5 nepohodlné pravdy o realitní kanceláře

Home » Real Estate » 5 nepohodlné pravdy o realitní kanceláře

5 nepohodlné pravdy o realitní kanceláře

Agenti mohou být pomoc – nebo překážku – v nákupní a prodejní cesty. Zde jsou některé věci, které byste měli vědět, než si najmout jeden.

Nákup nebo prodej domů, je pravděpodobné, že největší finanční transakce budete někdy kompletní. Realitní agenti může vás celým procesem, ale najmout ten špatný, a ty by mohly ztrácet drahocenný čas a peníze.

Stejně jako u jiných profesí, existují prvotřídních realitních agentů, kteří dělají věci, které knihy a nevýrazné ti, kteří řezat zatáčky. Aby se zabránilo špatné zkušenosti, budete muset udělat nějaký výzkum a zeptejte se spoustu otázek.

Naučit tyto lekce teď, které vám pomohou lépe se rozhodovat později.

1. Oni někdy pracovat pro obě strany

V některých státech, stejné realitní agent může reprezentovat jak kupující a prodávající v transakci. Říká se tomu dvojí zastoupení, a zároveň to může urychlit tím, že kupující a prodávající komunikovat se stejným prostředkem, ale také může pozvat vážné střety zájmů. Přemýšlejte o tom: Kupující a prodávající zřídka mají stejné cíle pro řešení, tak jak může jeden agent to, co je pro oba nejlepší?

Když se prozradí dvojí zastoupení, v souladu se zákonem, agenti by měli pečlivě vysvětlit, co budete propadá souhlasil s ní, říká Richard Harty, exkluzivní kupujícího agenta a spolumajitel Harty Realty Group v Highland Park, Illinois.

Pokud jste neptejte a nečestný prostředek neříká, můžete nevědomky vzdát nedělenou věrnost svého agenta a očekávání, že budou poukázat na problémy s nemovitostí nebo smlouvy – obě velké důvody pro kupující a prodávající k sobě mají jejich vlastní prostředek na prvním místě.

2. Oni nevědí, co váš dům stojí

Činidla typicky se podívat na nedávné prodeje obdobných domů a dá vám svůj názor na hodnotu vašeho domova na základě zkušeností, ale to samo o sobě by neměla rozhodovat svou požadovanou cenu.

Lstivý prostředek mohl přehánět hodnotu, pokud si myslí, že to bude přesvědčit majitel domu podepsat dohodu o výpis, nebo záměrně, pokud si myslí, že to znamená, že rychlý prodej, říká Doug Miller, realitní právník v oblasti Minneapolis a výkonný ředitel Consumer zastánci v americkém Real Estate, národní neziskové organizace.

Profesionální odhadce nemovitostí může poskytnout co nejpřesnější odhad domácího hodnoty . Ačkoliv se to může stát kolem $ 300 nebo $ 400, získání ocenění, než si dát svůj dům na trhu vám může pomoci stanovit realistický cenu.

3. Jejich provize dohodou

Výpis látky mohou očekávat, že budete akceptovat jejich provizi – obvykle cca 6% z kupní ceny – bez otázek, ale rozhodně nemusíte. Ačkoli to může být nepříjemné, vyjednávání sazby provize je zcela ve svých právech, a měli byste projednat před podpisem jakékoliv smlouvy. Začněte tím, že žádá konkrétní otázky o tom, kolik půjde přímo do svého agenta a úroveň služeb, můžete očekávat, že výměnou za zmíněné komise.

Při vyjednávání, to je důležité vědět, že výpis agenti typicky rozdělit komisi agenta kupujícího. Každý z nich může mít zaplatit část výsledné komisi k jejich makléřské firmy stejně.

