5 Biznesa Aizdevumu iespējas Bad Credit

Home » Credit and Debt » 5 Biznesa Aizdevumu iespējas Bad Credit

 5 Biznesa Aizdevumu iespējas Bad Credit

Big bankas nelabprāt aizdot naudu, lai cilvēkiem ar sliktu kredītu, kas iet uzņēmumiem too. Tātad, ja tu esi vajadzīgs finansējums, lai paplašinātu savu biznesu, jums ir meklēt iespējas ārpus tradicionālās aizdevumu.

Lai gan precīzs nogriešana atšķiras ar aizdevēju, slikta kredītu parasti ir jebkurš kredīta rezultāts zem 620. Bad kredītu izriet no kavētiem maksājumiem, parādu iekasēšanu, un, iespējams, pat valsts reģistriem, piemēram, īpašuma atgūšanas vai izslēdz. Jo vairāk negatīvu informāciju, kas jums ir uz jūsu kredīta ziņojumu, jo zemāka jūsu kredīta rezultāts būs. Jūsu bizness var ciest slikta kredītu, ja tas neizdodas, lai neatpaliktu kredīta saistības.

Ir biznesa aizdevumu iespējas sliktu kredītu, bet ir gatavi maksāt vairāk. Jūsu procentu likme ir piesaistīta jūsu kredīta score, tāpēc pat tad, ja jūs varat iegūt apstiprinātas biznesa aizdevumu ar sliktu kredītu, jūs, iespējams, būs jāmaksā augstākas procentu likmes. Tas palielina izmaksas aizņēmumiem.

Ir papildu finanšu dokumenti ir gatavi prezentēt. Spēja pierādīt, ka jūs varat atmaksāt savu aizdevumu var palīdzēt jums pārvarēt slikta kredīta rezultātu. Ja jūs varat parādīt konsekventu naudas plūsmu vai nodrošinājuma, ko piedāvāt, lai kā drošību, jums var būt vieglāk laiks kļūst jūsu kredīta pieteikumu apstiprināts. Daži biznesa aizdevumu iespējas sliktu kredītu var pieprasīt, lai jūs ir biznesa vismaz vienu gadu un ir minimālu gada ieņēmumiem.

Veikals Micro Loan

Mikroaizdevumus ir mazas, īstermiņa aizdevumi mazajiem uzņēmumiem vai tiem ar mazu kapitālu. Aizdevuma summa parasti ir mazāka par $ 50,000, lai viņi nav tik grūti, lai kvalificētos. ASV Small Business Administration piedāvā mikroaizdevumus, kas var tikt izmantoti darbam kapitāla vai inventāra iegādi. Mazās uzņēmējdarbības akta mikro aizdevumus nevar izmantot, lai iegādātos nekustamo īpašumu vai pārfinansēt esošo parādu. Daudzi krājaizdevu sabiedrības un bezpeļņas organizācijas piedāvā arī mikrokredītus, un var būt arī ierobežojumi, kā aizdevumi var tikt izmantoti.

Mikrokredītu, ja jūs atbilstat, ir viens no lētākajiem variantiem. Pārbaudiet Kiva par tiešsaistes mikroaizdevumu platformu.

Peer-to-Peer Kreditēšana

Peer-to-peer aizdevumu ir kreditēšanas veids, kad vairāki investori izmantot tiešsaistes tirgus, lai veicinātu vienu aizdevumu. Investori pārskatiet savu pieteikumu un savu profilu un izlemt, vai lai veicinātu jūsu aizdevumu. Kamēr jūsu aizdevums var finansēt vairāki investori, jums ir tikai viens aizdevumu un vienu ikmēneša maksājumu.

Pieteikšanās process ir ātrāks nekā ar tradicionālo aizdevumu, un jums var būt iespēja piekļūt jūsu kapitālu daudz ātrāk nekā tad, ja jums gāja cauri tradicionālās kreditēšanas procesā. Jums var būt personīgi garantētu aizdevumu, kas liek savas finanses riskam, ja uzņēmums nespēj atmaksāt aizdevumu. Iespējams, būs jāmaksā augstākas procentu likmes par aizdevumu, bet tas ir sagaidāms ar kādu no biznesa aizdevumu iespējas sliktu kredītu. Finansējums Circle, LendingClub un StreetShares ir daži peer-to-peer uzņēmējdarbības kreditēšanas iespējas, kas jāapsver.

Merchant Cash Advance

Ja Jums ir nepieciešama piekļuve naudu īsā laika sprīdī, komersants avansu var būt finansējums variants. Ar tirgotāja avansu, aizdevējs aizdevumiem ar naudas summu, balstoties uz jūsu paredzamo pārdošanas. Komersants naudas avansu jāatmaksā vienā no diviem veidiem. Jūs varat izvēlēties, lai būtu aizdevums atmaksāts no jūsu nākotnes kredītkaršu un debetkaršu pārdošanu. Vai arī jūs varat atmaksāt aizdevumu, ļaujot regulārus pārskaitījumus no sava bankas konta.

Pievērsiet uzmanību procentu likmēm tirgotāja avansu un uzturēšanās prom no avansu ar augstākām procentu likmēm, jo ​​īpaši tiem, kuriem ir GPL, kas trīs cipariem. Nav labumu maksājot pie jūsu naudas avansu agri, izņemot to, ka tas var uzlabot savu naudas plūsmu. Sazinieties ar savu tirdzniecības pakalpojumu sniedzēju, lai noskaidrotu, vai komersants naudas aizdevumi ir pieejami.

rēķins finansējums

Rēķins finansējums ļauj saņemt naudu no jūsu neapmaksātiem rēķiniem. Aizdevējs patiesībā iepērk neapmaksātas rēķinus, virzās jums daļu no parāda summas un turot uz daļu no kopējās summas, līdz rēķins tiek samaksāts. Aizdevēji būs apskatīt savu klientu maksājumu vēsturi, lai noteiktu iespējamību tiem maksājumu uz laiku apstiprināt finansējumu un noteikt likmes.

Procentu likmes var būt augsts, atkarībā no jūsu personīgo kredītu un klientu maksājumu laiku. Iknedēļas maksas uzkrājas uz aizdevumu, līdz tas ir jāatmaksā. Jums ir jāapsver interesi un maksu par iepriekš izlemt, vai tas ir dzīvotspējīgs risinājums jūsu uzņēmumu finansēšanai. Lendio un Fundbox ir divi uzņēmumi, kas piedāvā rēķinu finansējumu.

Uzdot draugiem un ģimeni

Atkarībā no summas, jums ir nepieciešams aizņemties, jums var būt iespēja iekļūt jūsu draugiem un ģimenes locekļiem, lai iegūtu naudu, jums ir nepieciešams, lai jūsu biznesu. Trūkums ir tas, ka jums var būt vairāki aizdevumi atmaksāt. Jums ir arī apsvērt ietekmi uz jūsu attiecībām, ja jūsu bizness neizdodas, un jūs nevarat atmaksāt savu aizdevumu. Jūs varat aizsargāt gan cilvēkus, iegūstot aizdevuma līgumu rakstiski. Jūsu ģimenes loceklis var runāt ar nodokli profesionāls par ietekmi ieguldīt savā biznesā, nevis sniedzot jums aizdevumu.

Šī iespēja var nodrošināt nodokļu norakstīšanu, ja biznesa neveiksmes.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.