6 Známky jste připraveni odejít do předčasného důchodu

Home » Retirement » 6 Známky jste připraveni odejít do předčasného důchodu

6 Známky jste připraveni odejít do předčasného důchodu

Jsou to otázky, téměř všichni mladí a středního věku pracovníci kladli: Mám opustit svou práci a odejít do předčasného důchodu? Co bych potřebovat? Jak poznám, že jsem připraven?

Pokud uvažujete předčasný odchod do důchodu, budete vzdát nejen bolesti hlavy práci, ale i další vydělané peníze, které by učinily váš odchod do důchodu ještě komfortnější. Pomoci zde se rozhodnout, šest značek budete moci odejít do předčasného důchodu namísto pokračovat v práci.

6 Známky jste připraveni odejít do předčasného důchodu

1. Vaše Dluhy jsou spláceny

Pokud je vaše hypotéka splacena a nemáte žádné úvěry, úvěrových linek, velké kreditních karet zůstatky nebo jiný dluh, nebudete muset starat o tom, velké platby při odchodu do důchodu. Toto opustí vaše úspory a výnosy odchod do důchodu k dispozici, aby si život po práci, a zdarma k použití v případě nouze, spíše než mít to svázaná v vyplácí velké účty.

2. své úspory Exceed odchodu do důchodu cíle

Plánovali jste, stanovila cíl pro úspory na penzi a teď vaše investice stejnou nebo vyšší částku, kterou doufali uložit. To je další dobré znamení můžete vzít do předčasného důchodu. Nicméně, mějte na paměti, že pokud si nechat pracovat několik let předtím, než jste chtěli, vaše úspory musí být dostatečná na pokrytí tyto další roky do důchodu. Pokud jste nenastavili plán úspor odchodu do důchodu pro předčasný odchod do důchodu, budete muset přepočítat délku svých úspor, včetně těchto dodatečných let. Také, v závislosti na vašem věku, nemusí být ještě nárok na sociální zabezpečení a Medicare. Vaše úspory budou muset pokrýt své výdaje, dokud se nedostanete způsobilého věku.

„Myslíš, že‚pravidlo 25.‘ Připraví mít 25 krát hodnotu svých ročních výdajů, „říká Max Osbon, partner v Osbon Capital Management v Bostonu, Massachusetts.“ Proč 25? Je to převrácená hodnota 4%. V tomto bodě, stačí, aby se dosáhlo 4% vrátit ročně pokrýt své roční výdaje na neomezenou dobu.“

3. Vaše penzijní plány nemají předčasný výběr trest

Nikdo nemá rád platit zbytečné tresty, a brzy důchodců chystají pevným výnosem jsou neliší. Pokud vaše důchodového spoření zahrnují 457 plán, který nemá k trestu předčasného výběru, předčasný odchod do důchodu a odstoupení od plánu nebude stát vám navíc penále; ale vzít na vědomí – budete i nadále platit daň z příjmu na vašich výběrů.

K dispozici je také dobrou zprávou pro rádoby časných důchodců s 401 (k) y. Máte-li pokračovat v práci pro svého zaměstnavatele do roku, který se dáte 55 (nebo po tomto datu), IRS umožňuje vybírat pouze z tohoto zaměstnavatele 401 (k) bez postihu, když odejdete do důchodu nebo opustit, pokud ji necháte v této společnosti a ne vrátit do IRA. Nicméně, pokud vaše 59. narozeniny, byl alespoň šest měsíců, jste oprávněni k trestu bez výběry z některého z 401 (k) plány. Tyto zásady obecně platí pro jiné plány kvalifikovaný odchodu do důchodu kromě 401 (k), ale obraťte se na IRS, abyste se ujistili vy je v ceně.

„Je tu opatrnost, nicméně: Pokud zaměstnanec odejde do důchodu před dosažením věku 55 [s výjimkou jak je uvedeno výše], je předčasný odchod do důchodu ustanovení je ztracen, a pokuta 10% budou vynaloženy pro výběry před dosažením věku 59 až 1/2,“ říká James B. Twining, CFP, zakladatel a výkonný ředitel finančního plánu, Inc. v Bellingham, Wash.

Třetí možností pro čerpání důchodu plánu trestných prosté je vytvořit sérii v podstatě stejných výběrů po dobu nejméně pěti let, nebo dokud se obrátit 59-1 / 2, podle toho, co je delší. Stejně jako výběry z 457 plánu, budete ještě muset platit daně na své výběry.

Pokud vaše penzijní plány obsahují některou z výše uvedených možností výběru penalty-free, je to další bod pro ponechání práce brzy.

