5 pensinės pajamos Portfeliai – už ir prieš 5 skirtingų požiūrių į pensinių pajamų

Home » Retirement » 5 pensinės pajamos Portfeliai – už ir prieš 5 skirtingų požiūrių į pensinių pajamų

5 pensinės pajamos Portfeliai - už ir prieš 5 skirtingų požiūrių į pensinių pajamų

Yra keletas būdų, kaip liniją iki investicijas tokiu būdu, gaminti pajamų arba pinigų srautų jums reikia į pensiją. Pasirinkimas geriausias gali būti painu, bet ten tikrai yra ne koks nors vienas puikus pasirinkimas. Kiekvienas turi savo pliusus ir minusus, o jo tinkamumas gali priklausyti nuo jūsų pačių asmeninių aplinkybių. Bet penki požiūriai susitiko testą daug pensininkų.

Table of Contents

Garantuoti rezultatų

Jei norite, kad būtų galima tikėtis tam tikro rezultato į pensiją, jūs galite turėti ją, bet ji tikriausiai kainuos šiek tiek daugiau nei strategijos, kuri ateina su mažiau garantija.

Sukurti tam tikrą rezultatą, naudojimas tik saugius investicijas finansuoti savo pajamų išėjus į pensiją poreikius. Jūs galite naudoti obligacijų laiptais, o tai reiškia, jums bus pirkti obligacijas, kad būtų subręsti tais metais kiekvienam pensinio metus. Galima būtų išleisti tiek palūkanas ir pagrindinę į metus obligacijų subrendo.

Šis metodas turi daug variantų. Pavyzdžiui, galite naudoti nulinės atkarpos obligacijos, kurios nemoka palūkanų iki termino pabaigos. Galima būtų pirkti juos su nuolaida ir gauti visą palūkanas ir grąžinti savo pagrindinę, kai jie subręsta. Galite naudoti iždo infliacija saugomus vertybinius popierius ar net CD to paties rezultato, arba galite apdrausti rezultatus su anuitetus naudojimui.

Privalumai šio metodo yra:

 • tam tikrų rezultatų
 • Žemas stresas
 • Mažai priežiūros

Kai trūkumai yra šie:

 • Pajamos turi būti ne infliacija pakoreguotas
 • mažiau lankstumas
 • Jūs išleisti Pagrindiniai kaip saugios investicijos subrendęs arba naudoti pagrindinę dėl rentos pirkimo todėl ši strategija negali palikti kiek jūsų įpėdinių
 • Jis gali prireikti daugiau kapitalo, nei kitais metodais

Daugelis investicijos, kurios yra garantuotos taip pat yra mažiau likvidžios. Kas atsitinka, jei vienas sutuoktinis eina jauna, arba jei norite puikuotis ant vieną kartą-in-a-gyvenime atostogų dėl gyvybei pavojingos sveikatai atveju? Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie rezultatai gali užrakinti savo kapitalą, todėl sunku pakeisti kursą, kaip gyvenimas vyksta.

Iš viso Grįžti

Su bendra grąžinimo portfelio, jūs investuoti vadovaudamiesi diversifikuotą požiūrį su tikimasi ilgalaikio grąžinimo pagal jūsų santykis atsargų obligacijas. Naudojant Istorinė grąža kaip proxy, galite nustatyti lūkesčius dėl ateities grįžta su akcijų ir obligacijų indeksų fondų portfelio.

Atsargos istoriškai vidutiniškai apie 9 proc, išmatuoto pagal S & P 500. Obligacijos vidutiniškai apie 8 proc, išmatuoto pagal Barclays JAV Kompleksinė obligacijų indekso. Naudojant tradicinius portfelio metodą, kurio 60 proc išteklių ir 40 proc obligacijų paskirstymo leistų jums nustatyti ilgalaikį bendrąjį grąžos norma lūkesčius 8.2 proc. Kad rezultatai iš 7 proc atėmus numatomą mokesčių grąžinimo, kuris turėtų veikti apie 1,5 proc per metus

Jei tikitės, kad jūsų portfelis vidutiniškai 7-procentų grąžą, galite įvertinti, kad galite atsiimti 5 proc per metus ir toliau žiūrėti savo portfelį augti. Jūs pasitrauks 5 proc pradinę portfelio vertės, kiekvienais metais, net jei sąskaita neuždirbo 5 proc tais metais.

Galite tikėtis, mėnesio, ketvirčio ir metinę svyravimus, todėl būtų laikas, kai jūsų investicijos buvo verta mažiau, nei jie buvo prieš metus. Bet tai kintamumas yra dalis plano, jei jūs investuoti remiantis ilgalaike pelnu.

