5 sposobów, aby poprawić swój portfel inwestycyjny

Home » Investing » 5 sposobów, aby poprawić swój portfel inwestycyjny

Rzeczy każdy inwestor powinien myśleć o Gdy zarządzania pieniędzmi

 5 sposobów, aby poprawić swój portfel inwestycyjny

Ponieważ system emerytalny w Stanach Zjednoczonych i większości krajów świata przesunięty z rent do samofinansującym kontach emerytalnych, takich jak 401 (k) s, Tradycyjne IRA i Roth IRA, konieczne stało się na setki milionów mężczyzn i kobiet do wziąć na roli nigdy nie przewidywano, i dla których nie zostały one odpowiednio przeszkoleni: że zarządzający portfelem. Od projektowania ogólnego portfela, który uwzględnia właściwej alokacji aktywów w oparciu o indywidualne cele i okoliczności dla wyboru poszczególnych inwestycji w ramach każdej klasy aktywów, konsekwencje dla coraz to źle może być życie zmiany na lepsze lub gorsze.

To może oznaczać różnicę między życiem swój dzień w komfortowych warunkach, zapewniając jednocześnie dziedzictwo dla spadkobierców na zakup domu lub zapłacić za studia, lub ledwo sobie radę, od wypłaty do wypłaty, mając nadzieję, że świadczenia Social Security nadążyć ze stopą inflacji , Niestety, mimo najlepszych chęci, dobre intencje ludzi nie w tym zadaniu codziennie.

Mimo, że jest niemożliwe, aby jeden artykuł na pokrycie nawet część ziemi niezbędnej, aby ci eksperta, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić na początku swojej drogi do wolności finansowej, które mogłyby pomóc mu łatwiej iść na realizację swoich marzeń ; od zarządzania inwestycjami i portfel inwestycyjny z roztropnością i racjonalności zamiast reakcji emocjonalnej na każdym skręcie i przełomu Dow Jones Industrial Average i S & P 500. W szczególności chcę skupić się na pięciu kluczy, które mogą pomóc poprawić swój portfel inwestycyjny.

1. Uznanie, że ty i twoje emocje, są największym zagrożeniem dla swojego portfela, a następnie opracować strategię w celu zmniejszenia ryzyka. 

Gdybym poprosił Cię zidentyfikować czynnik, który był jednym z najważniejszych przeszkód dla inwestora jak on dąży do związku bogactwo, co byś powiedział?

Z biegiem czasu, odpowiedź mogła ulec zmianie w zależności od uwarunkowań obrotu finansowego, w którym zostały podniesione lub pierwszy zaczął zwracać uwagę na rynkach kapitałowych. Te dni, można się domyślić, że to opłat lub wydatków. Byłbyś źle. Dekadę czy dwa lata temu, można się domyślić, że to kwestia wyboru krajowego vs międzynarodowego bezpieczeństwa.

Byłbyś źle. W 1960 roku, można się domyślać, że będzie to chęć kupić akcje wzrostowe. Byłbyś źle.

I na liście idzie, ale jedno pozostaje spójny. Bez przerwy, prawie wszystkie dowody wskazują na  ciebie , inwestor, jako najbardziej prawdopodobną przyczyną własnej niewydolności finansowej. Wbrew temu, co może mieć ekonomiści klasyczni wierzysz, behawioralne ekonomia i finanse behawioralne oferują teraz co jestem przekonany jest przytłaczający dowód, że mężczyźni i kobiety, podczas gdy w dużej mierze racjonalny, często bardzo głupie rzeczy z ich pieniędzy, które je powodują cierpieć na długo- semestr. Oprócz widząc go w danych, czyli to, co naprawdę się liczy, to mi świadkami w moim życiu i karierze. Doskonale inteligentnych ludzi, zdolnych do osiągnięcia sukcesu w różnego rodzaju dziedzinach, wymazać kapitał cenny – kapitał, który wziął je dekad gromadzić – ponieważ spędzają mniej czasu na zrozumienie tego, co własne, dlaczego jej właścicielem, ile ich właścicielem, a warunki na których ich właścicielem, niż robią wybierając nową lodówkę lub pralkę i suszarkę.

