6 Bad כסף הלכים אתה צריך לשבור

Home » Budgeting » 6 Bad כסף הלכים אתה צריך לשבור

 6 Bad כסף הלכים אתה צריך לשבור

מה המפתח החשוב ביותר כספים מוצלחים? שינוי הדרך שבה אתה חושב על כסף.

אם הלך רוח הכסף שלך כבויה, אתה לעולם לא באמת יוכל “להתקדם,” אם אתה מביא ב 30,000 $ לשנה או 300,000 $. ברגע שאתה מקבל את נקודת המבט שלך ישר, זה יהיה קל יותר כדי למקסם את הכסף שמגיע ב.

הנה שישה הלכי כסף רעים נפוצים ייתכן שאתה נופל לתוך, וכיצד להשתחרר מלכודות הנפשיות אלה.

1. חיים (בלבד) ב עכשיו

קשה לעשות מתיחת הכסף שלך כאשר אתה רק ממוקד במה קל מושך ביותר עכשיו. בטח, זה מהר כדי לתפוס קפה בדרכים מאשר לעשות את זה בבית, אבל אלה לאטה 5 $ יכול להוסיף עד לתשלום הלוואת סטודנט נוסף. הטלפון החכם האחרון ניתן לקרוא את השם שלך, אבל אם אתה מוכן לחיות עם המודל של החודש האחרון, אתה יכול לשים את הכסף לקראת בניית חיסכון חירום.

מה הטעם של החיים מתחת אמצעי שלך? במילה אחת: חופש. בפעם הבאה המכונית שלך מתקלקלת, שלא תמצאו את עצמכם נאבקים לקרנות. בפעם הבאה שאתה מכה עם הצעת חוק רפואית לא צפוי, אתה לא תמצא את עצמך לאבד שינה בלילה. במקום לחיות רק את הרגע הנוכחי, להגדיר תוספת בצד האני העתידי שלך כדי ליהנות.

2. אקסטרים הסתפקות

לחיפוש מבצעים זה דבר אחד; להיות זול עוד. אל תתמקד אך ורק על תג המחיר. במקום זאת, לחשוב על איכות הערך הכולל.

פגז מתוך תוספת של 20 $ או 30 $ ואתה יכול לקבל זוג נעליים שנמשך שנים, ולא ככזה פורמת בסוף העונה. האביב עבור קניית המצרכים לארוחות ביתיות טרייה במקום לחיות את תפריט הדולר ב thru הכונן המקומי, ואת ההשפעות החיוביות על הבריאות שלך יכולות לחסוך לכם אלף חשבונות רפואיים בעתיד.

כמו כן, אל תבזבזו הזמן היקר שלך מנסה לצבוט פרוטות. למרות שזה טוב להיות כסף-מודע, אל תשכחו כי הזמן שלך הוא הנכס החשוב ביותר שלך. אם רודף עסקה מחייבת שעה נוספת או שתיים של אי נוחות, וזה רק חוסך לך 5 $, זה לא שווה את הזמן שלך.

3.  מתגוררים מחוץ האמצעי שלך

חוב כרטיס אשראי יכול להשאיר אותך אזיקים פיננסיים במשך עשרות שנים. תפסיק להגיד לעצמך שאתה “ראוי” דברים שאתה לא יכול להרשות לעצמך. הזכירי לעצמך כי מה שאתה  באמת  ראויים הם חיים שבהם אתה לא צריך לעבוד עד שאתה 80 כדי לשמור את החשבונות ששולמו.

אין לרכוש פריטי צרכן על אשראי. במקום זאת, לחסוך כסף מראש, כך שתוכלו להתפנק פריט שאתה יכול להרשות לעצמך באמת.

4. מותחת

זה לא משנה כמה כסף אתם עושים אם אתם לא יודעים איך זה נמלט מן הארנק שלך. אם אין לך תקציב, לבוא עם אחד – stat. כנ”ל לגבי בניית קרן חירום ויצירת תוכנית חיסכון לפרישה. כאשר אתה לא לעקוב לאן הכסף שלך הולך, יש לו נטייה להתרחק ממך מהר.

הדרך הטובה ביותר “לשלם האני העתידי שלך” היא על ידי ביצוע תקציב. אבל זה יכול לקחת מגוון של צורות. אתה יכול לנסות תקציב קו-פריט מסורתי. אתה יכול לנסות תקציב חמש-קטגוריה שונה.

ואם תקצוב מסורתי אינו פונה אליך, לנסות את התקציב האנטי.

5. שונא אותה מאוד

“תקצוב” לא חייב להיות מילה גסה. לא עושה “חיסכון” או “תכנון פרישה.” יש כל כך הרבה יישומים וכלים בחוץ שיכול לקחת את העבודה הקשה מהכתפיים שלך ואפילו להפוך למקסם את הכסף שלך לתוך משחק (או, לפחות, אתגר וכיף). מצא את הכלים, כי מרגישים את אינטואיטיבי ביותר עבורך וניהול הכסף יגיע הרבה יותר קל.

6. התעלמות מסים 

זה מפתה להתעלם מסים. הם נראים משעממים ומסובכים. אבל אלה לעשות הבדל גדול בסך של כסף נשאר בכיס שלך. תכנון מס הוא חיוני כמו תקצוב, השקעה וכל צורות אחרות של ניהול פיננסי.

דברו עם רו”ח על איך להפחית חשבון המס שלך, ולחשוב על השלכות המס של החלטות שתבצע.

אם תחליט לעבור לשכונה אחרת או מדינה, למשל, לחשוב על איך המהלך הזה ישפיע חשבון המס שלך – וכתוצאה מכך, איך זה ישפיע על התקציב הכולל שלך.

סופי מחשבות

כסף לא צריך להיות מלחיץ או משעמם. תסתכל ניהול כספים חכם במתנה שאתה נותן האני העתידי שלך. חינם עצמך מפני עמדות ורגשות שליליים כלפי כסף. שיפור חשיבת הכסף שלך הוא הצעד הראשון והחשוב ביותר ביצירת עתיד פיננסי מוצלח.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.