5 способів поліпшити свій інвестиційний портфель

Home » Investing » 5 способів поліпшити свій інвестиційний портфель

Речі Кожного інвестор повинен думати про те, коли управлінні грошима

 5 способів поліпшити свій інвестиційний портфель

Як пенсійна система в Сполучених Штатах і більшість країн світу перейшло від пенсій самофінансування пенсійних рахунків, таких як 401 (к) с, традиційним МРКОМ і Ротою, це стало необхідним для сотень мільйонів чоловіків і жінок взяти на себе роль, яку вони ніколи не передбачалося, і для яких вони ніколи не були належним чином підготовлені: у портфельного менеджера. Від проектування загального портфеля, який враховує належний розподіл активів на основі унікальних цілей і обставин для вибору окремих інвестицій в рамках кожного класу активів, наслідки для отримання його неправильно можуть бути життям змін на краще або гірше.

Це може означати різницю між доживають свої дні в комфорті, забезпечуючи при цьому спадщина для своїх спадкоємців, щоб купити будинок або допомогти заплатити за коледж, або ледь отримувати від, від зарплати до зарплати, в надії, що допомоги по соціальному забезпеченню не відставати від темпів інфляції , На жаль, незважаючи на кращі наміри, добрими намірами люди зазнають невдачі у вирішенні цього завдання кожен день.

Незважаючи на те, що це неможливо в одній статті, щоб покрити навіть частина землі, необхідної, щоб зробити вас експертом, є кілька речей, які ви можете зробити на початку вашого шляху до фінансової свободи, які могли б допомогти вам буде легше йти в досягненні вашої мрії ; в управлінні інвестиціями і інвестиційний портфелем з розсудливістю і раціональністю, а не реагувати емоційно на кожному твіст і переломі Dow Jones Industrial Average або S & P 500. Зокрема, я хочу зосередитися на п’ять клавіша, які можуть допомогти вам поліпшити свій інвестиційний портфель.

1. Визнати, що ви і ваші емоції, найбільша небезпека для вашого портфеля, а потім розробити стратегію зниження ризику. 

Якби я запитав вас, щоб визначити, який фактор був єдиним найбільш важливим перешкодою для інвестора, оскільки він або вона прагне до з’єднання багатства, що б ви сказали?

З часу, ваш відповідь може бути змінений в залежності від маркетингового середовища фінансової, в якому ви були виховані або першим почали звертати увагу на ринки капіталу. У ці дні, ви, напевно, здогадалися, що це плата або витрати. Ви помиляєтеся. Десять років або два назад, ви, напевно, здогадалися, що це питання внутрішнього проти міжнародного вибору безпеки.

Ви помиляєтеся. У 1960-і роки, можна було здогадатися, було б бажання купити акції зростання. Ви помиляєтеся.

На і в списку йде , але одна річ залишається незмінною. Безперебійно, майже всі докази вказують на  вас , інвестор, як найбільш імовірною причиною свого фінансового краху. Попри те , що класичні економісти могли б ви вважаєте, поведінкова економіка і поведінкові фінанси пропонують то , що я переконаний , є переважною доказом того, що чоловіки і жінки, в той час як в значній мірі раціональні, часто дуже дурні речі з їх грошима , які викликають їх страждати по довго- термін. Крім бачити його в даному, яка є те , що дійсно має значення, я свідок його в моєму власному житті і кар’єрі. Прекрасно розумні люди, здатні досягти успіху у всіх видах областей, знищити дорогоцінний капітал – капітал , який взяв їх десятиліття накопичуються – тому що вони витрачають менше часу на розумінні того , що вони володіють, чому вони його власником, наскільки вони володіють, і термінами на якій вони володіють його, ніж вони роблять вибір нового холодильника або пральної машиною і сушаркою.

Номери можуть бути шокуючими. Це не є незвичайним для інвесторів, щоб тягнутися реальну продуктивність своїх основних інвестицій на кілька процентних пунктів; альтернативні витрати, які можуть бути екстраординарними протягом періодів 25+ років.

Тут є кілька можливих рішень. Одним з них є по – справжньому присвятити себе , щоб стати експертом в управлінні власними грошима. Якщо ви любите читати наукові дослідження з розподілу капіталу, пірнаючи в форму 10-K тирси, думаючи про портфельних зважуваннях, і розмірковуючи про деталі речей , як методології будівництва індексних фондів, це може бути шляхом для вас. Якщо ви цього не зробите, вам потрібно кого – то , хто може зробити це для вас. Одна з найбільших компаній по управлінню активами в світі, Vanguard, недавно знайшов в своєму дослідженні , що , незважаючи на отриману у вищих витрат, платити за їхні послуги фінансового консультування «не тільки додає спокій, але також може додати близько 3 процентних пунктів вартості в чистий портфель повертається в протягом довгого часу »(Джерело: Vanguard паперу доданої вартості фінансових консультантів , посилаючись дослідженнями Френсіса М.

