5 Nepatogus tiesos apie nekilnojamojo turto agentų

Home » Real Estate » 5 Nepatogus tiesos apie nekilnojamojo turto agentų

5 Nepatogus tiesos apie nekilnojamojo turto agentų

Agentai gali būti Pagalba – ar kliūtį – į pirkimo ir pardavimo kelionę. Štai keletas dalykų, kuriuos reikia žinoti prieš jums samdyti vieną.

Perkant ar parduodant būstą tikėtina didžiausia finansinių sandorių jūs kada nors baigtas. Nekilnojamojo turto agentai gali padėti jums per procesą, tačiau samdyti klaidingą vieną, ir jūs galite prarasti brangų laiką ir pinigus.

Kaip ir su bet profesija, yra geriausios nekilnojamojo turto agentai, kurie daro dalykus knygos ir blausus tie, kurie apkarpo. Norėdami išvengti blogos patirties, ką jums reikia padaryti kai kuriuos tyrimus ir užduoti daug klausimų.

Sužinokite šias pamokas dabar, siekiant padėti jums priimti geresnius sprendimus vėliau.

1. Jie kartais dirba abiejų pusių

Kai kuriose valstybėse, tas pats nekilnojamojo turto agentas gali atstovauti tiek pirkėjui, tiek pardavėjui, atlikdamas sandorį. Tai vadinama dvigubo agentūra, ir nors tai gali pagreitinti leidžiant pirkėjai ir pardavėjai bendrauti su ta pačia medžiaga, ji taip pat gali pakviesti rimtų interesų konfliktus. Pagalvokite apie tai: Pirkėjai ir pardavėjai retai turi tuos pačius tikslus sandorį, todėl, kaip vienas agentas gali daryti tai, ką geriausiai tinka tiek?

Kai jie atskleidžia dvigubą agentūra, kaip to reikalauja įstatymai, agentai turi atidžiai paaiškinti, kas jums netenka sutikdama jį, sako Richard Harty, išskirtinis pirkėjo agentas ir bendrai savininkas Harty Realty Group Highland Park, Ilinojus.

Jei neturite paklausti ir nesąžiningas agentas nepasako, galite nesąmoningai pasiduoti savo agento neskaidyti lojalumą ir lūkesčius, kad jie yra pažymėjęs, problemų su turtu ar sutarties – abu dideli priežastys pirkėjų ir pardavėjų kiekvienas turi savo agento į pirmąją vietą.

2. Jie nežino, ką jūsų namuose yra verta

Agentai paprastai pažvelgti pastaraisiais pardavimų panašių namus ir duoti jums savo nuomonę apie jūsų namo vertę, remiantis patirtimi, bet, kad vien neturėtų nuspręsti savo prašoma kaina.

Apgaulingas agentas gali išpūsti vertę, jei jie mano, kad tai bus įtikinti namą pasirašyti sutartį listing arba sumenkinti, jei jie mano, kad tai greitai parduoti, sako Dougas Milleris, nekilnojamojo turto prokuroras į Minneapolis rajone ir vykdomojo direktoriaus vartotojų advokatai nekilnojamojo turto Amerikos, nacionalinio nepelno organizacija.

Profesionalus nekilnojamojo turto vertintojas gali suteikti tiksliausią įvertį namų vertę . Nors tai gali kainuoti apie $ 300 ar $ 400, gaunate žinutę vertinimą prieš įdėdami savo namus rinkoje gali padėti jums nustatyti realų kainą.

3. Jų Komisija sutartinė

Įrašų agentai gali tikėtis jums priimti savo komisinius – paprastai apie 6% pardavimo kaina – be jokios abejonės, bet jūs tikrai neturite. Nors ji gali būti nemalonus, derybų komisinis mokestis yra visiškai per savo teises, ir jūs turėtumėte aptarti prieš pasirašant bet kokią sutartį natūra. Pradėkite klausia konkrečius klausimus apie tai, kiek bus eiti tiesiai į savo agento ir paslaugų lygį, galite tikėtis mainais už minėtos komisijos.

Derantis, svarbu žinoti, kad sąrašo atstovai paprastai padalinti Komisijai pirkėjo agentas. Kiekviena iš jų gali tekti mokėti gaunama komisijos dalį jų maklerio įmonės, taip pat.

