7 būdai, kaip apsisaugoti nuo kredito kortelės Hacks

Home » Credit and Debt » 7 būdai, kaip apsisaugoti nuo kredito kortelės Hacks

7 būdai, kaip apsisaugoti nuo kredito kortelės Hacks

Atleisk mums už skambėjo visą bausmė ir tamsa, bet iš pažiūros nesibaigiantis pažeidimų skaičių ir incidentų įrodo, kad jūsų jautri finansų ir asmens duomenų nebūtinai saugūs. Pažvelgti į kai kuriuos pastaraisiais statistika. Greito maisto restoranas Wendy smogė masinis kenkėjiškų programų pagrindu kredito ir debeto kortelės pažeidžia 2016 m, kad nutekėjo klientų mokėjimo informaciją daugiau nei 1000 skirtingų vietų. Home Depot duomenų saugumo pažeidimas atgal į 2014 paveikti kai 56 mln kredito ir debeto korteles. Gerai žinomas Tikslinė pažeidimas nuo 2013 paveikė daugiau nei 40 milijonų vartotojų, ir, jei norite pamatyti daug kitų pažeidimų – kai kurie net didesnius – į liūdna, grafiniu formatu, pažvelgti šioje schemoje.

Kodėl kibernetinių vagių laiko Wreck sumaištį tokių didelių proporcijų? Nes ji moka. Juodojoje rinkoje, jūsų kredito kortelės informacija yra verta, bet tarp penkių iki 110 JAV dolerių, pagal kredito ataskaitų agentūros Experian .

Duomenų saugumo pažeidimus yra tikrai gyvenimo dalis, ir jums reikia žinoti, kaip apsaugoti save. Nuo įsilaužėlių vyksta po įmonių, turinčių savo informaciją, sunku juos sustabdyti nuo vartų. Viskas tas pats, galite imtis žingsnių, siekiant sumažinti žalą, skaičių.

Net jei nebuvo įsilaužta dar, daugelis iš septynių juda toliau aprašytų gali padaryti jūsų informacija mažesnė lengva rasti ir mažiau naudoti, jei jūs pasivijo pažeidimo.

1. Gauk kitą kortelę

Jei buvo pasakyta, jūs duomenų pažeidimą, neklauskite … pasakyti įmonę, kad jūs arba gauti naują kortelę arba uždaryti sąskaitą. Jūs nesate linkę gauti bet kokį PUSHBACK iš jau sutrikę bendrovė. Jei tai padarysite, ne atgal.

2. Patikrinkite Jūsų sąskaitą internetu

Negalima laukti, kad patikrinti, kada toks pareiškimas atvyksta – patikrinkite šiandien. Nuolat tikrinti kasdien bent 30 dienų po jūsų nauja kortelė atvyksta. Jei radote įtartiną mokestį, iš karto ją užginčyti.

3. Fiksuoti jūsų kredito

Jei pasivijo duomenų saugumo pažeidimo, skambinkite kiekvieną iš trijų pagrindinių kredito biurų ir paprašyti, kad jūsų kredito ataskaitą yra įšaldomi. Šaldymo neleidžia kas nors prieiti prie savo kredito ataskaitą be jūsų patvirtinimo. Kreditoriai turbūt nebus patvirtinti paraišką be prieigos prie asmens kredito ataskaitą.

Jei esate giliai susirūpinę potencialių pažeidimų, taip pat galite užšaldyti savo sąskaitas aktyviai – Jūs neturite būti sukčiavimo auka. Tačiau šis žingsnis daro gauti bet kredito rūšies nepaprastai sudėtinga jums ir ir galimo skolintojas, todėl jums gali tekti galvoti apie jį vartoti.

4. Užsakymo savo kredito ataskaitas

Jūs gaunate vieną nemokamą kredito ataskaitą per metus iš kiekvieno kredito ataskaitų įmonės pagal įstatymus, bet jums tikriausiai bus skiriama dažniau nemokamas ataskaitas, jei jau buvo auka sukčiavimo. Net jei nebuvo skirta dar, būti iniciatyvus ir pažiūrėtų į tavo nemokamas ataskaitas išvaizdą. Idealiu atveju, galite užsisakyti vieną kartą per keturis mėnesius iki stulbinantis skersai trijų pagrindinių kredito ataskaitų agentūrų prašymus, todėl galite būti geriau padengta per visus metus.

5. Žiūrėti phishing

Tiesiog todėl, kad vagys jūsų kredito kortelės numerį nereiškia, kad jie taip pat turi galiojimo datą ir trijų ar keturių skaitmenų CVV numerį. Saugokitės sukčiavimo, sukčiai, kai vagis gali išsiųsti elektroninį laišką ar skambutį, bandant įgyti likusią informaciją. Neduokite savo informaciją niekam, nebent jūs juos vadinate. Jei kas nors palieka pranešimą, eikite į bendrovės interneto svetainėje ir rasti kontaktinį numerį įsitikinkite, kad jis atitinka tai, ką į pranešimą asmuo numatyta. Dar daugiau saugumo, skambinkite tiesiogiai su bendrove ir įsitikinkite, kad asmuo, kuris pašaukė jus yra teisėtas.

6. Negalima Užsiregistruoti brangius sukčiavimu apsaugos

Atsižvelgiant į šiuo metu paniką, jums gali būti linkusios Mokėti šimtus dolerių per metus kredito monitoringo paslaugas. Negalima daryti. Glaudžiai peržiūrėti informaciją gausite nemokamai, galite stebėti savo sąskaitas. Jeigu bendrovė teikia informaciją jums nemokamai, įsitikinkite, kad atšaukti paslaugą iki pratęsimo dienos.

7. Būti Smart apie slaptažodžius

Jūs nesate ketina užkirsti kelią pažeidimui, panaudojant visus savo slaptažodį taisykles, bet jūs neturite žinoti, kokios informacijos vagims buvo apie pavogti. Naudokite sudėtingus slaptažodžius (tie atsitiktinių raidžių ir skaičių) ir pakeiskite juos dažnai. Atminkite, jei tai lengva jums prisiminti, tai tikriausiai lengva išminties cyberthief nulaužti.

Taip pat galite pasinaudoti papildomomis skaitmeninis saugumo priemonių, kaip antai dviejų faktorių autentiškumo, kurios duoda specialų vienkartinį kodą patikimą įrenginį, pavyzdžiui, mobiliuoju telefonu. Tai suteikia vidurinį sluoksnį apsaugos, kad reikia fiziškai jūsų prietaise, prieš leidžiant nežinomą prisijungimą prie savo sąskaitų. Naujesni tipų autentifikavimo, tokių kaip veido ID ir Touch ID “iPhone” yra pamažu keičia slaptažodžius, kaip teisėtą priemonę suteikti asmeniui susipažinti su slapto pobūdžio finansinę informaciją.

Esmė

Jei nebuvo auka dar veikti iniciatyviai padaryti sau mažiau pažeidžiami. Jei turite, nepanikuokite. Ji ketina imtis laiko išvalyti viską aukštyn, bet jums nebus mokėti už visus mokesčius, kurie nebuvo tavo. Paskambinkite savo kredito kortelės įmone, pasakykite jiems apie bet kokią neteisingą mokesčių ir būkite kantrūs, kaip tai veikia, kad juos išvalykite iš savo sąskaitos.

Tuo tarpu, toliau stebėti savo kredito ataskaitą ir kredito kortelė sąskaitas už bet kokių tolesnių neteisėtos veiklos požymių.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.