5 Inconvenient Tõde About Kinnisvarabürood

Home » Real Estate » 5 Inconvenient Tõde About Kinnisvarabürood

5 Inconvenient Tõde About Kinnisvarabürood

Agendid võib olla abi – või takistust – ostu- ja müügi reisi. Siin on mõned asjad, mida teada enne palgata üks.

Ostmine või müümine kodu on tõenäoliselt suurim rahaline tehing teid kunagi valmis. Kinnisvaramaaklerid juhendab teid läbi protsessi, kuid palgata vale, ja võid kaotada väärtuslikku aega ja raha.

Nagu iga elukutse on tipptasemel kinnisvaramaaklerid, kes teevad asju, mida raamat ja läiketa need, kes lõigatud nurkadega. Et vältida halbu kogemusi, mida pead tegema mõned uuringud ja küsida palju küsimusi.

Lugege need õppetunnid nüüd, et aidata teil teha paremaid otsuseid hiljem.

1. Nad mõnikord töötavad mõlemad pooled

Mõnes riigis, sama kinnisvaramaakler saab esindada nii ostja ja müüja tehingus. Seda nimetatakse dual selts, ja kuigi see võib protsessi kiirendada, võimaldades ostjate ja müüjate suhelda sama agent, samuti võib kutsuda tõsiseid huvide konflikte. Mõtle sellele: Ostjad ja müüjad on harva sama eesmärgid tegeleda, nii et kuidas saab üks agent teha, milline on parim nii?

Kui nad avalikustada dual selts, nagu seadus nõuab, agendid peavad hoolikalt selgitada, mida saate kaotab sellega nõustudes, ütleb Richard Harty, eksklusiivne ostja agent ja kaasomanik Harty Realty Group Highland Park, Illinois.

Kui sa ei küsi ja ebaaus agent ei ütle, siis võib teadmatult loobuma oma agendi jagamatu lojaalsus ja ootus, et nad märgivad küsimusi vara või lepingu – nii suur põhjused ostjate ja müüjate iga on oma agent esiteks.

2. Nad ei tea, mida teie maja on väärt

Agendid tavaliselt vaadata viimastel müügil samalaadsed kodudes ja teile oma arvamust oma kodu väärtus kogemuste põhjal, kuid see üksi ei tohiks otsustada oma paludes hind.

Petlik agent võib liialdada väärtus, kui nad arvavad, et see veenda majaomanik kirjutama loetletakse lepingu või alahinnata seda, kui nad arvavad see tähendab, kiire müük, ütleb Doug Miller, kinnisvara advokaat Minneapolis ala ja tegevdirektor Consumer pooldab Ameerika Real Estate, riikliku mittetulundusühing.

Professionaalne Kinnisvarahindaja võib pakkuda kõige täpsem prognoos kodu väärtus . Kuigi see võib maksta umbes $ 300 või $ 400, saad hinnangu enne paned oma maja turul aitab teil seada realistlikke hinnaga.

3. Nende komisjon kokkuleppel

Loetletakse ained võivad oodata, et võtaksite oma komisjonitasu – tavaliselt umbes 6% müügihinnast – kahtlemata, kuid te kindlasti ei pea. Kuigi see võib olla ebamugav, läbirääkimisi vahendustasu määr on täiesti teie õigusi, ja arutage seda enne allkirjastamist mingit lepingut. Alusta spetsiaalsete küsimuste kohta, kui palju läheb otse oma esindaja ja teeninduse tase võite oodata vastutasuks nimetatud vahendustasu.

Kui läbirääkimisi, on oluline teada, et loetletakse ained tavaliselt jagatud komisjonile ostja agent. Nad võivad iga pea maksma osa saadud komisjonitasu nende maaklerifirma, samuti.

4. Nad ei ole tegelikult kindel avatud maja aitab

Kuigi mõned kirje ained nõudma avatud maja on oluline, statistika ütle teine ​​lugu: 2017. aastal vaid 7% ostjatest leidnud oma uue kodu juures avatud maja või õue märk, vastavalt National Association of Vahendamine (NAR) uuring.

Ostjad, kes ajastada näitamise on peaaegu alati rahaliselt kontrollitud, Bill Gasset, kinnisvaramaakler kell Re / Max Executive Realty Hopkinton, Massachusetts, ütles talle. Avatud uste ostjad, teiselt poolt, ei pruugi olla veel kinnitatud eelnevalt laenuandja.

Ja siis seal on turvalisuse aspekt. Enamik müüjad kunagi mõelda, et keegi võib tulla läbi ukse avatud maja, Gasset ütles. “Halvim negatiivsed avatud maja on vargus.”

Lõppkokkuvõttes valik on avatud maja on sinu üksi. Kaaluma riskide versus premeerib hoolikalt, enne kui otsustada.

Käivad avatud maja kui ostja on hea võimalus saada roped kahesuguse ameti tänu NAR poliitika kohta “hankimise põhjus,” Miller ütleb – tegelikult, kes põhjustas teil soetada koju. Reegel ütleb agent, kes esimese tutvustab teile teie tulevikus kodu on õigus täielikult komisjonitasu.

Kui vaatate avatud maja ja otsustada teha pakkumist, mis on nimekirjades agent saab võtta laenu oma huvi. “Ilma igasuguse hoiatuseta, sa just minetatud oma õigust palgata oma agent ja läbirääkimisi tema eest,” Miller ütleb. Vältida üle piiri see mõtteline joon, olles ettevaatlik, kuidas te suhelda avatud maja agent. Ära anda oma nimi, allkiri kõik dokumendid või arutada oma arvamust maja kirjega esindaja, kui sa pead, Miller ütleb. Kui sa tõesti meeldib avatud maja, lahkuda ja leida ostja esindaja, kes aitab teil teha pakkumist.

5. Nende pakkujad ei ole alati parim

Kodu inspektor, kinnisvara advokaat, pealkiri ettevõte või muu teenusepakkuja poolt soovitatud agent ei ole alati parim või kõige odavam variant. Nende soovitatav pakkuja võib olla tuttav, või mõnel juhul valmis andma agent stiimuli, et pöördumisest.

Tarbijad peaksid intervjuu võib osutada mitu ja teha oma otsuse, kellest palgata, Harty ütleb.

Vali oma kinnisvaramaakler hoolikalt

Et vältida töötavad vales agent, ei palgata esimene räägite, isegi kui nad on “sõber sõber.” Võtke neid samme, et kontrollida olukorda algusest.

Intervjuu mitu kinnisvaramaaklerid. Küsi iga kandidaat, kuidas nad kavatsevad aidata teil osta või müüa parima võimaliku hinnaga. Alati taotleda viited, vaadata nimekirja oma hiljutiste tehingute ja küsida, kas nad on nõus läbirääkimisi oma komisjonitasu.

Laenutus täpse oskusi, mida vajate. Kuigi nad ei suuda teha nii ostu ja müügi poolele tehingu paljud ained spetsialiseerunud ühe või teise poole. Kasutage seda oma eelise. Kui sa osta, leida ostja agent, kes võtan aega, et aidata teil leida täpselt, mida te otsite. Kui müüte, otsida kirje agent, kes on esinenud toomisel hea hinna ja sulgemise ajakava.

Saa Kinnisvaraadvokaat kaasatud. Kuigi mitte alati vajalik riigi õigusega, võttes sõltumatu advokaat läbivaatamise kõik kokkulepped ja lepingud võivad olla tark liikuda. Erinevalt ained, kinnisvara advokaadid õiguslikult nõu kõikide osade ostu-müügi lepingu, Miller ütleb.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.