5 אמיתות בלתי נוחה אודות סוכני נדל”ן

Home » Real Estate » 5 אמיתות בלתי נוחה אודות סוכני נדל”ן

5 אמיתות בלתי נוחה אודות סוכני נדל"ן

סוכנים יכולים להיות לעזר – או מכשול – במסע קנייה ומכירה. הנה כמה דברים שכדאי לדעת לפני שאתם שוכרים אחת.

קנייה או מכירת בית סבירה העסקה הפיננסית הגדולה ביותר שתוכל אי פעם להשלים. סוכני נדל”ן יכולים להדריך אותך בתהליך, אבל לשכור את אחד טועה, ואתה עלול לאבד זמן יקר וכסף.

כמו בכל מקצוע, ישנם סוכני נדל”ן מעולה שעושים דברים לפי הספר ואת אלה ירודים אשר לעגל פינות. כדי למנוע ניסיון רע, אתה צריך לעשות קצת מחקר לשאול הרבה שאלות.

למד שיעורים אלה עכשיו כדי לעזור לך לקבל החלטות טובות יותר מאוחר.

1. הוא לפעמים לעבוד עבור שני הצדדים

במדינות מסוימות, אותו סוכן הנדל”ן יכול לייצג גם את הקונה ואת המוכר בעסקה. זה נקרא סוכנות כפולה, ובעוד היא עשויה לזרז את העניינים בכך שהוא מאפשר לקונים ולמוכרים לתקשר עם אותו הסוכן, זה גם יכול להזמין התנגשויות חמורות של עניין. תחשוב על זה: קונים ומוכרים לעתים נדירות יש את אותן מטרות עבור עסקה, אז איך יכול סוכן אחד לעשות את מה שהכי טוב שניהם?

כאשר הם חושפים סוכנות כפול, כנדרש בחוק, סוכנים צריכים בזהירות להסביר מה תפסיד כל בהסכימו זה, אומר ריצ’רד הארטי, קונה בלעדי של סוכן ושיתוף הבעלים של הארטי Realty Group בהיילנד פארק, אילינוי.

אם אינך לשאול סוכן ישר אינו המספרת, ייתכן ביודעין לוותר נאמנות המוחלטת של הסוכן שלך ואת הציפייה כי הם מציינים בעיות עם הנכס או חוזה – הוא סיבות גדולות עבור קונים ומוכרים לכל יש הסוכן שלהם מלכתחילה.

2. הם לא יודעים מה הבית שלך שווה

סוכנים בודקים בדרך כלל המכירות האחרונות של בתים דומים ולתת לך את דעתם של ערך הבית שלך מבוסס על ניסיון, אבל זה לבד לא אמור להחליט המחיר המבוקש שלך.

סוכן רמאים עלול להגזים הערך אם הם חושבים שזה יהיה לשכנע את בעל הבית לחתום על סכם רישום, או להמעיט את זה אם הם חושבים שזה אומר מכירה מהירה, אומר דאג מילר, עורך דין מקרקעין באזור מיניאפוליס המנכ”ל לצרכן עורכים ב אמריקאי נדל”ן, ארגון ללא מטרות רווח לאומי.

שמאי מקרקעין מקצועי יכול לספק את המדויקות ביותר אומדן של שווי הבית . למרות שזה עלול לעלות בסביבות 300 $ או 400 $, מקבל אומדן לפני שאתה מכניס לביתך על השוק יכול לעזור לך לקבוע מחיר ריאלי.

3. העמלה שלהם היא סחירה

סוכני רישום עשויים לצפות ממך לקבל העמלה שלהם – בדרך כלל סביב 6% ממחיר המכירה – ללא עוררין, אבל אתה בהחלט לא צריך. למרות שזה עשוי להיות לא נוח, משא ומתן על שיעור העמלה הוא לגמרי בתוך זכויותיך, ויש לדון אותו לפני שחתם כל סוג של חוזה. התחל על ידי שאילת שאלות ספציפיות על כמה ילך ישירות הסוכן שלך ואת רמת השירות שאתה יכול לצפות בתמורת העמלה אמרה.

כאשר המשא ומתן, חשוב לדעת כי סוכני רישום בדרך כלל לפצל את העמלה עם הסוכן של הקונה. הם עשויים כל צריך לשלם חלק מהעמלה וכתוצאה חברת התיווך שלהם, כמו גם.

