6 Zīmes Jūs esat gatavi pensionēties

Home » Retirement » 6 Zīmes Jūs esat gatavi pensionēties

6 Zīmes Jūs esat gatavi pensionēties

Viņi jautājumiem gandrīz visi jaunieši un pusmūža darbinieki ir lūdzis sevi: man vajadzētu atstāt savu darbu un pensionēties? Ko es būtu nepieciešams? Kā es varu zināt, es esmu gatavs?

Ja jūs apsverot aizejošs agri, jūs atteikties ne tikai galvassāpes darba, bet arī papildus nopelnīto naudu, kas varētu būt veiktas jūsu pensijas vēl ērtāku. Lai palīdzētu jums izlemt, šeit ir sešas pazīmes jūs varētu pensionēties, nevis turpināt strādāt.

6 Zīmes Jūs esat gatavi pensionēties

1. Jūsu Parādi Vai atmaksājās

Ja jūsu hipotekārā ir atmaksājies, un jums nav nekādu aizdevumu, kredītlīnijas, lieli kredītkaršu atlikumus vai citu parādu, jums nebūs jāuztraucas par veicot lielus maksājumus pensionēšanās laikā. Tas atstāj savus ietaupījumus un ienākums no pensijas pieejama baudīt dzīvi pēc darba, un brīvi izmantot, ja ārkārtas situācijā, nevis tas piesieti atmaksājas lielus rēķinus.

2. Jūsu ietaupījumi pārsniedz jūsu pensijas mērķus

Tu plānots, noteikusi mērķi par pensijas uzkrājumu, un tagad jūsu investīcijas atbilst vai pārsniedz summu, kādu cerējām, lai saglabātu. Tas ir vēl viens laba zīme jūs varētu veikt pirmstermiņa pensionēšanos. Tomēr, paturiet prātā, ka, ja jūs atstāt darbu vairākus gadus pirms plānojāt, jūsu ietaupījums ir pietiekami, lai segtu šīs papildu pensijas gadus. Ja neesat iestatījis pensijas uzkrājumu plānu par priekšlaicīgu pensionēšanos, jums būs nepieciešams pārrēķināt garumu jūsu ietaupījumus, tostarp šiem papildu gadiem. Tāpat atkarībā no jūsu vecuma, jums var nebūt vēl nav piemērots sociālā nodrošinājuma vai Medicare. Jūsu ietaupījums būs nepieciešams, lai segtu savus izdevumus, līdz jūs sasniegsiet piemēroto vecumu.

“Domāju, ka” 25. pantu ” Sagatavot ir 25 reizes vērtību jūsu gada izdevumus, “saka Max Osbon, partneris Osbon Capital Management in Boston, Mass.” Kāpēc 25? Tas ir apgriezti 4%. Tajā brīdī, jums tikai nepieciešams, lai sasniegtu 4% atgriezties gadā, lai segtu savu ikgadējo izdevumus uz mūžīgiem laikiem. “

3. Jūsu Pensijas plāni nav drīzu izvešanu Sods

Nevienam nepatīk maksāt nevajadzīgus sodus, un agri pensionāri dodas uz fiksētu ienākumu neatšķiras. Ja jūsu pensijas uzkrājumi ietver 457 plānu, kam nav drīzu izvešanu sods, iet pensijā agri un izstāties no plāna, nebūs jāmaksā jums papildus sodi; bet ņem vērā – jūs joprojām jāmaksā ienākuma nodoklis par jūsu izņemšanu.

Ir arī labas ziņas wannabe agri pensionāriem ar 401 (k) s. Ja jūs turpināt strādāt pie sava darba devēja, līdz gadam, kuru savukārt 55 (vai pēc tam), IRS ļauj izņemt tikai no šī darba devēja 401 (k) bez soda, ja esat pensijā vai atstāt, kamēr jūs atstāt to šo uzņēmumu un nav roll to IRA. Tomēr, ja jūsu 59. dzimšanas diena bija vismaz pirms sešiem mēnešiem, jūs esat tiesīgs veikt soda bez izņemšanu no jebkura jūsu 401 (k) plānu. Šīs politikas parasti attiecas uz citiem kvalificētu pensiju plānus bez 401 (k), bet pārbaudīt ar IRS, lai pārliecinātos, jums ir iekļauti.

“Ir piesardzīgi, tomēr: ja darbinieks aiziet pensijā pirms 55 gadu vecuma [izņemot, kā minēts iepriekš], pirmstermiņa pensionēšanās noteikumi tiek zaudēta, un 10% soda būs radušās par izņemšanu līdz vecumam 59-1 / 2,” saka Džeimss B. Twining, KZP, dibinātājs un izpilddirektors finanšu plānu, Inc., kas Bellingham, Wash.

Trešā iespēja soda bez pensiju plāna izņemšanu ir izveidot virkni būtībā vienādu izņemšanu vismaz piecus gadus, vai arī līdz brīdim, kad jūs pagrieziet 59-1 / 2, atkarībā no tā, kas ir ilgāk. Tāpat izņemšanu no 457 plānu, jums joprojām ir jāmaksā nodokļi par izņemšanu.

Ja jūsu pensiju plāni ietver kādu no iepriekš soda bez naudas izņemšanas iespējām, tas ir vēl viens punkts par labu atstājot darbu agri.