Liczby mogą być szokujące. Nie jest niczym niezwykłym dla inwestorów Szlak rzeczywistą wydajność inwestycji bazowych o kilka punktów procentowych; możliwość obniżenia kosztów, które mogą być nadzwyczajne w okresach ponad 25 lat.

Tutaj istnieje kilka potencjalnych rozwiązań. Jednym z nich jest naprawdę poświęcić siebie, aby stać się ekspertem w zarządzaniu własne pieniądze. Jeśli lubisz czytać badań naukowych nad alokacji kapitału, nurkowanie na Formularzu 10-K opiłki, myśląc o katalogu korygujących oraz zastanawia się nad szczegółami rzeczy jak metodyki budowy funduszy indeksowych, to może być droga dla Ciebie. Jeśli nie, trzeba kogoś, kto może zrobić to za Ciebie. Jedna z największych firm zarządzających aktywami na świecie, Vanguard, niedawno znaleziono w swoich badaniach, że pomimo skutkuje wyższymi kosztami, płacąc za ich usługi doradztwa finansowego „nie tylko zwiększa poczucie bezpieczeństwa, ale również może dodać około 3 punkty procentowe od wartości w portfel netto zwraca się w czasie”(Źródło: Vanguard papierze wartość dodana doradców finansowych , przedstawieniu studium Francis M.

Kinniry Jr., Colleen M. Jaconetti, Michael A. DiJoseph i Yan Zilbering, 2014. Wykorzystanie wartości na wartość: ilościowego Vanguard doradcy alfa. . Valley Forge, Pa .: Grupa Vanguard) Podczas gdy zauważył, że liczba nie jest nauką ścisłą, mówiąc, że „[f] lub ktoś, doradcy mogą oferować znacznie więcej niż w wartości dodanej, dla innych mniej. potencjalne 3 punkty procentowe zwrotu przyjść po podatków i opłat.”

Innymi słowy, aby użyć rażąco uproszczony przykład, jeśli twój portfel składał się z 100 procent funduszy indeksowych low-cost, które wygenerowały 10 procent po opłatach, jest to błędne spojrzenie na wynajęcie na doradcę jako skutkuje Twoich zwrotów jest 10 procent minus koszt doradcą, gdy w rzeczywistości, wyniki mogłyby być istotnie niższa z powodu problemów behawioralnych (kupowanie, gdy nie należy kupować, gdy sprzedaż nie należy sprzedawać, utrzymywania pozycji, które są zbyt skoncentrowane, nie zważając na możliwość wykorzystania pewnych sytuacji arbitrażu podatkowego poprzez strategie, takie jak lokowania aktywów, rozwój i obliczanie wykazu wydatków na etapie dystrybucji portfolio, etc.) Jeśli doświadczenie stara się zrobić tego samodzielnie skutkowałoby was zarabia, powiedzmy, 5 procent lub 6 procent, co zakończyło się więcej pieniądze mimo płacenia wyższych opłat ze względu na za rękę i doświadczeniu doradcy. Skupić się na potencjalnego zwrotu brutto jest nie tylko niewłaściwe, to może skończyć kosztującej znacznie więcej niż stracił mieszania unikając kosztów.

Musisz opracować dobrze skonstruowanego planu, w oparciu o zasady zarządzania portfelem dźwiękowych, i trzymać się go zarówno poprzez bezwietrznej pogodzie i burzliwym niebie.

2. O ile ze względów moralnych czynienia lub etycznych, nie podejmować decyzji inwestycyjnych o stałym dochodzie dla części obligacji z portfela opartego wyłącznie na tym, jak się czujesz na temat produktów lub usług firmy. 

