5 יעדים פיננסיים אתה חייב להגיע לפני 30

Home » Finance » 5 יעדים פיננסיים אתה חייב להגיע לפני 30

 5 יעדים פיננסיים אתה חייב להגיע לפני 30

כשאתה בשנות ה -20 שלך, אתה עובר הרבה שינויים. תוכל בוגר המכללה ולהתחיל את העבודה הראשונה שלך. ייתכן לעבור על עבודה שנייה ולעבוד דרכך במעלה סולם הקריירה. תוכל לחזור למקצוע כדי לקבל תואר שני. ייתכן להתחתן ולהקים משפחה. קשה להגדיר אבן דרך העשור הזה, משום שאנשים לוקחים נתיבי קריירה וחיים שונים. עם זאת, חמשת יעדים אלה יועילו לך לא משנים לאיזה כיוון אתה לוקח, אם אתה נשוי או רווק. אם אתה לוקח את פעולות הבאות ופעלת תכנית פיננסית, אתה תהיה על הדרך כדי להיות מוצלח כלכלית לאורך כל החיים שלך.

1. לצאת החוב

למרות שאתה לא תוכל לשלם את יתרת הלוואת סטודנט כולו שלך עד שאתה 30, אתה צריך לקחת את הצעדים הדרושים כדי להיות קרוב לעשות את זה. אתה יכול גם לנקות כל חוב כרטיס אשראי שאתה הרוס בתוך בית הספר, ולהתחיל לחסוך ותכנון, כך שאתה לא צריך ללוות כסף כדי לשלם עבור המכונית הבאה שלכם. כשאתה לנהל היטב את החוב ולשלם אותו, זה פותח דלתות עבור שלבי אחרים בחיים שלך, כמו בעלות על בית. קח את הזמן עכשיו כדי להגדיר תוכנית תשלום החוב, כך שאתה יכול לצאת החוב. אם יש לך את תשלומי הלוואת סטודנט גדולים, להסתכל לתוך אחת מהאפשרויות שיכלו לעזור לך חלק או את כל ההלוואות לסטודנטים שלך נסלחו.

2. לשמור על פרישה

החל התפקיד הראשון שלך, אתה צריך להתחיל לחסוך 15 אחוזים מההכנסה שלך עבור פרישה. אם אתה עושה את זה עם העבודה הראשונה שלך, אתה לא תחמיץ את הכסף, כי אתה רק מתחיל עם התקציב שלך. אם לחזור לבית הספר ולהפסיק לעבוד תוך אתם משתתפים, את הכסף בחשבון הפרישה שלך ימשיך לגדול, ואתה יכול להתחיל לתרום שוב לאחר שתקבל את התואר השני שלך. הקמת ההרגל הזה ולהפוך אותו בראש סדר העדיפויות אומר שאתה לא צריך לדאוג פרישה, ככל שמתבגרים.

3. שמור על מקדמה על חשבון הבית

מקדמת בית המקל זכאי לקבל משכנתא. זה גם נותן לך יותר כוח קנייה כדי למצוא את הבית הנכון בשכונה שאתה רוצה. בהתאם הבחירות בחיים שלך, אתה יכול לרכוש את הבית הראשון שלך בשנתי ה -20 שלך, או שאתה יכול לחכות עד שאתה עומד 30. זה תלוי במצב שלך, רווק או נשוי, ובחירות קריירה. עם זאת, לחסוך כסף זה יעזור לך להיות מוכן בבוא העת.

4. להתמקד בקריירה שלך

זוהי הזדמנות נפלאה להקים קריירה מוצקה. קח את הזמן כדי ליצור רשת מקצועית מוצקה לשקול את כל האופציות העומדות לרשותך. בשנות ה -20 שלך הם זמן מצוין לבדוק את האופציות השונות. אם אתה רווק, אתה יכול לעבור בערים שונות כדי להמשיך משרת החלומות שלך, ואתה גם יכול באמת להתמקד בהקמת מוניטין טוב. זה יכול לעזור לך אם אתה מחליט להתחיל לעבוד כיועץ או עצמאי כמו במצבך המשפחתי משתנה בעתיד.

5. לבסס הרגלים חזקים פיננסיים

קחו את הזמן, כי אתה בשנות ה -20 שלך כדי לבסס הרגלי כספיים טובים. משמעות הדבר היא ניהול האשראי שלך גם ולתקן טעויות כל כמו תשלומים מאוחר שביצעת בעבר. זה אומר יצירה ובעקבות התקציב שלך בכל חודש. זה גם אומר הקמת קרן חירום טובה שיכולים להתמודד עם דברים כמו פיטורי הפתעה או מחלה פתאומית. אם יש לך הרגלים אלה הוקמו, זה יהיה קל יותר להמשיך לנוע קדימה כמו חיים מקבלים יותר מסובכים עם ילדים, יחסים או מהלכי קריירה אחרים.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.