5 Фінансові цілі ви повинні досягти до 30

Home » Finance » 5 Фінансові цілі ви повинні досягти до 30

 5 Фінансові цілі ви повинні досягти до 30

Коли ви перебуваєте в вашому 20s, ви йдете через багато змін. Ви випускник коледжу і почати свою першу роботу. Ви можете перейти на другу роботу і працювати ваш шлях вгору по кар’єрних сходах. Ви можете повернутися до аспірантури, щоб отримати ступінь магістра. Ви можете вийти заміж і завести сім’ю. Важко встановити віхи для цього десятиліття, тому що люди приймають різні кар’єрні і життєві шляхи. Проте, ці п’ять голів не принесе користь вам, незалежно від того, в якому напрямку ви приймаєте, чи є Ви в шлюбі або одинарний. Якщо ви приймаєте ці кроки і слідувати за фінансовий план, ви будете на шляху до того, фінансово успішним протягом усього життя.

1. Отримати з боргів

Хоча ви не можете бути в змозі погасити весь студентський позику баланс за часом ви 30, ви повинні зробити кроки, необхідні, щоб бути близько до робити це. Ви можете також проясняться будь заборгованість кредитної картки, що ви роздирається в школі, і почати економити і планування, так що вам не потрібно позичати гроші, щоб заплатити за ваш наступний автомобіль. Коли ви керуєте вашої заборгованість добре і оплатити його, він відкриває двері для інших кроків у вашому житті, як володіння будинку. Візьміть час, щоб скласти план оплати боргу, так що ви можете отримати з боргів. Якщо у вас є великі виплати студентського кредиту, подивіться на один з варіантів, які можуть допомогти вам мати всі або деякі з ваших студентських позик прощені.

2. Зберегти для виходу на пенсію

Починаючи з вашим першим роботою, ви повинні почати економити 15 відсотків свого доходу для виходу на пенсію. Якщо ви робите це з вашим першим роботою, ви не пропустіть ці гроші, тому що ви тільки починаєте з вашим бюджетом. Якщо ви голову назад в школу і перестати працювати, поки ви відвідуєте, гроші в ваш пенсійний рахунок буде продовжувати рости, і ви можете знову почати внесок, як тільки ви отримаєте ступінь вашого господаря. Встановлення цієї звички і робить його пріоритет означає, що вам не доведеться турбуватися про вихід на пенсію, як ви стаєте старше.

3. Зберегти за авансовий платіж на дому

Авансовий платіж для будинку робить його більш легким, щоб претендувати на отримання іпотечного кредиту. Це також дає вам більше купівельної спроможності, щоб знайти правильний будинок в районі, який ви хочете. Залежно від вашого вибору життя, ви можете придбати свій перший будинок в вашому 20s, або ви можете почекати до тих пір, поки близько 30. Це залежить від ситуації, в шлюбі чи ні, і вибору кар’єри. Однак, заощаджуючи ці гроші допоможуть вам бути готовим, коли прийде час.

4. Зосередьтеся на вашій кар’єрі

Це прекрасний час, щоб створити міцну кар’єру. Витратьте час, щоб створити міцну професійну мережу і розглянути всі варіанти, які доступні для вас. Ваші 20s прекрасний час, щоб вивчити різні варіанти. Якщо ви самотні, ви можете рухатися в різні міста, щоб продовжити роботу своєї мрії, і ви також можете дійсно зосередитися на створенні хорошої репутації. Це може допомогти вам, якщо ви вирішили почати працювати в якості консультанта або фрілансу, як ваша сімейна ситуація зміниться в майбутньому.

5. Установити Сильні фінансові звички

Витратьте час, що ви перебуваєте в 20-і роки, щоб встановити хороші фінансові звички. Це означає, що управління вашої кредитної добре і усунувши помилки, як прострочені платежі, які ви зробили в минулому. Це означає створення і після вашого бюджету щомісяця. Це також означає створення хороший резервний фонд, який може обробляти такі речі, як сюрприз звільненням або раптової хвороби. Якщо у вас є ці звички встановлені, він буде легше рухатися вперед, як життя стає більш складною, з дітьми, відносинами або іншими кар’єрними рухами.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.