7 простих способів збільшити свій власний капітал

Home » Budgeting » 7 простих способів збільшити свій власний капітал

 7 простих способів збільшити свій власний капітал

Коли справа доходить до наших фінансів, є багато різних чисел, що ми всі стурбовані. Ми часто дивлячись на цифри в нашому поточному рахунку, ощадний рахунок, різні пенсійні рахунки, а також інвестиційні та торговельні рахунки. Всі ці цифри є критично важливими, але є один номер, зокрема, можна визначити, наскільки успішно ви з створення ваших активів в майбутньому: ваш власний капітал.

Що таке Net Worth?

Чиста вартість різниця між вартістю того, що ви володієте-ваш будинок, пенсійні фонди, інвестиційні рахунки, перевірка балансу рахунку і т.д.-мінус таких зобов’язань, як іпотека, кредитні картки заборгованості і так далі. Чиста вартість є важливим числом, щоб тримати його розум, як він може допомогти вам визначити, наскільки ваш борг може вплинути на ваше майбутнє добробут, а також виділити області, ви повинні зосередитися перед виходом на пенсію.

Розрахунок вашої чистої вартості так просто, як його визначення. Подивіться на все, що ви володієте, в тому числі активів, які будуть частиною вашого пенсійного плану, таких, як ваш 401 (к), акції та інвестиції. Зробити окремий список непогашених залишків і заборгованості і відняти цю суму з суми все, що ви володієте, і те, що залишилося, це ваш власний капітал.

Сядьте і займе кілька хвилин, щоб обчислити число. Ви приємно здивовані кількістю або ж ви очікуєте, що ваш власний капітал, щоб бути вище?

Якщо це так, не бійтеся! Є кілька речей, які ви можете зробити, щоб збільшити свій власний капітал, починаючи з сьогоднішнього дня.

1. Огляд ваших зобов’язань

Візьміть детальний погляд на ваші зобов’язання. Це повинно бути легко номер, щоб з’ясувати, як це просто, скільки боргів ви зобов’язані щомісяця і в якій формі, наприклад, іпотечний кредит, заборгованість по кредитній карті, а також виплати по кредиту.

Є зобов’язання, які ви можете усунути або зменшити? Скорочення вашого боргу є великим кроком, який допоможе збільшити ваш чистий номер коштує!

2. Огляд ваших активів

Ви не можете точно знати, скільки всі ваші активи коштують, або, як це значення буде змінюватися, але ви можете отримати обхідні фігуру. Намагайтеся не залишати будь-яких активів поза. Пам’ятайте, ось ваші основні класи активів:

  • Первинне місце проживання: більше справедливості у вас є у вашому домі, тим більше ваш власний капітал.
  • Котедж і нерухомість в оренду: як правило, оплачується готівкою, так що це, безумовно, актив ви хочете, щоб порахувати!
  • Інвестиції: акції, облігації, взаємні фонди та податкові відклала плани виходу на пенсію. Тільки не забудьте додати податки на цих активи своїх зобов’язань.
  • Колекціонування: мистецтво і антикваріат-ринок для цих пунктів будуть коливатися, але ви можете завжди оцінювач прийшли допомогти вам.

3. Обрізати витрати

Чим менше грошей ви витрачаєте, тим більше ви будете накопичувати в чистій вартості. Подивіться на ваші поточні витрати і подивитися, якщо є місця, які ви можете скоротити. Пам’ятайте, що навіть кілька доларів тут і там можна додати до багато грошей на протязі всього року і більше!

4. Скорочення заборгованості

Скорочення боргу є кращим способом, щоб збільшити ваше майбутнє багатство.

По-перше, ви хочете, щоб визначити свій високий борг процентної ставки. Далі розглянемо консолідацію платежів або просто збільшення щомісячних платежів, обидва з яких є перевірені методи для скорочення заборгованості.

5. погасити іпотечний

Розглянемо погашення іпотечного кредиту і отримати найбільшу одноразову суму від ваших книг. Володіння ваш будинок стане для вас найбільшим активом.

6. Огляд Щорічні витрати

Які щорічні витрати приносять ваш номер мережі на суму вниз і які з них вам не потрібні? Подивіться на речі, як ваші страхові та медичні внески щороку. Порівняйте процентні ставки і подивитися, якщо будь-які з цих щорічних витрат може бути урізано.

7. Дохід Інвестиції

Дохід інвестування є відмінним способом збільшити свій власний капітал, якщо все зроблено правильно. «The Bucket System» підхід, який я використовую з клієнтами протягом багатьох років називається Основна передумовою такого підходу є те, що ви будете ділити ваші фінансові вкладення на чотири відра: наявне відро, відро доходу, відро зростання, і альтернативний ківш дохід.

Розкриття:  InvestoGuru не забезпечує податки, інвестиції, або рада фінансових послуг. Інформація подається без урахування інвестиційних цілей, терпимості ризики або фінансових обставин якого – або конкретного інвестора і може не підходити для всіх інвесторів. Минулі показники не свідчать про майбутні результати. Інвестування пов’язане з ризиком , включаючи можливу втрату принципала. 

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.