5 paprasti būdai Make Money Online

Home » Online Business » 5 paprasti būdai Make Money Online

5 paprasti būdai Make Money Online

Kadangi žmonės ir toliau kovoti į stovinčio pasaulio ekonomiką, mintys dažnai pasukti link būdų uždirbti keletą papildomų dolerių.

Žinoma, jūs galite dirbti viršvalandžius arba imtis antrą darbą siekiant padidinti jūsų mėnesio bottom line. Tačiau tradicinis “laikas pinigai” formulę eina tik iki šiol, ypač jei tai reiškia prarasti brangų vakarais ir savaitgaliais su savo šeima.

Internetas yra daugiau nei naujienų ir pramogų apkalbų šaltiniu. Šiandien dešimtys milijardų dolerių yra keičiamasi per teisėtų veiklą minios. Vis daugiau ir daugiau žmonių pradeda savo verslą internete ir padaryti papildomų pinigų internete. Kai kurie net sukant savo interneto įmones į dieninio interneto įmonių.

Čia mes pažvelgti penkių (5) būdų uždirbti pinigus internete, kad bus nereikalauja daug laiko ar sukarpyti į savo įprastą rutiną. Pagalvokite iš šių variantų, kaip papildomi pajamų šaltiniai su kai kuriais atvejais potencialo būti daug daugiau.

1. Pradedant savo blogo arba E-komercijos svetainės

Pirmasis būdas yra vienas iš populiariausių būdų; pradedant dienoraštis / e-commerce.

Apsvarstykite nuolatinį buvimą internete, pateikiant savo svetainę. Naudokite jį pasidalinti pomėgius, mintis, ir aistras su kitais ir naudoti savo puslapį, kad realių ryšius su žmonėmis. Mechanika yra paprasta, ir jums bus pajėgi pasipelnyti iš reklamos internete (pvz “Google AdWords”), rinkodaros ( žr kitą skaidrę ) ir abonento pagrindu sąrašus gaminti pastovaus srauto pajamų. Yra daug būdų, kaip užsidirbti pinigų su dienoraštį.

Tai yra viena iš sparčiausiai būdų, kaip gauti savo gabalas “virtualaus nekilnojamojo turto”.

2. Partnerių marketingas

Net jei jūs neturite savo produktus ar paslaugas parduoti,  rinkodaros  suteikia jums galimybę uždirbti stiprius komisinius per vieną kartą pardavimų serijos. Dabar prekybininkai suteikti jums filialo interneto svetainėje (arba paprasta Partnerių sekimo nuorodą) ir marketingo parama – viskas, ką turite padaryti, tai skatina įmonę su jūsų nuorodą per socialinės žiniasklaidos, paieškos ar galbūt idealiu savo svetainę (žr aukščiau).

Didžioji dalykas, apie Partnerių marketingas yra jūs neturite sukurti savo produktus, jums nereikės pateikti jokių klientų aptarnavimo, ir jūs neturite sukurti savo rinkodaros medžiagą.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti pelningą rinką, skatinti produktus, kaip partneris ir uždirbti komisinių kada pardavimas vykdomas. Partnerių marketingas yra vienas iš greičiausių ir paprasčiausių būdų, kaip uždirbti pinigus internete.

3. Dabar naršo leidyba (E-knygos)

Nepriklausomai nuo jūsų dabartinės okupacijos ir gyvenimo būdą, yra tikriausiai knyga viduje jus, kad manimi rėkia išeiti. Amazon Kindle Direct “leidyba (KDP) platforma davė tūkstančiai žmonių galimybę tapti paskelbtus autorių ir uždirbti pinigus. Ji taip pat gali tarnauti kaip būdas gauti pastebėjo daugiau įsteigtų ir tradicinių leidėjų.

Ne tik jūs galite parduoti ebooks platformose kaip Amazon.com; bet jūs taip pat galite parduoti ebooks tiesiogiai iš savo svetainės, taip pat. Tai leidžia jums parduoti savo knygas už didesnes kainas ir gauti visus pelno.

Jūs taip pat gali perpakuoti kelis ebooks į didesnius “paketus”, arba naudoti elektronines knygas kaip pamato parduoti didesnės bilietų internetinius kursus ar net mokymo ir konsultavimo paslaugas.

Leidyba ebooks yra puikus būdas padaryti pasyvios pajamos, auga į didesnius projektus, ir nustatyti savo instituciją kaip savo rinkos ekspertas.

4. Dabar Apklausos

Dabar tyrimai yra vienas iš paprasčiausių būdų, kaip uždirbti papildomų pinigų. Firminės korporacijos ir rinkos tyrimų kompanijos desperatiškai ieško žmonių nuomonę apie produktus ir paslaugas ir pasiūlyti gerą atlyginimą už jį. Priklausomai nuo jų sudėtingumo, kiekvienas tyrimas gali būti verta penkis, dešimt ar daugiau dolerių.

Yra daug reputacijos apklausa įmonėms rinktis, tačiau galbūt norėsite apriboti save 3-5 iš pradžių.

Jūs taip pat norite, kad būtų išvengta neteisėtų bendrovės; kaip šioje srityje yra plačiai paplitęs su sukčiai galimybių, kad bus imtis savo laiko daug, o mokėti labai mažai pinigų.

5. Prisijungę Dirbantis

Jei turite konkrečių rašymo / žurnalistikos įgūdžių arba yra adept įvairių IT / Internetas, programinės įrangos domenai, Dirbantis gali pasirodyti būti pelningas šaltinis antrinio pajamų. Vis įmonės įgyvendina turinio rinkodaros strategiją ir kreipiasi į išorės šaltinių už konkrečias užduotis, o jei jūs galite įrodyti savo vertę bus daugiau darbo prieinama. Net paprasti įgūdžiai, pavyzdžiui, duomenų įvedimo, gali būti pagal savo skonį, suteikti jums gali pasiūlyti ne mažiau kaip 5-10 valandų per savaitę.

Viskas ko jums reikia yra kompiuteris su interneto ryšiu ir noras sukurti garbingas klientų. Yra tikimybė, kad šios galimybės leis jums įgyti vertingos patirties ir įgūdžių, kad bus būti naudinga jūsų esamos verslo ir profesinės karjeros.

Jei jau rašyti knygas tam tikroje nišą rinkoje (žr aukščiau), tada kodėl gi ne padaryti savo paslaugas galite rasti ir kitų įmonių; kaip jau turite patirties prisiimti nišą rašymo užduotis.

Pradėkite savo verslą internete jau šiandien!

Pagalvokite apie tai, uždirbti pinigus internete yra stebėtinai lengva, kai jūs nustatote savo protą tam, kad konkrečių pajamų tikslus. Geriausia, veikla, kad jūs pasirinkti užsiimti yra įdomus, išnaudoti savo gabumus ir interesus, yra vertas jūsų laiko, ir pasiūlyti teisingą kompensaciją.

Kadangi internetas vystosi toliau, galimybės užsidirbti papildomą ir visą laiką internete pajamos didės. Pats apibrėžimas darbo informacijos pagrindu ekonomika vystosi, su tradicinių dieninio darbo nyksta naudai skirtingų priemonių (pvz savarankiško darbo, lanksčios tvarkaraščius, keičiant įgūdžių rinkinių ir kt.) Šiuo atžvilgiu, suteikiant jai pabandyti gali atverti naujas karjeros ir verslo galimybes.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.