5 Inconvenient patiesības par nekustamā īpašuma aģentu

Home » Real Estate » 5 Inconvenient patiesības par nekustamā īpašuma aģentu

5 Inconvenient patiesības par nekustamā īpašuma aģentu

Pārstāvji var būt palīdzību – vai kavēklis – pirkšanas un pārdošanas braucienam. Šeit ir dažas lietas, kas jāzina, pirms jūs nolīgt vienu.

Pērkot vai pārdodot mājas ir iespējams lielākais finanšu darījums jūs kādreiz pabeigta. Nekustamā īpašuma aģenti var jums caur procesu, bet nolīgt nepareizu vienu, un jūs varētu zaudēt dārgo laiku un naudu.

Tāpat kā ar jebkuru profesiju, ir top-iecirtums nekustamā īpašuma aģenti, kas darīt lietas ar grāmatu un viduvēja tie, kuri sagriezti stūros. Lai izvairītos no slikta pieredze, jums ir nepieciešams darīt kādu pētījumu un uzdot daudz jautājumu.

Uzzināt šos mācību tagad, lai palīdzētu jums pieņemt labākus lēmumus vēlāk.

1. Viņi dažreiz strādā abām pusēm

Dažās valstīs, pats nekustamā īpašuma aģents var pārstāvēt gan pircējs un pārdevējs kādā darījumā. To sauc par divkāršu aģentūra, un, lai gan tas var paātrināt lietas pat, ļaujot pircējiem un pārdevējiem, lai sazinātos ar to pašu līdzekli, tā arī var uzaicināt interešu nopietnus konfliktus. Padomā par to: Pircēji un pārdevēji reti ir tādas pašas mērķus darījumu, tā kā var viens aģents darīt to, kas ir labākais, lai gan?

Kad viņi atklāj dual aģentūra, kā to prasa likums, aģenti rūpīgi izskaidrot, ko jūs zaudē piekrītot tam, saka Ričards Harty, ekskluzīva pircēja aģents un līdzīpašnieks Harty Realty grupas Highland Park, Illinois.

Ja jums nav lūgt un negodīga aģents nav pateikt, jūs neapzināti atmest savu aģenta nedalītu uzticību un paļāvību, ka tie būs norādīt problēmas ar īpašumu vai līgums – gan lieli iemesli pircējiem un pārdevējiem, lai katram ir savu aģentu, pirmajā vietā.

2. Viņi nezina, ko jūsu māja ir vērts

Aģenti parasti apskatīt pēdējos pārdošanas līdzīgu māju un sniegt jums savu viedokli par jūsu mājas vērtību, balstoties uz pieredzi, bet tas vien nevar izlemt jūsu lūdzot cenu.

Melīgi aģents var pārspīlēt vērtību, ja viņi domā, ka būs pārliecināt homeowner parakstīt ierakstu līgumu, vai nepietiekami, ja viņi domā, tas nozīmē, ātri pārdot, saka Doug Miller, nekustamo īpašumu attorney Mineapolisas zonā un izpilddirektors patērētāju advokāti amerikāņu Real Estate, valsts bezpeļņas organizācija.

Profesionāla nekustamā īpašuma vērtētājs var sniegt visprecīzāko novērtējumu mājas vērtību . Lai gan tas var maksāt ap $ 300 vai $ 400, iegūt novērtējumu, pirms jūs nodot savu māju tirgū var palīdzēt jums noteikt reālu cenu.

3. To komisija ir apgrozāmi

Ierakstu līdzekļi var sagaidīt jūs pieņemt savu komisiju – kopumā aptuveni 6% no pārdošanas cenas – bez jautājumu, bet jūs, protams, nav. Lai gan tas var būt neērti, sarunas komisijas likmi ir pilnīgi jūsu tiesības, un jums vajadzētu apspriest to pirms parakstīšanas jebkāda veida līgumu. Sākt uzdodot konkrētus jautājumus par to, cik daudz dosies tieši uz jūsu aģentu un pakalpojumu līmeni jūs varat sagaidīt apmaiņā pret minētās komisijas.

Kad sarunas, ir svarīgi zināt, ka sarakstā aģenti parasti sadalīt komisiju ar pircēja aģents. katrai no tām var būt jāmaksā daļa no iegūtajiem komisijas savu brokeru firma, kā arī.