4. Jsou úplně jistý den otevřených dveří pomůže

Ačkoli někteří výpis agenti tvrdí, dny otevřených dveří, jsou životně důležité, statistiky říkají něco jiného: V roce 2017, pouze 7% kupujících našel svůj nový domov na den otevřených dveří nebo z dvoře znamení, podle Národní asociace realitních kanceláří (NAR) průzkumu.

Kupci, kteří naplánovat představení jsou téměř vždy finančně prověřeni, Bill Gasset, realitní kanceláře RE / MAX výkonného realit v Hopkinton, Massachusetts, řekl v e-mailu. Otevřených dveří nakupující, na druhou stranu, ještě nemusí být předběžně od věřitele.

A pak je tu bezpečnostní hledisko. Většina prodejců nikdy přemýšlet o tom, že někdo může přijít do dveří den otevřených dveří, řekl Gasset. „Nejhorší Nevýhodou otevřených dveří je krádež.“

Nakonec volba mít den otevřených dveří je na vás sám. Posoudit riziko proti odměn informaci dříve, než se rozhodnete.

Navštěvují otevřených dveří jako kupujícího je dobrý způsob, jak dostat svázaná do duální agentury, díky politice NAR o „kuplířství příčinu,“ říká Miller – ve skutečnosti, kdo způsobil , abyste obstarat domů. Toto pravidlo říká, že agent, který tě poprvé zavádí do svého budoucího domova má nárok na plnou provizi.

Pokud zobrazení otevřených dveří a rozhodnou se učinit nabídku, výpis agent může vzít úvěr za Váš zájem. „Bez jakéhokoliv varování pro vás, který jste právě propadá vaše právo najmout si vlastní prostředek a vyjednat svou odměnu,“ říká Miller. Vyhnout se přejet této pomyslné linie tím, že je opatrný o tom, jak jednat s otevřeným domě agenta. Neposkytují své jméno, podepsat nějakou dokumentaci, nebo diskutovat o svůj názor domu s výpis agenta, pokud je to nutné, říká Miller. Pokud se vám líbí otevřených dveří, odejít a najít agenta kupujícího, který vám pomůže učinit nabídku.

5. Jejich poskytovatelé služeb nejsou vždy nejlepší

Domácí inspektor, realitní právník, název společnosti nebo jiný poskytovatel služeb navrhl svého agenta není vždy nejlepší nebo nejlevnější varianta. Jejich doporučená poskytovatel může být známý, nebo v některých případech ochoten poskytnout agenta s pobídkou k tomuto doporučení.

Spotřebitelé by měli rozhovor několik potenciálních poskytovatelů a aby jejich vlastní rozhodnutí o tom, na koho se pronajmout, říká Harty.

Vyberte si realitní agent pečlivě

Aby nedošlo k práci s nesprávným činidlem, nemají najmout první, kdo mluvíte, a to i v případě, že jsou „přítel přítele.“ Take tyto kroky, aby situaci pod kontrolou od samého počátku.

Dotazník několika realitních kanceláří. Zeptejte se každého uchazeče, jak hodlají pomůže koupit nebo prodat za nejlepší možnou cenu. Vždy požádat o reference, podívejte se na seznam svých nedávných transakcí a zeptejte se, zda jsou ochotni vyjednávat svou provizi.

Najmout pro přesné dovednosti, které potřebují. I přesto, že jsou schopni dělat jak nákupní a prodejní strany transakce, mnoho agentů specializují na jedné či druhé straně. Slouží ke svému prospěchu. Pokud kupujete, najít kupujícího agent, který bude mít čas, aby vám pomůže najít přesně to, co hledáte. Pokud prodáváte, podívejte se na výpis agenta, který má za sebou historii načítání dobrou cenu a zapínání na harmonogramu.

Získat realitní právník zapojen. I když ne vždy vyžaduje státní právo, které mají nezávislé přezkoumání právník veškeré dohody a smlouvy může být chytrý tah. Na rozdíl od agentů, může realitní právníci legálně poskytují rady ohledně všech částí kupní smlouvy, říká Miller.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.