8 paprastos taisyklės Naudojant debeto kortelę Europoje

Home » Banking and Loans » 8 paprastos taisyklės Naudojant debeto kortelę Europoje

Taisyklės Naudojant debeto kortelę Europoje

 8 paprastos taisyklės Naudojant debeto kortelę Europoje

Jei esate JAV pilietis planuojate kelionę į Europą, kad artimiausioje ateityje, labai svarbu žinoti, kaip naudotis savo debetinę kortelę Europoje taisykles. Jūs norite būti tikri, galite toliau naudotis savo lėšomis, o jūs į kelionę ir išvengti, kad jūsų sąskaita pažymėta kaip sukčiavimą.

Patikrinkite tinklo prieš išvykdami .

Jei turite debetinę kortelę su Visa ar MasterCard logotipu, reikia turėti gana lengva laiką naudodami savo debetinę kortelę Europoje.

Jūsų debetinės kortelės taip pat turės iš debeto kortelių tinklo, kaip Be to, Cirrus arba Maestro simbolis. Kai jūs naudojate savo debetinę kortelę bankomate-kuris yra geriausias būdas gauti pinigų, kai jūs keliaujate Europoje patikrinti šių simbolių turi būti, kad jūsų kortelė yra suderinama.

Tegul jūsų bankas žinau jūs keliaujate .

Prieš galvą, kad jūsų Bank A greitai paskambinti, leiskite jiems žinoti jūs keliausite iš šalies. Duok jiems savo išvykimo ir savo grąžinimo datą, kad jūsų bankas ne įdėti griebtis debeto kortelę. Priešingu atveju, jūsų bankas gali automatiškai žymėti savo tarptautinius sandorius, kaip nesąžiningas, kurie gali būti problemų spręsti. Turėkite omenyje, kad gali būti laiko skirtumą iki 10 valandų tarp šalių Rytų Europoje ir Vakarų Jungtinės Valstijos, kurios gali būti sunku susisiekti su savo banku darbo valandomis.

Patvirtinti tarptautinių sandorių mokesčiai mokėsite .

Nors galite turėti savo banką telefonu, tai naudinga išsiaiškinti mokesčių jums mokėti už naudojimąsi savo debetinę kortelę Europoje tiek už pirkinius ir išsiimant grynuosius pinigus iš bankomato.

Dauguma bankų imti mokestį už konvertuojant operaciją į kitą valiutą. Euras yra plačiausiai naudojamas visoje Europoje, bet keletas kitų šalių turi savo valiutą, pavyzdžiui, Didžiosios Britanijos svaro ar Šveicarijos frankas. Jūs galite mokėti fiksuotą mokestį arba sandorio procentą. Jūs reikia atsižvelgti į šias užsienio sandorių mokesčiai į savo biudžetą todėl jums nereikia paleisti iš fondų.

Naudojant debeto kortelė, kuri puikiai tinka kelionėms tarptautiniais gali padėti jums sutaupyti mokesčių.

Patikrinkite savo dienos grynųjų pinigų išėmimo limitą .

Jūs norite vykdyti tam tikrą sumą pinigų su jumis tik tuo atveju, jūs keliaujate ten, kurie nepriima debetines korteles arba norite išvengti mokėjimo valiutos keitimo mokesčius nuo kiekvieno sandorio. Patikrinkite savo dabartinę kasdien pinigų išėmimo limitas patvirtinti tai pakankamai didelis, kad suma, kurią gali panaikinti kiekvieną dieną. Jei ne, kreipkitės į banką kelti savo išėmimo limitas, o jūs į kelionę. Jūs galite sumažinti ribą vėl, kai jūs grįžti namo.

Įsitikinkite, kad turite keturių skaitmenų PIN kodą .

Bankomatai Europoje nebus priimti PIN ilgiau ar trumpiau nei keturių skaitmenų, todėl įsitikinkite, kad jūs turite savo PIN kodą nustatyti teisingai Prieš išvykti į kelionę. Nors galite atsiimti grynųjų pinigų iš bankomato naudojant kreditinę kortelę, tai geriau naudoti savo debetinę kortelę, nes kredito kortelė avansinis yra brangesnis.

Mokėti už pirkinius vietine valiuta .

Kai pirkliai gali paklausti, ar jūs norite mokėti už pirkinį JAV doleriais. Nors ji gali būti lengviau jums padaryti matematikos šį kelią, tai paprastai brangesnis. Pirkliai esmės imti savo valiutų kursą, kuris gali būti daug didesnis nei jūsų banko mokesčių jums.

Galite atsisiųsti valiutos kurso skaičiuoklė app savo telefone, kad galėtumėte greitai atlikdami valiutų keitimo veiksmus.

Atneškite atsarginę kredito ar debeto kortelę .

Jūs nenorite būti nesuprantamos Europoje be antro finansavimo šaltinį. Atneškite kitą kredito ar debeto kortelę su jumis. Įsitikinkite, kad jums skambinti kad bankas prieš kelionę, taip pat ir patikrinti mokesčius ir kasdien išimant ribas. Nesinešioja dvi korteles su jumis tuo pačiu metu. Palikite vieną, kur esate apsistoję taip, kad jei jūsų pagrindinis debeto kortelė yra pamesta arba pavogta jums nebus be mokėjimo. Jei esate nepatogu palikti savo antrą kortelę savo viešbutį arba Airbnb, nešiotis savo asmens, tačiau atskirai nuo savo pagrindinės kredito kortelę. Pavyzdžiui, galite atlikti vieną kortelę savo piniginėje ir dar savo batų.

Žinoti debeto kortelė sukčiavimu apsaugos įstatymus .

Nors naudojant savo debetine kortele reiškia, kad jūs esate ne sukuriant kreditinės kortelės balansą, jis gali būti rizikingesnis. Jei jūsų debeto kortelė yra pamesta arba pavogta, turite dvi darbo dienas pranešti apie tai bankui. Tai apriboja savo atsakomybę už sukčiavimą mokesčių tiesiog $ 50. Po to, jums gali būti atsakingi už $ 500 arba visą likutį, jei jis trunka jus 60 ar daugiau dienų pranešti apie savo trūkstamą kortelę. Trūksta debetinės kortelės daro visą savo balansą rizikos pinigų jūs uždirbote ir pervedami į jūsų einamąją sąskaitą.

Su kreditine kortele, jūs tik atsakingas už daugiausiai 50 $ į apgavystę mokesčių kartą jūsų kortelė dingo. Ir tai jūsų kredito limitas tai gresia, o ne savo banko sąskaitos likutis. Tai nereiškia, kad jūs negalite naudoti savo debetinę kortelę; tiesiog būti papildomų apsauginis nuo jūsų pinigai yra pavojus, jei jūs prarasite savo kortelę.

Laimei, bankų sistema Europoje yra ne dramatiškai skiriasi nuo JAV. Praktikuojančių šias paprastas taisykles naudojant savo debetinę kortelę Europoje bus išlaikyti savo debetinę kortelę naudoti ir apsaugoti lėšas jūsų banko sąskaitą.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.