5 Simple Ways teenida raha Online

Home » Online Business » 5 Simple Ways teenida raha Online

5 Simple Ways teenida raha Online

Kuna inimesed võitlevad jätkuvalt stagneerunud maailmamajanduses, mõtted sageli suuna võimalusi teenida mõned ekstra dollarit.

Muidugi, võite ületunnitööd või võtta teine ​​töökoht, et suurendada oma igakuise lõpptulemuses. Kuid tavalise “aeg raha” valem ainult nii kaugele, eriti kui see tähendab kaotada vääris õhtuti ja nädalavahetustel koos perega.

Internet on rohkem kui allikas uudiseid ja meelelahutust kuulujutud. Täna, kümneid miljardeid dollareid vahetatakse kaudu hulgaliselt õiguspärase tegevuse. Üha enam inimesi on hakanud oma ettevõtete internetis ja teha ekstra raha internetis. Mõned on isegi keerates oma online ettevõtmised täistööajaga internet ettevõtetele.

Siin vaatleme viis (5) võimalusi raha online, mis ei nõua palju aega ega lõika oma regulaarne. Mõtle neid võimalusi kasutatakse täiendava sissetulekuallikaid, millel on potentsiaali mõnel juhul olla palju rohkem.

1. Alates oma blogi või E-kaubanduse Koduleht

Esimene võimalus on üks populaarsemaid viise; alustades blogi / e-kaubanduse kodulehel.

Kaaluge alalist kohalolekut online pannes üles oma kodulehel. Kasutage seda jagada hobid, mõtteid ja huvisid teistega ja kasutada oma lehele, et teha tõeline ühendused inimestega. Mehaanika on lihtne, ja sa pead olema võimeline kasu online-reklaami (nt Google Adwords), turundus ( vt järgmine slaid ), ja abonendi loendeid toota püsivalt tulu. On palju viise, kuidas teha raha blogis.

See on üks kiiremaid võimalusi saada oma tükk “virtuaalne kinnisvara”.

2. Affiliate Marketing

Isegi kui sa ei ole oma tooteid või teenuseid müüa,  affiliate marketing  annab sulle võimaluse teenida tugev komisjonitasu läbi rea ühekordne müük. Online kaupmehed pakuvad teile partneriks veebilehel (või lihtsalt partner jälgimise link) ja turustamise toetamine – kõik mida sa pead tegema, on edendada ettevõtte oma link sotsiaalmeedia kaudu, otsingumootorid või ehk ideaalis oma veebilehel (vt eespool).

Vahva affiliate marketing on sul ei ole luua oma tooteid, siis ei pea andma mingeid klienditoe ja sa ei pea, et luua oma turundusmaterjalide.

Kõik, mida pead tegema, on valida tulus turul, edendada tooteid partneriks ja teenida komisjonitasu igal müük toimub. Affiliate marketing on üks kõige kiiremini ja lihtsamaid viise teenida raha online.

3. Online Publishing (E-raamatud)

Sõltumata teie praegune töökoht ja elustiil, on ilmselt raamatu sees, et karjub välja saada. Amazon Kindle Direct kirjastamine (KDP) platvorm on andnud tuhandeid inimesi võimalus saada avaldatud autorite ja teenida raha. See võib olla ka viis saada märganud juurdunud ja traditsiooniliste kirjastajad.

Mitte ainult saate müüa eRaamat platvormidel nagu Amazon.com; kuid võite ka müüa eRaamat otse oma kodulehel samuti. See võimaldab teil müüa oma raamatuid kõrgemaid hindu ja saada kogu kasumi.

Võite struktureerivad mitu ebooks suurematesse “pakette” või kasutada e-raamatuid kui sihtasutus müüa kõrgema pileti online-kursusi või isegi juhendamise ja nõustamise teenused.

Publishing eRaamat on suurepärane võimalus teha passiivse tulu kasvaks projektide ja luua oma asutuse ekspert oma turule.

4. Online Küsitlused

Online uuringud on üks lihtsamaid viise teenida ekstra raha. Kaubamärk ettevõtete ja turu-uuringute ettevõtteid otsivad meeleheitlikult inimeste arvamusi toodete ja teenuste ning pakkuda hea selle eest tasu. Sõltuvalt nende keerukust, iga uuringu võib olla väärt viis, kümme või rohkem dollarit.

Seal on palju tuntud uuringu firmad valida, kuid te võiksite piirata ennast 3-5 aasta alguses.

Samuti tahame vältida ebaseadusliku ettevõtted; kui selles valdkonnas on levinud kelmuse võimalusi, et võtab palju aega ja maksab teile väga vähe raha.

5. Online Vabakutseline

Kui teil on konkreetseid kirjalikult / ajakirjandus oskusi või on vilunud erinevates IT / tarkvaraga, vabakutseline võib osutuda tulus allikas teisese tulu. Üha enam ettevõtteid on rakendades sisu turundusstrateegia ja pöörduvad välistest allikatest konkreetsete ülesannete, ja kui sa ei suuda tõestada oma väärt seal on rohkem tööd pakutakse. Isegi lihtne oskusi nagu andmesisestus võib oma maitse järgi, anda teile pakkuda vähemalt 5-10 tundi nädalas.

Kõik, mida vajame, on arvuti koos internetiühenduse ja soov ehitada soliidne klientuuri. Võimalik, et need võimalused võimaldab teil saada väärtuslikke kogemusi ja oskusi, mis osutub väärtuslikuks oma olemasoleva ettevõtte ja karjääri.

Kui sa oled juba kirjalikult eRaamat eriti niši turul (vt eespool), siis miks mitte teha oma teenuseid teiste ettevõtete; kui sul on juba kogemusi, et võtta niši kirjalikult ülesandeid.

Alusta oma Online Business täna!

Mõtle sellele, raha online on üllatavalt lihtne, kui seate oma meelt teatud sissetuleku eesmärke. Ideaalis tegevusi, mida valida tegeleda on lõbus, ära oma andeid ja huvisid, on väärt oma aega ja pakkuda õiglast hüvitist.

Kuna Internet areneb pidevalt võimalused teenida täiendavat ja täistööajaga online tulu kasvab. Väga määratlus töö teabepõhise majanduse areneb pidevalt, traditsiooniliste täistööajaga töökohtade kadumise kasuks teistsuguse korra (nt füüsilisest isikust ettevõtjana, paindlik ajakava, muutes oskusi jne). Sellega seoses annab seda proovida saab avada uue karjääri ja äri võimalusi.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.