5. Finanšu mērķi, kurus jāsasniedz pirms 30

Home » Finance » 5. Finanšu mērķi, kurus jāsasniedz pirms 30

 5. Finanšu mērķi, kurus jāsasniedz pirms 30

Kad esat savā 20s, jums iet cauri daudz izmaiņas. Jūs beidz koledžu un sākt savu pirmo darbu. Jūs varat pāriet uz otru darbu un strādāt savu ceļu augšup pa karjeras kāpnēm. Jūs varat atgriezties absolvents skolā, lai iegūtu maģistra grādu. Jūs varat precēties un dibināt ģimeni. Ir grūti noteikt atskaites punktus, lai šajā desmitgadē, jo cilvēki izvēlas atšķirīgas karjeras un dzīves ceļu. Tomēr šie pieci mērķi būs ieguvēji jums vienalga, kurā virzienā Jūs lietojat, vai esat precējies vai neprecējies. Ja esat lietojis šos soļus un sekot finanšu plānu, jums būs pa ceļam uz to finansiāli veiksmīgs visu savu dzīvi.

1. izkļūt no parādiem

Kaut arī jums var nebūt spējīgi apmaksāt visu studentu kredīta atlikumu līdz brīdim, kad ir 30, jums vajadzētu veikt pasākumus, kas vajadzīgi, lai būtu tuvu dara to. Jūs varat arī skaidrs jebkuru kredītkaršu parādu, ka jūs wracked up skolā, un sākt taupīt un plānot tā, ka jums nav nepieciešams aizņemties naudu, lai samaksātu par savu nākamo auto. Kad jums pārvaldīt savu parādu labi un maksāt to off, tas atver durvis uz citu posmu savā dzīvē, piemēram, kam pieder mājas. Veikt laiks, tagad izveidot parādu maksājumu plānu, lai jūs varētu izkļūt no parādiem. Ja jums ir liels students kredītmaksājumus, ieskatīties vienā no variantiem, kas var palīdzēt jums ir dažas vai visas jūsu studentu aizdevumu piedoti.

2. Saglabāt Pensiju

Sākot ar savu pirmo darbu, jums vajadzētu sākt ietaupīt 15 procentus no jūsu ienākumiem pensionēšanās. Ja jūs darīt to ar savu pirmo darbu, jums nav garām naudu, jo jums ir tikai sākot no ar savu budžetu. Ja tu dodies atpakaļ uz skolu un pārtraukt darbu, kamēr tu apmeklē, nauda savā pensijas kontā turpinās pieaugt, un jūs varat sākt no jauna ieguldījumu tam, kad jūs saņemsiet savu maģistra grādu. šis ieradums izveide un padarot to par prioritāti nozīmē, ka jums nebūs jāuztraucas par pensionēšanās, kā Jums vecāki.

3. Izņemot gadījumus, kad pirmā iemaksa uz mājām

Iemaksas apmaksai mājās ir vieglāk pretendēt uz hipotēku. Tas arī dod jums lielāku pirktspēju, lai atrastu pareizo mājas apkārtnē, kuru vēlaties. Atkarībā no jūsu dzīves izvēli, jūs varat iegādāties savu pirmo mājokli savā 20s, vai arī jūs varat gaidīt, kamēr jūs esat par 30. Tas ir atkarīgs no situācijas, vienu vai precējies, un karjeras izvēli. Tomēr ietaupot šo naudu palīdzēs jums būs gatavs, kad pienāks laiks.

4. Koncentrēšanās uz savu karjeru

Tas ir lielisks laiks, lai izveidotu stabilu karjeru. Veikt laiks, lai izveidotu stabilu profesionālo tīklu, un apsvērt visas iespējas, kas ir pieejamas uz Jums. Jūsu 20s ir lielisks laiks, lai izpētītu dažādas iespējas. Ja Jums ir viens, jūs varat pāriet uz dažādām pilsētām, lai sasniegtu savu sapņu darbu, un jūs varat arī patiešām koncentrēties uz izveidot labu reputāciju. Tas var palīdzēt jums, ja jūs nolemjat, lai sāktu strādāt kā konsultants vai freelancing kā jūsu ģimenes stāvoklis mainās nākotnē.

5. Izveidot spēcīgu finansiālo ieradumi

Veikt laiks, ka esat savā 20s, lai izveidotu labus finanšu paradumus. Tas nozīmē, ka pārvaldīt savu kredītu labi un izlabot jebkādas kļūdas, piemēram, novēlotiem maksājumiem, kas jums ir veikuši pagātnē. Tas nozīmē radīt un pēc jūsu budžetu katru mēnesi. Tas nozīmē, ka arī izveidot labu ārkārtas fondu, kas var rīkoties ar lietām, piemēram, pārsteiguma layoff vai pēkšņas slimības. Ja jums ir konstatēts, šie ieradumi, tas būs vieglāk saglabāt pārvietojas uz priekšu, jo dzīve kļūst sarežģītāka ar bērniem, attiecībām vai citām karjeras kustas.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.