8 Simple Rules for Kasutades oma deebetkaardi Euroopas

Home » Banking and Loans » 8 Simple Rules for Kasutades oma deebetkaardi Euroopas

Reeglid Kasutades oma deebetkaardi Euroopas

 8 Simple Rules for Kasutades oma deebetkaardi Euroopas

Kui oled USA kodanik plaanite reisi Euroopasse lähitulevikus, see on oluline teada eeskirjad kasutades oma deebetkaardi Euroopas. Sa tahad olla kindel, et saate jätkata juurdepääsu oma raha, kui oled reisi ja vältida oma konto lipuga nagu pettust.

Kontrolli võrku enne reisi .

Kui teil on deebetkaardi Visa või MasterCard logo, siis peaks olema üsna lihtne kord, kasutades oma deebetkaardi Euroopas.

Teie deebetkaart on ka sümbol deebetkaardi võrgustiku nagu PLUS, Cirrus või Maestro. Kui te kasutate oma deebetkaardiga pangaautomaadist-, mis on parim viis saada sularaha, kui reisite Euroopas kontrollida nende sümbolite olla kindel oma kaart on ühilduvad.

Lase oma pangale teada reisite .

Enne kui pea välja, anna oma panga kiire kõne, et lasta neil tean, et sa reisida läbi riigi. Anna neile kuupäeva lahkumist ja oma tulu nii oma pank ei pane kinni oma deebetkaarti. Vastasel juhul võib teie pank automaatselt märgistas oma rahvusvaheliste tehingute pettusega, mis võib olla probleemideta toime tulla. Pea meeles, et seal võib olla ajaline vahe kuni 10 tundi vahel Ida-Euroopa ja Lääne-Ameerika Ühendriigid, mis võib raskendada ühendust oma pangaga tööajal.

Kinnita rahvusvahelise tehingutasud maksate .

Kuigi teil on oma panga telefoni, see on kasulik teada tasud saate tasuda kasutades oma deebetkaardi Euroopas nii ostude ja sularaha väljavõtmise ATM.

Enamik pangad tasu muutma oma tehingu teisele valuutale. Euro on kõige laiemalt kogu Euroopas, kuid mõned teised riigid on oma valuuta, nagu Briti nael või Šveitsi frank. Võite maksma kindla tasu või protsendina tehingu. Sul tuleb arvestada nende välismaiste tehingutasud oma eelarve nii et sa ei raha otsa.

Deebetkaardiga see on suurepärane rahvusvahelise reisimise aitab teil säästa teenustasusid.

Kontrolli oma igapäevast raha väljavõtu limiit .

Sa tahad teha teatud rahasumma teiega igaks juhuks reisite kohtades, mis ei aktsepteeri deebetkaardid või soovite vältida pöörates valuutavahetus tasu iga tehingu. Kontrolli oma praeguse päeva raha väljavõtu limiit kinnitada see piisavalt kõrge summa, mida võib tühistada iga päev. Kui ei, siis küsige oma pangast tõsta oma väljavõtu limiit, kui oled reisi. Saate vähendada piir uuesti, kui olete tagasi kodus.

Veenduge, et olete neljakohaline PIN .

Sularahaautomaadid Euroopas ei aktsepteeri PIN pikem või lühem kui neli numbrit, nii et veenduge, et olete oma PIN õigesti seadistatud, enne kui kõrvale oma reisi. Kuigi saate sularaha ATM kasutades krediitkaarti, siis on parem kasutada oma deebetkaardi sest krediitkaardi avansiraha on kallim.

Tasuda ostude eest kohalikus valuutas .

Mõned kaupmehed võivad küsida, kas soovite ostu eest tasuda USA dollarites. Kuigi see võib olla lihtsam teha matemaatika sel viisil, see on tavaliselt kallimad. Kaupmehed sisuliselt võta oma kursi, mis võib olla palju suurem kui see, mida teie pank teile arve.

Võite alla laadida vahetuskurss kalkulaator app telefoni, nii et saate kiiresti valuutateisendust.

Too backup krediit- või deebetkaardiga .

Sa ei taha olla ummikus Euroopas ilma teise rahastamisallikas. Too teine ​​krediit- või deebetkaardi koos sinuga. Helistage kindlasti, et pank enne reisi kui ka ja kontrollige tasud ja igapäevane tühistamise piirid. Ärge kandke kaks kaarti teiega samal ajal. Jäta üks kuhu viibib nii, et kui teie peamine deebetkaardi on kadunud või varastatud, siis ei ole ilma makse. Kui te ei tunne end jättes oma teise kaardi oma hotelli või Airbnb, viia see oma inimene, kuid eraldi oma peamise krediitkaardi. Näiteks võite viia ühe rahakoti ja teise oma kinga.

Ole teadlik deebetkaardi pettuste kaitse seadusi .

Kuigi kasutades oma deebetkaardi tähendab, et sa ei looda krediitkaardi tasakaalu, see võib olla riskantsem. Kui teie deebetkaardi on kadunud või varastatud, siis on kaks tööpäeva teatada sellest panka. See piirab oma vastutust pettuse eest vaid $ 50. Pärast seda võid vastuta $ 500 või kogu oma saldo, kui see viib teid 60 päeva või rohkem aru oma kadunud kaardi. Puuduv deebetkaardi paneb kogu oma saldo ohus raha olete teeninud ja hoiule oma pangakonto.

Krediitkaardiga, olete vastutav ainult maksimaalselt $ 50 pettusega tasude kord oma kaardi kaotsimineku. Ja see on oma krediidilimiiti see oht, ei oma pangakonto saldo. See ei tähenda, te ei saa kasutada oma deebetkaardi; lihtsalt extra kaitsev sest oma raha on ohus, kui te kaotate oma kaardi.

Õnneks pangandussüsteemi Euroopas ei ole oluliselt erinema Ameerika Ühendriigid. Harjutamine neid lihtsaid reegleid kasutades oma deebetkaardi Euroopas hoiab oma deebetkaardi kasulikkuse ja kaitsta raha teie pangakontole.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.