Benjamin Graham napisał szczególnie piękny przejście dotyka tego punktu, który można znaleźć w wydaniu 1940 Analiz Bezpieczeństwa . W jego legendarnego traktatu, stwierdził, że „przez przypadek wszystkie trzy nie kumuluje przemysłowych akcje uprzywilejowane w naszej liście należą do firm w  tabaka  działalności. Fakt ten jest interesujący, nie dlatego, że potwierdza prymat inwestycyjnej tabaki, ale ze względu na mocny przypomnieniem oferuje, że inwestor nie może bezpiecznie ocenić zasadność lub wadach zabezpieczenia jego osobistej reakcji na rodzaj działalności, w której jest zatrudniony. wybitne osiągnięcia w długim okresie w przeszłości, a także silne dowody stabilności wrodzonej, oraz brak jakiejkolwiek konkretnej przyczyny oczekiwać istotnej zmiany na gorsze w przyszłości pozwolić prawdopodobnie jedyną solidną podstawę dostępnej na wyborze  stałej wartości inwestycji.”

Tutaj Graham mówił o tym, że wybierając obligacje i papiery wartościowe o stałym dochodzie jest z natury sztuką selekcji negatywnej. Szukasz jakiegoś powodu nie kupić coś jako swoją głównym problemem jest to, czy przedsiębiorstwo jest zdolne do powrotu obiecanego kapitał plus odsetki od pieniędzy, które pożyczył do niego. Inwestor, który odrzucił zakupem tabaka (tytoń bezdymny) preferowane akcje czy obligacje, ponieważ on lub ona nie był fanem branży musiał zadowolić się lub się z potencjalnie większym ryzykiem i / lub dolnej zamian. Jeżeli uniknięcie papierów wartościowych emitowanych przez firmy tytoniowe jest dla ciebie ważne, jest to rzeczywistość trzeba zmierzyć. Życie jest pełne kompromisów i dokonaniu jednej z tych kompromisów. Nie zawsze można mieć ciastko i zjeść ciastko, too. Może nie jest to sprawiedliwe, ale to jest fakt.

3. Pomyśl o tym, jak twój portfel inwestycyjny jest skorelowana z pozostałych aktywów i pasywów w swoim życiu, a następnie próbować zmniejszyć tę zależność, jak w inteligentny sposób, jak to możliwe.

Kiedy zarządzania portfelem inwestycyjnym, warto pomyśleć o sposobach inteligentnie redukują ryzyko. Głównym ryzykiem jest posiadanie zbyt wiele swoich aktywów i pasywów skorelowane. Na przykład, jeśli mieszka w Houston, pracował w przemyśle naftowym, miał większą część swojego planu emerytalnego związany w magazynie pracodawcy, którego właścicielem części lokalnego banku i trzymał inwestycje w nieruchomości na terenie metra Houston, swoją całej karty życie jest teraz skutecznie finansowy związany z perspektywami na energię. Jeżeli sektor ropy naftowej miały zapaść, jak to miało miejsce w 1980 roku, można znaleźć nie tylko swoją pracę na ryzyko, ale wartość swoich pakietów akcji gwałtowny jednocześnie lokalni nieruchomości i bankowe gospodarstw cierpią z powodu najemców i kredytobiorców, także w obszarze Houston, doświadcza tego samego trudności ekonomiczne jesteś daną zależność danego terenu momencie oleju. Podobnie, jeśli mieszkają i pracują w Dolinie Krzemowej, jesteś nie będzie chciał większość swoich aktywów emerytalnych w akcje technologicznych. Przeciwnie, może warto rozważyć posiadanie rzeczy, które mogą zachować pompowanie pieniędzy przez grube i cienkie, dobre czasy i złe czasy,  nawet jeśli oznacza to generowanie niższe zyski ; np posiadających udziały własnościowe w niebieskich żetonów zasobów, zwłaszcza Produkty konsumpcyjne firm, które sprawiają, że takie rzeczy jak pasta do zębów i proszków do prania, środki czystości i batony, alkoholu i żywności pakowanej.