Kinniry молодший, Коллін М. Jaconetti, Майкл А. DiJoseph і Ян Zilbering, 2014. Введення значення на вашій цінності: Кількісна Альфа Vanguard Радника. . Valley Forge, Pa.: Авангард Group) У той час як вони вказали на те, що число не є точною наукою, кажучи, що «[е] або хтось, консультанти можуть запропонувати набагато більше, ніж в доданої вартості, для інших менше. потенціал на 3 процентних пункти повернення приходять після сплати податків і зборів «.

Іншими слова, використовувати надзвичайно спрощено приклад, якщо ваш портфель складався з 100 відсотків індексу низької вартості коштів, згенерованих на 10 відсотків після зборів, це помилка, щоб подивитися на наймання на консультанта, як в результаті вашого повернення становить 10 відсотків мінус вартість радника, коли в дійсності, ваші результати можуть бути істотно нижче через поведінкові проблеми (покупка, коли ви не повинні купувати, продавати, коли ви не повинні продавати, підтримуючи позиції, які занадто концентровані, ігноруючи можливість використовувати певні податкові арбітражні ситуації за допомогою таких стратегій, як розміщення активів, розробка та обчислювального картину витрат на етапі розподілу портфеля і т.д.) Якщо ваш досвід, намагаючись самотужки призвів би до вам заробляти, скажімо, 5 відсотків або 6 відсотків, ви в кінцевому підсумку зробити більш гроші, не дивлячись платити більш високі збори через Handholding і досвід консультанта. Для того, щоб зосередити увагу на потенційну валового прибутку не тільки недоцільно, це може в кінцевому підсумку коштуватиме вам набагато більше, ніж втратили рецептуру уникнути витрат.

Ви повинні розробити добре складений план, заснований на принципах управління портфелем звуку, і дотримуватися його як через тиху погоду і грозове небо.

2. Якщо справа з моральними або етичними міркуваннями, не складає інвестиційні рішень з фіксованим доходом для частини облігацій вашого портфеля, заснованої виключно на те, як ви відчуваєте про продукти або послуги компанії. 

Бенджамін Грехем написав особливо гарний прохід Торкнувшись цією точкою, яка може бути знайдена в 1940 році видання аналізу безпеки . У своєму легендарному трактаті, він заявив: «За збігом все три з некумулятивних промислових привілейованих акцій в нашому списку належить компанії в  нюхальний  бізнесі. Цей факт цікавий не тому , що доводить інвестиційний примат тютюну, але через сильне нагадування пропонує , що інвестор не може безпечно судити про переваги чи недоліки в безпеці своєї особистої реакції на вид бізнесу , в якому він займається. видатна запис в протягом тривалого періоду в минулому, а також переконливі докази властивого стабільності, плюс відсутність будь – яких конкретних підстав очікувати істотного зміни в гіршу сторону в майбутньому, ймовірно , дозволити собі єдину міцну основу , доступний для вибору  фіксованого значення інвестицій «.

Тут Грем говорив про те, що вибір облігації і цінні папери з фіксованим доходом, за своєю суттю мистецтво негативної селекції. Ви шукаєте причину, щоб не купити щось, як ваша основна проблема є чи не здатне повертати обіцяні основні плюс відсотки на гроші, які ви позичили йому підприємство. Інвестор, який відхилив покупки нюхальний (бездимного тютюну) вважали за краще акції або облігації, тому що він або вона не була прихильницею промисловості довелося задовольнятися самовідвід з потенційно високим ризиком і / або більш низької прибутковості. Якщо уникнути цінних паперів тютюнових компаній важливо для вас, це реальність, ви повинні протистояти. Життя повне компромісів, і ви зробили один з цих компромісів. Ви не завжди можете мати свій шматок пирога і з’їсти його. Це не може бути справедливим, але це факт.

3. Подумайте про те, як ваш інвестиційний портфель співвідноситься з іншими активами і зобов’язаннями у вашому житті, то спроба зменшити цю кореляцію, як розумно, наскільки це можливо.

