6 Sure способів для збільшення продажів

Home » Small Business » 6 Sure способів для збільшення продажів

Зрушення ваших продажів Фокуса для Збільшення продажів

 6 Sure способів для збільшення продажів

Хочете збільшити ваші продажі різко? Потім перенесіть фокус продажів від залучення нових клієнтів привабливої ​​ваших перевірених клієнтів купувати знову. Кращі продажу перспектива є перспективою того, що вже конвертується – іншими словами, один з ваших поточних клієнтів.

Подумайте про це шляху; якщо ваш бізнес знаходиться в маленькому містечку з населенням в 1000 чоловік, і ви продаєте зірочку всім в цьому місті, чоловіки, жінки і дитини, ви продали 1000 зірочками – і насиченими свій ринок.

Ваші зірочки продажу деньки. Це час, щоб зібратися і рухатися далі?

Немає! Якщо почати зосереджуватися свої зусилля з продажу на ваших перевірених клієнтів, ви будете мати можливість збільшити ваші продажі різко зірочки. І ці впевнені способи збільшення продажів буде сприяти зміцненню лояльності клієнтів теж. Спробуйте всі або деякі з цих ідей, щоб збільшити обсяг продажів.

1. Встановити програму продажів стимулів.

Дайте торговий персонал привід, щоб отримати там і продавати, продавати, продавати. Чому так багато підприємств, які покладаються на своїх співробітників продажів, щоб стимулювати збут є програми стимулювання в місці? Тому що, пропонуючи свої співробітник продажів на поїздки і / або телевізори для ї кількості продажів робіт.

2. Заохочуйте співробітник продажів на більш дорогий товар.

По суті, Upselling включає в себе додавання супутніх товарів і / або послуг вашої лінії і робить його зручним і необхідним для клієнтів, щоб купити їх.

Просто розміщуючи більше продуктів поблизу ваших звичайних продуктів не збирається робити. Як збільшити продажі? Переконайте клієнта на користь.

Наприклад, коли я в останній раз був мої килими чистити, прибиральник помітив тварину пляма. Замість того, щоб просто очищаючи його, він звернув мою увагу на це і показав мені, як легко і ефективно очищає розчин плями видаляє всі сліди забарвлення.

Чи я купити миючий розчин плями? Будьте впевнені. Він переконав мене, що покупка це було вигідно для мене, і зробив його зручним для його придбання. Результат: збільшення продажів для чищення килимів компанії.

3. Дайте вашим клієнтам всередині совок.

Нещодавно я робив покупки в магазині роздрібної торгівлі побутового начиння. Я вибрав пункт і обмірковував, чи варто купувати його чи ні, коли продавець підійшов до мене і сказав: «Я бачу, що ви зацікавлені в цьому блендері. Ми з продажу наступного тижня, і всі наші блендери будуть 20 відсотків від. Ви можете повернутися потім. »Знаєш що? Я зробив – і купив дві інші предмети, а також.

Урок: якщо у вас є просування по службі або продажу придумати, скажіть про це своїм клієнтам. Вони повернуться – і, ймовірно, принести з собою друзів теж, збільшуючи обсяг продажів ще більше. (І не забувайте – ви можете дати вашим клієнтам всередині совок по електронній пошті, називаючи їх, або розмістити в соціальних мережах теж.)

4. Рівень ваших клієнтів.

Там повинно бути чітке і очевидна відмінність між постійними клієнтами та іншими клієнтами – різниця, що ваші постійні клієнти сприймають як показує, що ви цінуєте їх. Як ви можете очікувати лояльності клієнтів, якщо всі клієнти розглядаються як «хтось з вулиці»?

Є всі види способів, які ви можете показати свої постійні клієнти, що ви цінуєте їх, від дрібних речей, таких як вітання їх по імені через великі переваги, такі як надання завсідники продовжував кредит або знижки.

5. Встановіть програму заохочень клієнтів.

Ми всі знайомі з програмами заохочень клієнтів, що так багато великих підприємств, що мають на місці. Але немає ніяких підстав, що малий бізнес не може мати програму заохочень клієнтів теж. Це може бути так просто, як знижка на день народження клієнта або в комплексі, як система точок, яка підробляє різні нагороди, такі як знижки на товари. Все зроблено правильно, винагороджує програма може реально допомогти підвищити лояльність клієнтів і збільшити продажі.

6. Поширювати безкоштовні зразки для клієнтів.

Чому так багато підприємств, включаючи безкоштовні зразки інших продуктів, коли ви купуєте щось з них?

Тому що він може збільшити продажі в настільки багатьох відносинах. Клієнт, який купив оригінальний продукт міг би спробувати і як зразок нового продукту і купити деякі з них, теж. Або вони могли б пройти за зразком комусь, хто міг би спробувати продукт, як це, і купити, що і інші продукти від компанії. По крайней мере, оригінальний клієнт буде думати, теплі думки про вашу компанію, і ми сподіваємося, розповідати іншим людям про вашу продукцію.

Збільшення продажів Легше

Залучення нових клієнтів це гарна річ. Але залучення нових клієнтів не єдиний спосіб збільшити продажі, і, по суті, жорсткий спосіб йти про це. Зміна фокуса продажів, щоб привабливі поточні клієнти можуть зробити збільшення ваших продажів простіше, і побудувати лояльність клієнтів, що призводить до повторних продажів.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.