4. הם לא ממש בטוחים בית פתוח יעזור

למרות כמה סוכנים הרישום מתעקשים בתים פתוחים הם חיוניים, הסטטיסטיקות מספרות סיפור אחר: בשנת 2017, רק 7% מכלל הקונים נמצא ביתם החדש בבית הפתוח או מסימן בחצר, על פי האיגוד הלאומי של מתווכים (NAR) סקר.

קונים אשר לתזמן הצגות הם כמעט תמיד בדקה כלכלית, ביל Gasset, מתווך נדל”ן רי / מקס Executive Realty ב Hopkinton, מסצ’וסטס, אמר בהודעת דוא”ל. קוני בית פתוחים, מצד השני, אולי עדיין לא להיות preapproved ידי מלווה.

ואז יש את ההיבט הביטחוני. רוב המוכרים לא חושבים על העובדה שכל אחד יכול לבוא דרך הדלת של בית פתוח, אמר Gasset. “החיסרון הכי גרוע של בית פתוח הוא גניבה.”

בסופו של דבר, הבחירה להיות בעל בית פתוח היא שלך בלבד. לשקול את הסיכונים מול תגמולים היטב לפני שאתה מחליט.

השתתפות בית פתוח כקונה היא דרך טובה כדי לקבל כבול לתוך סוכנות כפולה, בזכות מדיניות NAR על “סרסרות גורם,” אומר מילר – למעשה, מי שנגרם לך לרכוש את הבית. הכלל אומר הסוכן מי ראשון מציג לך הביתה עתידך זכאי הוועדה המלאה.

אם אתה מציג בית פתוח ולהחליט להגיש הצעה, הזכיין יכול לקחת קרדיט על התעניינותך. “בלי שום אזהרה אליך, אתה פשוט ויתרו על זכותך לשכור סוכן משלך ולנהל משא ומתן שכרו,” אומר מילר. הימנע הצלבת קו דמיוני זה על ידי הקפדה על איך אתה בא במגע עם סוכן בית פתוח. אל תספק את שמך, לחתום על כל תיעוד או לדון דעתך על הבית עם הזכיין, אלא אם כן אתה צריך, אומר מילר. אם אתה באמת רוצה בית פתוח, לעזוב ולמצוא הסוכן של קונה אשר יכול לעזור לך להגיש הצעה.

5. ספקי השירות שלהם הם לא תמיד הכי טובים

מפקחים בית, עו”ד נדל”ן, חברת כותרת או ספק שירותים אחר שהוצעה על ידי הסוכן שלך היא לא תמיד האפשרות הטובה ביותר או הזולה ביותר. ספק מומלץ עשוי להיות מכר, או במקרים מסוימים, שמוכן לספק את הסוכן עם תמריץ ההפניה.

צרכנים צריכים לראיין מספר ספקי פוטנציאל ולהפוך החלטה משלהם על מי להעסיק, הארטי אומר.

בחר את סוכנת בזהירות

כדי להימנע מלעבוד עם הסוכן הלא הנכון, לא לשכור את הראשון אתה מדבר, גם אם הם לא “חבר של חבר.” קח את השלבים הבאים כדי לשלוט על המצב מההתחלה.

ראיון סוכני הנדל”ן מרובים. שאל כל מועמד כיצד הם מתכננים לעזור לך לקנות או למכור במחיר הטוב ביותר האפשרי. תמיד לבקש הפניות, מתבונן ברשימת העסקאות שלהם האחרונות ולשאול אם הם מוכנים לשאת ולתת עמלה שלהם.

השכרה עבור הכישורים בדיוק מה שאתה צריך. למרות שהם מסוגלים לעשות את שניהם הקנייה הצדדים למכור עסקה, סוכנים רבים מתמחים צד זה או אחר. שימוש זה היתרון שלך. אם אתה קונה, למצוא הסוכן של קונה אשר ייקח את הזמן כדי לעזור לכם למצוא בדיוק את מה שאתה מחפש. אם אתה מוכר, לחפש זכיין שיש לו היסטוריה של בהבאת מחיר טוב וסגירה על לוח זמנים.

קבל עו”ד הנדל”ן המעורב. למרות שלא תמיד נדרשים על פי חוק המדינה, שיש סקירת עו”ד עצמאית כל ההסכמים והחוזים יכולים להיות צעד חכם. בניגוד סוכנים, עורכי דין מקרקעין יכול לייעץ באופן חוקי על כל חלקי הסכם הרכישה, אומר מילר.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.