Jei portfelis pagal atlieka savo tikslinę grąžą ilgesnį laiką, jums reikės pradėti panaikinimo mažiau.

Privalumai šio metodo yra:

 • Ši strategija yra istoriškai dirbo, jei klijuoti su drausmingas planas
 • Lankstumas-galite pakoreguoti išimti arba, jei reikia praleisti šiek tiek pagrindinę
 • Reikia mažiau kapitalo, jei jūsų tikimasi grąža yra didesnė, nei ji būtų naudojant garantuoja baigčiai požiūris

Kai trūkumai yra šie:

 • Nėra garantijos, kad šis metodas bus pristatyti savo laukiamą grąžą
 • Jums gali tekti atsisakyti infliacijos padidina arba sumažina išėmimai
 • Reikia daugiau valdymo, nei kai kurių kitų metodų

palūkanų Tik

Daugelis žmonių mano, kad jų išėjimo į pensiją pajamų planas turėtų apimti gyvenimo off suinteresuota, kad jų investicijos generuoti, bet tai gali būti nelengva mažos palūkanų normos aplinkoje.

Jei CD moka tik nuo 2 iki 3 proc, galite pamatyti savo pajamas iš tokio turto sumažėjimas nuo $ 6,000 per metus žemyn iki $ 2000 per metus, jei jums turėjo $ 100,000 investavo.

Mažesnės rizikos palūkanų guolis investicijos apima CD, vyriausybės obligacijos, dvigubos nominalus arba aukštesnė verslo ir savivaldybių obligacijas, ir blue-chip dividendų mokėjimo atsargas.

Jei atsisakyti mažesnė rizika palūkanin investicijas aukštojo pelningumo investicijų, tada jūs rizikuoja, kad dividendai gali būti sumažintas. Tai iš karto sukelti pagrindiniame vertės pajamų gaminti investicijų sumažėjimą, o tai gali atsitikti staiga, paliekant jums šiek tiek laiko planą.

Privalumai šio metodo yra:

 • Pagrindinis išlieka nepakitusi, jeigu galima saugiai investicijos naudojamos
 • Gali gaminti didesnis pradinis pajamingumo, negu kitų metodų

Kai trūkumai yra šie:

 • Gautos pajamos gali skirtis
 • Reikalauja žinių apie pagrindinių vertybinių popierių ir veiksnių, kurie turi įtakos pajamų sumą jie išmokėti
 • Pagrindinis gali svyruoti priklausomai nuo tipo pasirinktų investicijų

laikas segmentavimas

Šis požiūris apima pasirenkant investicijas remiantis kuriuo metu, kai jums jų reikia. Tai kartais vadinama bucketing požiūris.

Mažos rizikos investicijos yra naudojami pinigų jums gali prireikti per pirmuosius penkerius metus nuo išėjimo į pensiją. Šiek tiek daugiau rizikos galima vartoti valgant investicijų reikės metų šešių iki 10, ir rizikingesnis investicijos naudojamos tik už savo portfelio dalis, kad jums nebūtų numatyti, kuriems iki metų 11 ir už jos ribų.

Privalumai šio metodo yra:

 • Investicijos yra suderintos su darbu jie ketina daryti
 • Tai psichologiškai patenkinti. Jūs žinote, kad nereikia didesnės rizikos investicijas artimiausiu metu taip bet svyravimas gali trukdyti jums mažiau

Kai trūkumai yra šie:

 • Nėra garantijos, kad didesnės rizikos investicijos bus pasiekti reikiamą grąžą per savo paskirtą laiką
 • Jūs turite nuspręsti, kada parduoti didesnės rizikos investicijas ir papildyti savo trumpesnius terminuotųjų segmentus kaip dalis naudojama

Combo požiūris

Galima būtų strategiškai pasirinkti iš šių kitų variantų, jei jūs naudojate Combo požiūrį. Jūs galite naudoti pagrindinę sumą ir palūkanas nuo saugių investicijų per pirmus 10 metų, kuris būtų iš “Garantijų rezultatas” ir derinys “Laikas segmentavimas.” Tada jums reikės investuoti ilgalaikį pinigus į “Total Return Portfolio”. Jei palūkanų normos didės tam tikru momentu ateityje, galbūt pereiti į CD ir vyriausybės obligacijų ir gyvena iš palūkanų.

Visi šie metodai veikia, bet įsitikinkite, kad jūs suprantate vienas jūs pasirinkote ir būti pasirengę klijuoti su juo. Ji taip pat padeda turėti iš anksto gaires dėl kokios sąlygos būtų prasminga pakeisti.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.