5 Privalumai mokėti daugiau nei minimumą kreditinės kortelės

Home » Uncategorized » 5 Privalumai mokėti daugiau nei minimumą kreditinės kortelės

5 Privalumai mokėti daugiau nei minimumą kreditinės kortelės

Vienas iš patraukliausių dalykų apie naudojant kreditinę kortelę, kad jūs turite mokėti tik nedidelį kiekį savo balanso kiekvieną mėnesį, kol balansas yra visiškai grąžinama patogumą. Jums gali būti linkusios pasinaudoti šia patogumui ir naudoti savo pinigus kitiems tikslams. Nors minimali išmoka yra lengviau, tai paprastai kainuoja daug daugiau ilgalaikėje perspektyvoje. Štai keletas priežasčių, turėtumėte įkandimas kulka ir mokėti daugiau nei minimumą jūsų kredito kortelės.

Kai jums padaryti minimalią sumą, jūs galų gale moka daugiau finansavimo sąnaudų, nei jei jūs sumokėjo savo balansą greičiau darant didesnes išmokas. Jūs galite sutaupyti šimtus, galbūt net tūkstančiai dolerių palūkanų tik keliant jūsų mėnesio mokėjimus kredito kortele.

Pavyzdžiui, jei turite 2000 $ balansą 14% MN, moka minimumą kainuos 1,833.24 $ palūkanų. Jei vietoj siųsti $ 100 per mėnesį ir padaryti jokios ateities mokesčius, mokėsite tik 290,77 $ palūkanų. (Remiantis Bankrate.com privalomųjų įmokų kalendorius ir minimalaus mokėjimo apskaičiuota palūkanų + 1% balanso)

Likutį Išjungtas Anksčiau

Jis ne tik skaičiuoti jums daugiau padaryti minimalią sumą, ji taip pat jus ilgiau visiškai atsipirks savo balansą.

Pavyzdžiui, ji imsis daugiau nei 14 metų atsipirks $ 2,000 kreditinės kortelės balansą (14% MN), kai tik minimalias išmokas. Kita vertus, siunčiant $ 100 per mėnesį nuosekliai leistų Jums užtikrinti pusiausvyrą tik po dvejų metų (vėlgi, jei jūs padaryti jokios ateities mokesčius į kortelę ir jūsų balandis nekeičia).

Pagerinti jūsų kredito balas

Kredito panaudojimas – iš jūsų kredito kortelės balansas jūsų kredito limito santykis – yra 30% jūsų kredito balas. Jei jūsų kredito kortelės balansas yra aukštos, lyginant su savo kredito limitą, tai kainuoja brangų kredito taškus. Mažos kredito balas gali būti sunkiau gauti kredito korteles ir paskolos.

Minimalios išmokos tik sumažinti savo balanso nedidelį kiekį vienu metu. Taigi, jei turite aukštą naudojimo, tai užtruks kelis mėnesius, gal net metus, siekiant sumažinti savo pusiausvyrą ir sumažinti savo panaudojimą. Ieškinio savo balansą žemyn greičiau mokėti daugiau nei minimumą, padės pagerinti jūsų kredito balas.

Ruoškitės hipotekos

Jei planuojate pirkti namo arba padaryti kitą didelį kredito įsigyti artimiausioje ateityje, jums tikriausiai reikia sumokėti tam tikrą skolą gauti paskolą, arba bent jau gauti konkurencingą palūkanų normą.

Minimalios išmokos nebus mažesnės aukštos kredito kortelės likučiai pakankamai greitai. Pakelkite savo mokėjimus sumokėti kredito kortelės likučiai prieš jums padaryti dideliam paskolos paraišką.

Padidinkite savo turimas kreditas

Jūsų kredito kortelės yra nenaudingas, jei jūs neturite visą turimą kreditą, nes jūsų balansas yra toks didelis. Ir jei jūsų balansas pamažu mažėja, nes jūs tik mokėti minimumą, tai bus kurį laiką, kol jūs galite naudoti savo kreditinės kortelės dar kartą. Mokėti savo balansą žemyn greitai išlaikyti savo kredito limitą prieinama.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.