4. Tie nav īsti pārliecināts atvērtā māja palīdzēs

Kaut arī daži sarakstā aģenti uzstāt atvērt mājas ir ļoti svarīgi, statistika pastāstīt cits stāsts: 2017. gadā, tikai 7% no pircēju atrada savu jauno mājas atklātā mājā vai pagalmā zīmi, saskaņā ar Nacionālā asociācija Realtors (NAR) apsekojums.

Pircēji, kas ieplāno rādītājus gandrīz vienmēr finansiāli pārbaudīti, Bils Gasset, nekustamo īpašumu Re / Max izpilddirektora Realty in Hopkinton, Massachusetts, teica e-pastu. Atvērt mājas pircējiem, no otras puses, iespējams, vēl nevar iepriekš apstiprināts ar aizdevēju.

Un tad tur ir drošības aspekts. Lielākā daļa pārdevēji nekad domāt par to, ka ikviens var nākt caur durvīm atvērto durvju, Gasset teica. “Sliktākais negatīvie atklātā mājai ir zādzība.”

Galu galā, izvēle ir atvērta māja ir jūsu viens. Nosver risku salīdzinot atlīdzību uzmanīgi, pirms jūs nolemjat.

Apmeklējot atvērto māju kā pircējs, ir labs veids, kā iegūt sasieta uz dubulto aģentūra, pateicoties NAR politiku par “iegūšanu iemesls,” Miller saka – faktiski, kurš izraisa jums sagādāt mājās. Noteikums saka, aģents, kurš pirmais iepazīstina jūs ar jūsu nākotnes mājās ir tiesības uz pilnu komisijas.

Ja jūs apskatīt atvērto māju un nolemj sagatavot piedāvājumu, uzskaitot aģents var ņemt kredītu par jūsu interesi. “Bez brīdinājuma, lai jums, jūs tikko konfiscē savas tiesības īrēt savu aģentu un apspriest savu maksu,” Miller saka. Izvairieties šķērsojot pār šo iedomātas līnijas, raugoties par to, kā jūs iesaistīties ar atvērtu mājas aģents. Nelietojiet norādiet savu vārdu, parakstīt nevienu dokumentu vai apspriest savu viedokli par māju ar aģenta, ja jums ir, Miller saka. Ja jūs patiešām vēlaties atvērto māju, atstāt un atrast pircēja aģents, kas var palīdzēt jums veikt piedāvājumu.

5. To pakalpojumu sniedzējiem ne vienmēr ir labākais

Mājas inspektors, nekustamo īpašumu attorney, virsraksts uzņēmums vai cits pakalpojumu sniedzējs, jūsu aģents ierosināja ne vienmēr ir labākais vai visizdevīgāko cenu. To ieteicams sniedzējs var būt paziņa, vai dažos gadījumos, kas vēlas sniegt aģents ar stimulu, kad tas iesniegts.

Patērētājiem vajadzētu intervēt vairākus iespējamos pakalpojumu sniedzējus un padarīt savu lēmumu par to, kam darbā, Harty saka.

Izvēlies savu nekustamo īpašumu aģents uzmanīgi

Lai izvairītos no darba ar nepareizu līdzekli, nav darbā pirmo vienu jūs runāt, pat tad, ja viņi ir “draugs draugam”. Veiciet šīs darbības, lai kontrolētu situāciju no paša sākuma.

Intervija vairākus nekustamā īpašuma aģentiem. Lūdziet katru kandidātu, kā viņi plāno palīdzēt jums pirkt vai pārdot par labāko iespējamo cenu. Vienmēr lūgt norādes, apskatīt sarakstu saviem nesenajiem darījumiem, un jautāt, ja viņi vēlas apspriest savu komisiju.

Noma par precīzu prasmēm jums ir nepieciešams. Pat ja viņi spēj darīt gan pirkšanas un pārdošanas pusēm darījumā, daudzi darbinieki specializējas vienu pusi vai otru. Izmantojiet šo, lai jūsu priekšrocības. Ja iegādājaties, atrast pircēja aģents, kurš būs veikt laiku, lai palīdzētu jums atrast tieši to, ko jūs meklējat. Ja jūs pārdodat, meklēt aģenta, kurš ir vēsture ienesot labu cenu, un noslēguma grafiku.

Saņemiet nekustamo īpašumu attorney iesaistīts. Lai gan ne vienmēr pieprasa valsts tiesību akti, ar neatkarīgu advokāts pārskatīt visas vienošanās un līgumi var būt gudrs gājiens. Atšķirībā no aģentiem, nekustamā īpašuma advokāti var likumīgi sniegt konsultācijas par visām daļām, pirkuma līgumu, Miller saka.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.