриття за розкладом.

Отримати адвокат нерухомості участі. Хоча не завжди вимагає закон, який має незалежний огляд повіреного все угоди і контракти можуть бути розумним кроком. В відміну від агентів, повірених нерухомості можуть законно проконсультувати по всім частинам договору купівлі – продажу, каже Міллер.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.