5 finansinius tikslus Jūs turite pasiekti Prieš 30

Home » Finance » 5 finansinius tikslus Jūs turite pasiekti Prieš 30

 5 finansinius tikslus Jūs turite pasiekti Prieš 30

Jei esate savo 20s, jūs einate per daug pokyčių. Jūs baigs koledžą ir pradėti savo pirmąjį darbą. Jūs galite pereiti į antrą darbą ir dirbti savo kelią iki karjeros laiptais. Galite grįžti į aukštosios mokyklos gauti magistro laipsnį. Jūs galite susituokti ir sukurti šeimą. Sunku nustatyti gaires dėl šios dešimtmetį, nes žmonės imasi įvairių karjeros ir gyvenimo kelius. Tačiau šie penki tikslai bus naudinga jums, nesvarbu, kokia kryptimi jūs imtis, ar esate vedęs ar nevedęs. Pavartojus per šiuos veiksmus ir sekite finansinį planą, jums bus pakeliui į būdamas finansiškai sėkmingas visą savo gyvenimą.

1. išeiti iš skolos

Nors jums gali būti suteikta galimybė sumokėti visą savo studentų paskolų balansą laiko esate 30, turėtumėte imtis priemonių, reikalingų, kad būtų artimas daryti. Jūs taip pat gali išvalyti bet kokį kredito kortelės skola, kad jūs sunyko iki mokyklos, ir pradėkite taupyti ir planuoti taip, kad jums nereikia skolintis pinigų, kad sumokėti už savo kitą automobilį. Kai jums valdyti savo skolos gerai ir mokėti jį išjungti, jis atveria duris už kitus veiksmus, į savo gyvenimą, tarsi turinti namus. Laiko dabar įsteigti skolos mokėjimo planą taip, kad jūs galite gauti iš skolos. Jei turite didelį studentų paskolų mokėjimus, pažvelgti į vieną iš variantų, kuris gali padėti jums turėti kai kuriuos arba visus savo studentų paskoloms atleista.

2. taupyti pensijai

Nuo savo pirmojo darbo, jums turėtų pradėti taupyti 15 procentų savo pajamų išėjus į pensiją. Jei jūs tai darote su savo pirmąjį darbą, jums bus ne miss pinigų, nes jūs tik pradedate su savo biudžeto. Jei galvą atgal į mokyklą ir nustoti veikti, o jūs lankyti, The savo pensijų sąskaitą pinigai bus nuolat auga, ir jūs galite pradėti iš naujo prisidėti Gavę magistro laipsnį. Steigimo šio įpročio ir padaryti jai prioritetą reiškia, kad jūs neturite jaudintis dėl išėjimo į pensiją, kaip jūs senės.

3. Išskyrus atvejus, įmoka pagrindiniame

Įmoka už namuose lengviau gauti hipotekos. Ji taip pat suteikia jums daugiau perkamąją galią rasti tinkamą namo kaimynystėje, kad jūs norite. Priklausomai nuo jūsų gyvenimo pasirinkimų, galite įsigyti savo pirmąjį būstą savo 20s, arba galite palaukti, kol jūs esate apie 30. Tai priklauso nuo jūsų situacijos, vieną arba vedęs, ir karjeros pasirinkimą. Tačiau taupymo šiuos pinigus padės jums būti pasirengusi, kai ateis laikas.

4. sutelkti dėmesį į savo karjerą

Tai puikus laikas sukurti tvirtą karjerą. Paimkite laiko sukurti tvirtą profesionalų tinklą ir apsvarstyti visus variantus, kurie yra prieinami jums. Jūsų 20s yra puikus laikas išnagrinėti įvairias galimybes. Jei esate vienišas, galite pereiti prie skirtingų miestų siekti savo svajonių darbą, ir jūs taip pat tikrai gali sutelkti dėmesį sukurti gerą reputaciją. Tai gali padėti jums, jei jūs nuspręsite pradėti dirbti kaip konsultantas ar Dirbantis kaip jūsų šeimos padėtis keičiasi ir ateityje.

5. Nustatyti tvirtus finansinius įpročius

Laiko, kad esate savo 20s užmegzti gerus finansinius įpročius. Tai reiškia valdyti savo kredito ir ir nustatantis jokių klaidų, pavyzdžiui, pavėluotus mokėjimus kad jūs turite padaryti praeityje. Tai reiškia, kuriant ir po savo biudžetą kas mėnesį. Tai taip pat reiškia sukurti gerą neatidėliotinos pagalbos fondo, kuris gali apdoroti dalykų, pavyzdžiui, netikėtai atleidimas ar staigaus ligos. Jei turite įkurta šių įpročių, tai bus lengviau judėti pirmyn, nes gyvenimas tampa sudėtingesnis su vaikais, ryšius ar kitų karjeros juda.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.