4. Jie yra tikrai ne tikri, atviras namas padės

Nors kai biuletenyje agentai reikalauti atvirų durų yra gyvybiškai svarbūs, statistika papasakoti vieną istoriją: 2017, tik 7% pirkėjų rado savo naujus namus ne atvirą namuose ar kieme ženklas, atsižvelgiant į nacionalinės asociacijos Nekilnojamas (NAR) apklausa.

Pirkėjų, kurie planuotumėte rodymu beveik visada finansiškai patikrinami Billas Gasset, maklerio ne RE / MAX vykdomosios Realty HOPKINTON, Massachusetts, sakė elektroniniu paštu. Atviri namai pirkėjai, kita vertus, gali dar būti preapproved pagal skolintojui.

Ir tada ten saugumo aspektas. Dauguma pardavėjų niekada galvoti apie tai, kad kiekvienas gali ateiti per atvirą namo durų, Gasset pasakė. “Blogiausia neigiama atvirą namo yra vagystė”.

Galų gale, pasirinkimas turėti atvirą namas yra tavo vienas. atidžiai pasverti lyginant su nauda riziką, prieš jums nuspręsti.

Dalyvavimas atvirą namą kaip pirkėjas yra geras būdas gauti roped į dvigubą agentūra, dėka NAR politiką apie “Perkantieji priežastis,” Miller sako – iš tikrųjų, kas sukelia jums įsigyti savo namus. Taisyklė sako agentas, kuris pirmą kartą supažindina jus su savo ateities namuose turi teisę į visišką komisijos.

Jei peržiūrėti atvirą namus ir nuspręsti pateikti pasiūlymą, brokerio sąraše yra patikima, gali imtis kreditą už savo interesus. “Be jokio perspėjimo jums, ką tik neteko savo teisę samdyti savo agentui ir derėtis savo mokestį, sako Milleris. Venkite perėjimo per šį įsivaizduojamos linijos būdami atsargūs, kaip jūs užsiimti su atvira namų agentas. Negalima pateikti savo vardą, pasirašyti jokių dokumentų ar aptarti savo nuomonę namo su brokerio sąraše yra patikima, nebent jūs turite, Milleris sako. Jei tikrai patinka atvirą namus, palikti ir ieškoti pirkėjo agentas, kuris gali padėti jums padaryti pasiūlymą.

5. Jų paslaugų teikėjai ne visada yra geriausiai

Namų inspektorius, nekilnojamojo turto prokuroras, pavadinimas įmonė arba kita paslaugų teikėjas pasiūlė savo agentu yra ne visada geriausias ar labiausiai prieinamas variantas. Jų rekomenduojama teikėjas gali būti pažintis, arba kai kuriais atvejais, pasiruošęs suteikti agentui nurodžiusių, kad kreipimosi paskata.

Vartotojai turėtų apklausti kelis potencialius teikėjus ir padaryti savo sprendimą apie kuriuos samdyti, Harty sako.

Pasirinkite nekilnojamojo turto agentas atidžiai

Siekiant išvengti darbo su netinkamu agentas, nereikia samdyti pirmasis kalbate, net jei jie yra “draugas draugui.” Imk šiuos veiksmus kontroliuoti nuo pat pradžių situaciją.

Interviu kelis nekilnojamojo turto agentai. Klauskite kiekvieną kandidatą, kaip jie planuoja padėti jums pirkti ar parduoti už geriausią įmanomą kainą. Visada prašyti nuorodas, pažvelgti į savo naujausių sandorių sąrašą ir paklauskite, ar jie nori derėtis savo komisinius.

Nuoma tikslių įgūdžių jums reikia. Nors jie gali daryti tiek pirkimo ir pardavimo puses sandorio daugelis agentai specializuojasi vienoje ar kitą pusę. Naudokite šį savo pranašumą. Jei perkate, rasti pirkėjo agentas, kuris bus laiko, siekiant padėti jums rasti būtent tai, ko jūs ieškote. Jei jūs parduodate, ieškoti brokerio sąraše yra patikima, kuris turi žavingas gerą kainą ir uždarymo pagal grafiką istoriją.

Gauk nekilnojamojo turto advokatu dalyvauja. Nors ne visada reikalauja valstybės teisę, turintis savarankišką advokatu atsiliepimą visi susitarimai ir sutartys gali būti protingas žingsnis. Skirtingai agentai, nekilnojamojo turto advokatai gali teisėtai patarti visais pirkimo sutarties dalis, Milleris sako.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.