5 Simple veidi, kā Make Money Online

Home » Online Business » 5 Simple veidi, kā Make Money Online

5 Simple veidi, kā Make Money Online

Tā kā cilvēki joprojām cīnās ar stagnāciju pasaules ekonomikā, domas bieži pievērsties veidiem, kā nopelnīt dažas papildu dolāru.

Protams, jūs varat strādāt virsstundas vai veikt uz otru darbu, lai uzlabotu jūsu ikmēneša bottom line. Tomēr parasto “laiks naudas” formula iet tikai tik tālu, it īpaši, ja tas nozīmē zaudēt precious vakaros un brīvdienās ar ģimeni.

Internets ir vairāk nekā avotu ziņām un izklaides tenkas. Šodien desmitiem miljardu dolāru tiek apmaiņa caur daudziem likumīgu darbību. Arvien vairāk cilvēku sāk savu uzņēmējdarbību internetā un padarot papildus naudu tiešsaistē. Daži pat pagriežot tiešsaistes ventures vērā pilnas slodzes interneta uzņēmumiem.

Šeit mēs aplūkojam piecas (5) veidus, kā pelnīt naudu internetā, kas neprasa daudz laika un sagriež parastajā laikā. Padomājiet par šīm iespējām, kā papildus ienākumu avoti ar potenciālu dažos gadījumos būt visai daudz vairāk.

1. Sākot savu emuāru vai e-komercijas Website

Pirmais veids ir viens no populārākajiem veidiem; sākot blog / e-komercijas mājas lapā.

Apsveriet, kam pastāvīga klātbūtni tiešsaistē, liekot savu mājas lapu. Izmantojiet to, lai dalītos hobijiem, domas un kaislības ar citiem un izmantot savu lapu, lai padarītu reālu sakarus ar cilvēkiem. Par mehānika ir vienkārša, un jums būs tādā stāvoklī, lai gūtu peļņu no tiešsaistes reklāmas (piemēram, Google Adwords), filiāli tirdzniecības ( skatīt nākamo slaidu ), un abonentu sarakstus, pamatojoties ražot stabilā plūsmā ienākumiem. Ir daudzi veidi, kā pelnīt naudu ar blogu.

Tas ir viens no ātrākajiem veidiem, kā iegūt savu gabals “virtuālā nekustamo īpašumu.”

2. Affiliate Marketing

Pat ja jums nav savu produktu vai pakalpojumu pārdot,  filiāli tirdzniecības  dod jums iespēju nopelnīt stipras komisijas izmantojot virkni vienreizēju pārdošanu. Online tirgotājiem nodrošināt jūs ar filiāli mājas lapā (vai vienkārši filiāli uzskaites saites) un mārketinga atbalstu – viss, kas jums jādara, ir veicināt uzņēmumu ar savu saiti, izmantojot sociālo mediju, meklētājprogrammas vai varbūt ideālā savā tīmekļa vietnē (skatīt iepriekš).

Lielā lieta par affiliate mārketings ir jums nav, lai izveidotu savu produktu, jums nav sniegt jebkādu klientu atbalstu, un jums nav, lai radītu savus mārketinga materiālus.

Viss, kas jums jādara, ir izvēlēties ienesīgu tirgu, veicināt produktu kā filiāli un nopelnīt komisijas jebkurā brīdī pārdošana ir veikts. Affiliate mārketings ir viens no ātrākajiem un vienkāršākajiem veidiem, kā pelnīt naudu tiešsaistē.

3. Online Publishing (e-grāmatas)

Neatkarīgi no jūsu pašreizējās nodarbošanās un dzīvesveids, ir iespējams grāmata iekšpusē jums, kas kliedz izkļūt. Amazon Kindle Direct Publishing (KDP) platforma devis tūkstošiem cilvēku iespēju kļūt publicētos autoriem un nopelnīt naudu. Tas var kalpot arī kā veids, lai saņemtu pamanīju stabilākajiem un tradicionālo izdevējiem.

Ne tikai jūs varat pārdot ebooks uz platformām, piemēram, Amazon.com; bet jūs varat arī pārdot ebooks tieši no jūsu mājas lapā, kā arī. Tas ļauj jums pārdot savu ebooks par augstākām cenām, un saņemt visu peļņu.

Jūs varat arī pārstrukturē vairākas ebooks lielākās “paketes”, vai izmantot ebooks kā pamatu pārdot augstākas biļešu tiešsaistes kursus vai pat koučinga un konsultāciju pakalpojumus.

Apgāds ebooks ir lielisks veids, kā padarīt pasīvā ienākumus, izaugt lielākiem projektiem, un izveidot savu iestādi, kā eksperts savā tirgū.

4. Online Surveys

Tiešsaistes aptaujas ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā nopelnīt papildus naudu. Brand name korporācijas un tirgus izpētes firmas izmisīgi meklē cilvēku viedokli par produktiem un pakalpojumiem, un piedāvā labu atalgojumu par to. Atkarībā no sarežģītības, katrs aptauja var būt vērts pieci, desmit vai vairāk dolāru.

Ir daudzi cienījama aptaujas uzņēmumiem, no kuriem izvēlēties, bet jūs varat ierobežot sevi 3-5 sākumā.

Jūs arī vēlaties, lai izvairītos no nelikumīgas uzņēmumus; jo šajā jomā ir plaši izplatīta ar scam iespējas, kas prasīs daudz sava laika un maksā jums ļoti maz naudas.

5. Online Freelancing

Ja Jums ir īpašas rakstīšana / žurnālistikas prasmes, vai ir lietpratīgs dažādās IT / programmatūras domēnus, freelancing var izrādīties ienesīgs avots sekundāro ienākumu. Arvien vairāk uzņēmumi īsteno satura mārketinga stratēģiju un pagrieziena uz ārējiem avotiem īpašiem uzdevumiem, un, ja jūs varat pierādīt savu lietderību būs vairāk darba pieejami. Pat vienkāršas iemaņas, piemēram, datu ievades var būt jūsu patika, nodrošināt jūs varat piedāvāt vismaz 5-10 stundas nedēļā.

Viss, kas Jums nepieciešams, ir dators ar interneta pieslēgumu un vēlmi veidot respektablu klientu. Iespējams, ka šīs iespējas ļaus jums iegūt vērtīgu pieredzi un prasmes, kas būs vērtīgs jūsu esošo biznesu un profesionālo karjeru.

Ja jūs jau rakstiski ebooks konkrētā tirgus nišu (skatīt iepriekš), tad kāpēc ne padarīt savus pakalpojumus pieejamus citiem uzņēmumiem; kā jums jau ir zināšanas, lai ņemtu uz nišu rakstīšanas uzdevumiem.

Start Your Online Business šodien!

Padomājiet par to, pelnīt naudu tiešsaistē ir pārsteidzoši viegli, kad jūs noteikt jūsu prātā uz konkrētiem ienākumu mērķiem. Ideālā gadījumā darbības, kas jums izvēlēties iesaistīties ir jautri, izmantot savus talantus un intereses, ir vērts savu laiku, un piedāvā taisnīgu kompensāciju.

Tā kā internets turpina attīstīties, iespējas nopelnīt papildjautājumu un pilnu darba laiku online ienākumi augt. Pati definīcija darba informācijas balstītā ekonomikā attīstās, ar tradicionālo pilna laika darbavietu izzūd labu dažādos pasākumos (piemēram, pašnodarbinātību, elastīgu grafiku, mainot prasmju komplekti, uc). Šajā sakarā, piešķirot tam mēģināt var atvērt jaunas karjeras un biznesa iespējas.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.