4. Jūsu Veselības klāj

Veselības aprūpe var būt neticami dārgas, un agri pensionāri būtu plāns, lai segtu veselības aprūpes izmaksas gadu laikā pēc aiziešanas pensijā, un pirms kļūšanas tiesīgs saņemt Medicare pēc 65 gadu vecuma Ja Jums pārklājumu, izmantojot sava laulātā plānu, vai arī, ja jūs varat turpināt saņemt pārklājums ar savu bijušo darba devēju, tas ir vēl viens signāls, ka priekšlaicīgā pensionēšanās varētu būt iespēja, lai jūs. Veikt apskatīt izmaksas ātrās palīdzības braukt, asins testu vai mēnesī, nav vispārēju receptes, lai iegūtu priekšstatu par to, cik ātri jūsu veselības aprūpes izmaksas var raķete.

Vēl viena iespēja agri pensionāri ir iegādāties privāto veselības apdrošināšanu. Ja jums ir veselības krājkontā (HSA), varat izmantot beznodokļu sadali, lai samaksātu par jūsu out-of-kabatas kvalificētu medicīnisko izdevumu nav svarīgi, kādā vecumā jūs esat (lai gan, ja jūs atstāt savu darbu, jūs nevarēsiet turpināt veikt iemaksas HSA). Tas ir pārāk agri, lai pateikt, kā veselības apdrošināšana, un tā izmaksas mainīsies un kā pieejamu privāto veselības aprūpes drīz, ņemot vērā prezidenta Trump ‘s un republikāņu Kongresa mērķis ir atceļ Affordable Care Act. Paturiet prātā, ka COBRA var paplašināt savu veselības aprūpes nodrošinājumu pēc aiziešanas no darba, gan bez sava bijušā darba devēja iemaksām jūsu apdrošināšanas seguma, jūsu izmaksas ar COBRA var būt augstāka, nekā citas iespējas.

5. Jūs varat Šobrīd Live Your Retirement budžetu

Pensionāri, kas dzīvo uz fiksētiem ienākumiem, ieskaitot pensijas un / vai pensiju plāna izņemšanu parasti ir zemākas ikmēneša ienākumi, nekā tas bija, kad viņi strādā. Ja esat jau praktizē uzlīmēšanu savu pensiju ienākumu budžetu vismaz vairākus mēnešus, tad jums var būt viens solis tuvāk priekšlaicīgās pensionēšanās. Ja jums nav mēģinājis to vēl, jums var būt par šoku. Pārbaudi savu samazinātu pensijas budžetu, lai iegūtu tūlītēju priekšstatu par to, cik grūti dzīves par fiksētu ienākumu var būt.

“Cilvēki nepatīk pārmaiņas, un tas ir grūti lauzt vecos ieradumus, kad mēs esam pieraduši pie viņiem. Ar” ceļš-testēšana “savu pensijas budžetu, jums ir būtībā māca sevi attīstīt ikdienas paradumus visā, ko jūs varat atļauties pensijā, “saka Marks Hebner, dibinātājs un prezidents Index fonda Padomnieku, Inc., Irvine, Calif, un autors.” indeksu fondos. 12-Step atjaunošanas programma Active investoriem “

6. Jums ir jauns plāns vai projekts pensijā

Atstājot darbu agri pavadīt garas dienas, ar neko darīt novedīs pie nelaimīga pirmstermiņa pensionēšanos, kā arī var izraisīt paaugstinātu izdevumu (iepirkšanās un ēdināšanas no dažreiz tiek izmantoti, lai aizpildītu laiku). Ņemot definētu ceļojumu, hobijs vai nepilna laika darba plānu vai pat izklāstu ikdienas rutīnas var palīdzēt mazināt uz priekšlaicīgu pensionēšanos. Varbūt jūs aizstāt pārdošanas tikšanās ar iknedēļas golfa izbrauciens vai brīvprātīgo darbu, un pievienot ikdienas pastaigās vai braucienos uz trenažieru zāli. Plānojiet sen nokavēto ceļojumu, vai veikt nodarbības iemācīties jaunu aktivitāti.

Ja jūs varat viegli iedomāties reāli, kas nav saistītas ar darbu veidiem, patīkami iet savu dienu, priekšlaicīgas pensionēšanās varētu būt jums. Tādā pašā veidā, ka jums testa vadīt savu pensijas budžetu, mēģiniet ņemot nedēļu vai vairāk no darba pavadīt savu dienu, kā jūs būtu pensijā. Ja jums kļūst garlaicīgi ar garās pastaigās, dienas TV un vaļaspriekiem nedēļas laikā, jūs noteikti saņemsiet antsy pensijā.

Bottom Line

Kad runa ir par lēmumu, ja jums vajadzētu pensionēties, ir vairākas pazīmes, lai noskatītos par. Būt bez parādiem , ar veselīgu pensijas kontu, kas atbalstīs jūsu papildu gadus nedarbojas, ir kritiska. Turklāt, ja jūs varat atteikties no pensijas kontiem bez soda, piekļūt pieejamu veselības aprūpes segumu līdz Medicare kicks, un ir plāns, lai baudīt savu laiku nestrādā, bet dzīvo uz pensijas budžetu, jūs vienkārši varētu būt gatavi pensionēties. Labākais veids, lai pārliecinātos, jūs varat veiksmīgi veikt pāreju runā ar savu finanšu speciālistu.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.