Jest ogólnie mądry praktyką przejrzeć wszystko na bilansach osobistych i biznesowych przynajmniej raz lub dwa razy w roku, starając się znaleźć słabe punkty i korelacji; obszary, w których pojedyncza siła czy nieszczęście mogłoby spowodować nietypowy kaskada i negatywne konsekwencje. Wspólne ekspozycje mogą stanowić koszt wejścia, takie jak cena benzyny, stopy procentowe, stanu gospodarki danego obszaru geograficznego, poleganie na jednym dostawcy, ekspozycji na danej branży lub sektora, ani wielu innych rzeczy.

Dla większości inwestorów, największym ryzykiem napotykają jest nadmierne poleganie na przepływy pieniężne od pracodawcy. Poprzez skupienie się na nabycie aktywów produkcyjnych, które generują nadwyżkę przepływów pieniężnych, a tym samym dywersyfikację od pracodawcy, ryzyko to może być nieco złagodzony.

4. Należy zwrócić szczególną uwagę na strukturę swoich zobowiązań, ponieważ może oznaczać różnicę między niezależności finansowej i całkowitej ruinie. 

Czy masz preferencje dla inwestowania w akcje lub nieruchomości, firm prywatnych lub własności intelektualnej, jak płacisz aktywów jest sprawą najwyższej wagi. Jeśli trzeba, czy wolą, aby korzystać z długu w celu zwiększenia zwrotu z kapitału i pozwalają nabyć więcej aktywów niż kapitał sam pozwolił, dobra zasada podczas zarządzania portfelem jest uniknięcie kredytu krótkoterminowego pieniędzy finansować długo aktywa -term ponieważ źródło finansowania mogą wysychać i zostawiają cię niepłynne wystarczająco długo, aby pogrążyć cię do bankructwa. Idealnie, trzeba tylko chcieć zobowiązań z łatwo zakwaterowanych żądań przepływy pieniężne, które mają warunki stałą stopę procentową. Nawet lepiej, chcesz ten dług będzie bez regresu, jeśli to możliwe, aby uniknąć zdolność do pożyczkodawcy żądają delegowania dodatkowego zabezpieczenia. Szczególne zastosowanie wyjątki czasami. Na przykład, jeśli były wysokie wartości indywidualnych netto dziesiątki milionów dolarów w gotówce i ich ekwiwalentów, to nie muszą być nieostrożne mieć coś jak zastawionych aktywów linii kredytowej, która została wypełniona papierów skarbowych oraz podatku wolne obligacje komunalne więc można łatwo dotknąć swoje fundusze bez konieczności sprzedać swoje pozycje.

5. Nie pozwól sobie zapomnieć, że dobre czasy dobiegła końca. 

Wydaje się to szczególnie ważne w tej chwili z giełd, rynków nieruchomości, a ceny obligacji w pobliżu, lub wzloty uderzenie, cały czas. Twoje ceny aktywów będą spadać w wartości rynkowej. W zależności od zasobu, swoje aktywa będą również doświadczenie spada w przepływach środków pieniężnych, które generują. Dobry portfel inwestycyjny jest nie tylko w stanie poradzić sobie z tym, że oczekuje go. Chyba, że ​​są młodzi, mają wyjątkowo wysoką tolerancję ryzyka i mają mnóstwo czasu i energii, aby odzyskać, jeśli przeliczyć lub cierpią nieszczęście, często jest to rozsądne, aby uniknąć osiągnięcia przy podejmowaniu inwestycji. Nadzieja nie jest strategia inwestycyjna. Podczas nabycia składnika aktywów, należy to zrobić po cenie i na warunkach, które jeśli najgorsze się stało, można jeszcze przeżyć bez konieczności uruchamiania w ciągu życia lub kariery. Dla wielu inwestorów, gdy bogactwo zostały zgromadzone, należy położyć nacisk na ochronę tego bogactwa na dłuższą metę nie będzie agresywnie po najwyższych możliwych zwrotów teoretycznych, szczególnie jeśli te ostatnie wprowadza wytrzeć-out ryzyko.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.