5 Easy Ways to Build hädaolukordade fond

Home » Budgeting » 5 Easy Ways to Build hädaolukordade fond

 5 Easy Ways to Build hädaolukordade fond

Tead sa peaks olema raha kõrvale panna hädaolukordade, kuid sa ei ole päris kindel, kuidas see juhtub. Ehk olete juba tegutsevate range eelarve; võibolla olete proovinud kokkuhoiu prioriteet enne ja ebaõnnestus.

Kuidas te suudate maksta oma igakuised arved ja ikka on piisavalt jäänud kõrvale panna mustadeks päevadeks? Siin on viis lihtsat võimalust ehitada hädaolukorras hoiukassa, sõltumata oma praeguse sissetulekuga.

1. Salvesta Esimese, mitte tagantjärele

Esimene trikk kokkuhoid on mitte oodata ja näha, kui palju sa “on jäänud” lõpus kuu, vaid pigem ” maksma ise esimese .” Alguses kuu (või iga kord saad maksta), kõrvale panema teatud suunas oma erakorralise kokkuhoid enne kui midagi tegema.

Kui see raha on turvaliselt oma hoiuarve, sa ei saa kiusatus kulutada seda kõik muud asjad, mis kipuvad tulema.

2. seada ja unusta see

Võtke asju üks samm edasi automatiseerimine oma säästud, et vähendada tõenäosust inimlik viga (või nõrkus). Seadistage automaatne ülekanne oma kontrolli oma hoiuarve alguses iga kuu (või iga kord kui sa Palk) seega ei ole võimalus teid unustada panna see raha kõrvale ega kasuta seda teiste asju.

3. Kätkö oma ülelaekumise

Pidättele kulutama lisaraha, mis tuleb. Kui teil tagasimakse vaadata, maksutagastuse või isegi $ 20 sünnipäevakaardi oma vanatädi Patricia, Kätkö see kohe oma erakorralise hoiukassa.

Kuna te ei lugedes selle raha osana oma kuu eelarve, saate vaevalt jäta seda ja iga väike juhuslik aitab teid lähemale oma säästud eesmärk.

4. Slash oma eelarve

Vabastage lisaraha kokkuhoid võttes punane marker oma eelarve ja korrastamist nii palju rasva kui võimalik.

Kas te tõesti vaja maksta neile 700-tv kanalid?

Kas tõesti on vaja süüa 3 korda nädalas? Iga natuke saate kärpida oma kuu eelarve annab sulle rohkem raha saab panna suunas oma hädaolukordade fond. Kasutage neid eelarvestamine töölehed leida võimalusi, kuidas säästa.

5. Olgu oma raha kasvatada

Veenduge, et raha sa säästa töötab teie jaoks, pannes selle suure saagikuse hoiuarve, rahaturu konto või CD kus see võib kasvada ja teile veelgi rohkem raha mööda teed. Iga ekstra dollar loeb, nii et veenduge, et te saate maksimaalset tulu oma investeeringuid.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.