5 paprasti būdai Build Neatidėliotinos pagalbos fondas

Home » Budgeting » 5 paprasti būdai Build Neatidėliotinos pagalbos fondas

 5 paprasti būdai Build Neatidėliotinos pagalbos fondas

Jūs žinote, jūs turėtumėte turėti šiek tiek pinigų įdėti skirta ekstremalioms situacijoms, o jūs nesate visiškai tikri, kaip padaryti tai atsitiks. Gal jūs jau veikia dėl griežtų biudžeto; gal bandėte padaryti santaupų pirmenybę prieš ir nepavyko.

Kaip jums valdyti mokėti savo mėnesio sąskaitas ir dar pakankamai likę atidėti juodai dienai? Štai penki paprasti būdai, kaip sukurti skubios pagalbos taupymo fondą, nepriklausomai nuo jūsų dabartinės pajamos.

1. Išskyrus Pirma, ne kaip pavėluotai

Pirmasis triukas santaupų yra ne laukti ir pamatyti, kiek jūs “nepaliko nei” ne mėnesio pabaigoje, o į ” mokėti save pirmiausia .” Tuo mėnesio pradžioje (arba kiekvieną kartą, jums mokama), atidėti tam tikrą sumą į jūsų skubios taupymo prieš ką nors kita daryti.

Kai šie pinigai yra saugiai savo taupomosios sąskaitos, jums nebus pagunda išleisti jį visų kitų dalykų, kurie linkę apkarpyti.

2. Nustatyti ir pamiršti jį

Imtis ko vienas žingsnis pirmyn, automatizuojant savo santaupas sumažinti bet kokią tikimybę žmogaus klaida (ar silpnumas). Nustatyti automatinį perdavimo iš jūsų tikrinimo ir savo taupomosios sąskaitos kiekvieno mėnesio pradžioje (arba kiekvieną kartą jūs gaunate paycheck), todėl nėra šansų jums pamiršti įdėti šiuos pinigus panaikinti arba ją naudoti kitų dalykų.

3. Atlicināt Jūsų neplanuotos

Atsispirti noras išleisti papildomų pinigų, kad ateina. Jei jūs gaunate nuolaidą patikrinimas, mokesčių grąžinimo ar net $ 20 gimtadienio kortelę iš savo Didžiojo teta Patricia, nedelsiant Atlicināt jį į savo skubios taupymo fondą.

Kadangi jūs nebuvo tikisi šių pinigų dalis jūsų mėnesio biudžetą, jūs vargu ar jį praleisti, o kas mažai netikėtai padės jums priartėti prie savo santaupas tikslo.

4. velniop savo biudžetą

Atlaisvinti papildomų pinigų taupymo atsižvelgiant raudoną žymeklį į savo biudžetą ir kirpimas kiek riebalų, kiek įmanoma.

Ar jums tikrai reikia mokėti tuos 700 kabelinės televizijos kanalais?

Ar jums tikrai reikia valgyti 3 kartus per savaitę? Kiekvienas tiek galite velniop iš savo mėnesio biudžetą suteikia jums daugiau pinigų galite įdėti į savo neatidėliotinos pagalbos fondo. Naudokite šiuos biudžeto lapus rasti būdų, kaip sutaupyti.

5. Tegul Jūsų pinigai augti

Įsitikinkite, kad pinigai jums sutaupyti dirba už jus išleisti jį į didelio pajamingumo taupomosios sąskaitos, pinigų rinkos sąskaitos ar CD, kur ji gali augti ir duoti jums dar daugiau pinigų žemyn kelio. Kiekvienas papildomas doleris skaičius, todėl įsitikinkite, kad jūs gaunate didžiausią grąžą iš savo investicijų.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.