4. Vaše Healthcare je pokryta

Healthcare mohou být neuvěřitelně nákladné, a brzy důchodců by měl mít plán na místě pokrýt náklady na zdravotní péči v průběhu let po odchodu do důchodu a před dosažením způsobilosti k Medicare ve věku 65 let Máte-li pokrytí prostřednictvím plánu vašeho manžela, nebo pokud můžete nadále dostávat pokrytí prostřednictvím svého bývalého zaměstnavatele, je to další znamení, že předčasný odchod do důchodu by mohla být možnost pro vás. Podívejte se na úkor sanitního jízdu, krevní test nebo měsíční, non-generic předpis, aby získali představu o tom, jak rychle se vaše zdravotní náklady raketově stoupat.

Další možností předčasných důchodců je zakoupit soukromé zdravotní pojištění. Máte-li zdravotní Spořicí účet (HSA), můžete použít bezdaňovými rozdělení platit pro out-of-kapsy kvalifikovaných výdajů na zdravotní péči bez ohledu na to, jakého věku jste (i když, pokud opustí svou práci, nebudete schopni pokračovat přispívající k HSA). Je příliš brzy na to říci, jak zdravotní pojištění a její náklady budou měnit a jak cenově dostupné soukromé zdravotní péče bude brzy, neboť prezident Trump je i cílem Republikánské Kongresu ze dne, kterým se zrušuje zákon o cenově dostupnou péči. Mějte na paměti, že COBRA může rozšířit svoji zdravotní pokrytí poté, co opustil svou práci, i když bez příspěvků vašeho bývalého zaměstnavatele do svého pojištění, mohou být vaše náklady s COBRA vyšší než u jiných možností.

5. V současné době můžete žít na odchod do důchodu rozpočtu

Důchodců žijících na fixních příjmů, včetně důchodů a / nebo čerpání důchodu plánu mají obvykle nižší měsíční příjmy, než tomu bylo, když byli v práci. Pokud jste již praktikuje se držet svého rozpočtu příjmů pro odchod do důchodu po dobu nejméně několik měsíců, pak si může být o krok blíže k předčasnému odchodu do důchodu. Pokud jste to ještě zkusil, může být za šoku. Vyzkoušet svůj snížený rozpočet pro odchod do důchodu získat okamžitý pocit, jak těžké žijící na pevné příjmy může být.

„Lidé nemají rádi změny, a to je těžké rozbít staré zvyky, jakmile jsme si zvykli na ně. Tím,‚road-testování‘váš odchod do rozpočtu, se v podstatě učí sami rozvíjet každodenní návyky kolem toho, co si můžete dovolit v důchodu, “říká Mark Hebner, zakladatel a prezident index Fund Advisors, Inc., v Irvine v Kalifornii, a autor. “fondů index. 12-Step Recovery Program pro aktivní investory”

6. Máte nový plán nebo projekt pro odchod do důchodu

Odjezdem do práce brzy trávit dlouhé dny se nic dělat povede k nešťastné předčasných odchodů do důchodu, a může také vést ke zvýšení výdajů (obchodů a restaurací se někdy používají k vyplnění času). S definovanou cestování, hobby, nebo na částečný úvazek plánu zaměstnání nebo dokonce obrys denní rutiny může pomoci zmírnit do předčasného důchodu. Možná budete nahradit obchodní setkání s týdenním golfového výletu či dobrovolnictví a přidejte každodenní procházky nebo výlety do posilovny. Plánovat dlouhodobě očekávanou cestu, nebo vzít tříd učit novou aktivitu.

Pokud můžete snadno myslet na realistických, non-související s prací způsobů, jak příjemně průchod své dny, předčasný odchod do důchodu by mohla být pro vás. Stejným způsobem, že test-řídit váš odchod do rozpočtu, zkuste užívat týden nebo i déle volno trávit své dny tak, jak byste v důchodu. Stanete-li se nudit dlouhé procházky, denní televizi a koníčky v rámci týdne, budete určitě dostat antsy v důchodu.

Sečteno a podtrženo

Když přijde na rozhodování o tom, zda byste měli odejít do předčasného důchodu, existuje několik příznaky se dívat na. Být bez dluhů , se zdravou důchodového účtu, který bude podporovat vaše další roky nepracuje je kritická. Navíc, pokud si můžete stáhnout z penzijních účtů bez trestu, získat přístup k cenově dostupné zdravotní pojištění Medicare až kopy a mají plán, aby si svůj čas nefunguje zatímco žije na rozpočet pro odchod do důchodu, si jen může být připraven odejít do předčasného důchodu. Nejlepší způsob, jak být jisti, že mohou úspěšně provést přechod mluví s finančním odborníkem.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.