При управлінні інвестиційним портфелем, він платить , щоб думати про те , щоб розумно знизити ризик. Основний ризик , що занадто багато з ваших активів і зобов’язань корелюють. Наприклад, якби ви жили в Х’юстоні, працював в нафтовій промисловості, мав велику частину вашого пенсійного плану зав’язаний на складі вашого роботодавця, належить частина місцевого банку, і провели інвестиції в нерухомість в районі метро Х’юстона, ваш цільні фінансове життя тепер ефективно пов’язана з перспективами енергії. Якщо нафтовий сектор впаде, як це було в 1980 – ті роки, можна знайти не тільки свою роботу в небезпеці, але вартість вашого Частки різкого падіння в той же час ваші місцеві нерухомості і банківських холдингів страждають – за орендарів і позичальників, також в районі Х’юстона, відчувають ті ж економічні труднощі , вам дають залежність цього району від нафти. Точно так же, якщо ви жити і працювати в Силіконовій долині, ви не будете хотіти більшість ваших пенсійних активів в технології запасів. Швидше за все , ви могли б хотіти розглянути володіють речі , які, ймовірно , щоб качати гроші через товсті і тонкі, гарні часи і погані часи,  навіть якщо це означає , генеруючи більш низькі доходи ; наприклад, проведення володіння пакетів акцій блакитних фішок, в зокрема , споживчі товари компаній , які роблять такі речі , як зубна паста і пральний порошок, миючі засоби та цукерки, алкоголь і упаковані харчові продукти.

Це, як правило, мудра практика переглядати всі на ваших особистих і ділових балансів по крайней мере, один або два рази на рік в спробі знайти слабкі місця і кореляції; райони, де одна сила або нещастя може каскад і викликати негабаритні негативні наслідки. Загальні впливу може бути вартість введення, такі як ціни на бензин, процентні ставки, економічне здоров’я конкретної географічної області, покладаючись на одного постачальника, впливу конкретної галузі або сектора, або будь-яку кількість інших речей.

Для більшості інвесторів, найбільшим ризиком вони стикаються є надмірна залежність від грошового потоку від роботодавця. Зосередивши увагу на придбання виробничих активів, які виробляють надлишок грошових потоків, і, таким чином, диверсифікувати від роботодавця, цей ризик може бути дещо знижений.

4. Зверніть особливу увагу на структуру ваших зобов’язань, тому що це може означати різницю між фінансовою незалежністю і повним руйнуванням. 

Чи маєте ви перевагу інвестувати в акції або нерухомість, приватного бізнесу або інтелектуальної власності, як ви платите за актив має першорядне значення. Якщо вам потрібно, або віддаєте перевагу, щоб використовувати борг, щоб збільшити віддачу від капіталу і дозволить вам придбати більше активів, ніж ваш капітал поодинці дозволить, гарне правило при управлінні портфелем, щоб уникнути короткострокового запозичення грошей для фінансування довгострокових -членів активи, так як джерело фінансування може висихати і залишити вас неліквід досить довго, щоб занурити вас в банкрутство. В ідеалі, ви хочете тільки зобов’язання з легко розміщеними вимогами грошових потоків, які мають терміни відсотків з фіксованою ставкою. Ще краще, якщо ви хочете цей борг бути безоборотную, якщо це можливо, і, щоб уникнути можливості мати кредитор вимагати проводки додаткової застави. Спеціальні виключення іноді застосовуються. Наприклад, якщо ви були високим чистою вартістю людини з десятками мільйонів доларів у вигляді грошових коштів та їх еквівалентів, це не обов’язково буде нерозсудливо мати щось на зразок закладеної лінії активів кредиту, який був заповнений казначейськими цінними паперами та неоподатковуваними муніципальні облігації, щоб ви могли легко барабанити кошти без того, щоб продати свої позиції.

5. Не дозволяйте собі забувати, що хороші часи приходять до кінця. 

Це є особливо важливим в даний момент з фондових ринків, ринків нерухомості і цін на облігації поруч, або ударяти, небувалих максимумів. Ваші ціни на активи будуть знижуватися в ринковій вартості. Залежно від активу, ваші активи будуть також досвід падіння в грошовому потоці, вони створюють. Хороший інвестиційний портфель не тільки здатний впоратися з цим, він очікує. Якщо ви не молоді, мають надзвичайно високу толерантність до ризику, і є багато часу і енергії, щоб відновити, якщо ви прорахувалися або страждати нещастя, часто буває розумно, щоб уникнути досягнення при прийнятті інвестицій. Надія не є інвестиційною стратегією. Коли ви купуєте актив, ви повинні зробити це за ціною, і на умовах, що якщо найгірше станеться, ви могли б ще жити без того, щоб почати в житті або вашій кар’єрі. Для багатьох інвесторів, як тільки багатство накопичено, акцент повинен бути зроблений на захист цього багатства в довгостроковій перспективі, а не агресивно йти після максимально можливого теоретичного повернення, особливо якщо останні вводить Обтиральний ризик.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.